0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Eşim çok değişti zaten çocuk oldu olalı iş iş eve gelişi 12-1 i bulur hep gelince de her gün aynı şeyler bir sürpriz yapayım yok ben demeden desem de yapmaz gerçi doğum günüm harici felan çiçek hediye asla almaz hatta geçen kendine elbise almış poşete baktım bir hevesle banada ufak birşey almıştır diye yok çok düşüncesiz sonuçta genciz romantiklik vs 0 hepsi 30 yıldır evliler gibiyiz heyecan öldü resmen evliliğimiz de soğudum bende gerçekten evlilikten bunaldım çocuğum için sürdürüyorum gibi hissediyorum hep :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burdaki çoğu postta çocuk sonrası eşler değişmiş hep. 

Yani böyle adamlar ile 2 3 çocukları.yapmayin arkadaşlar evlenir evlenmez sonra sizler bir başınıza o çocuklar ile kalıp her zorluğu yaşıyorsunuz. 

(Post sahibi içi  demim He genel ) :))
(264 puan) tarafından
Evet canım zaten inan ki hiç düşünmüyorum yapmayı:(
(581 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sonra sevgi de bitiyor saygi da olan çocuklara oluyor
(264 puan) tarafından
Ben çocuğumla çok ilgileniyorum zaten bir tane onu düşündüğum için 3 yaşında sorun çıkarmamaya çalışıyorum ama biraz büyüsün anlasın yoluma bakarım diye düşünüyorum böyle devam ederse
tarafından
Ins canim.esin size ailesine iyi bir baba olur yolunu ayırmak.zorunda kalmazsın.
Çocuk doğurmak mesele değil dogurursun.  Ama sana değer vermeyen bir adamdan saygı duymadan biri için kendini o psikolojiye  sokma.
Mutsuz kadın verimsiz olur az önce bir bayan da açmış post 2 çocuğu yapacak ama.kocasina ilgisi yok çok saçma o çocuk mutsuz bir evlilikten oluyor :/ çok bencilce bir durum
(264 puan) tarafından
İnşallah canım ama olmuyor beni kölesi gibi görüyor eşyası gibi davranıyor bana saygısı yok işleri yapılsın yeter güzel bir laf söz yok bunaldım yani artık haklısın ben sağlıksız olursam çocuğuma da yetemem bunun da farkındayım 26 yaşında ruhum öldü inan ki
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Herkeste mi ayni sorun olur yaa,ayni bizim iliskimiz..!
(264 puan) tarafından
Bizimde 5 yaş var aramızda anlaşamıyoruz ama
(10 puan) tarafından
O mu buyuk siz de de??
(264 puan) tarafından
Evet o büyük ben 26 o 31
(10 puan) tarafından
Ben yas fsarkina pek inanmiyorum,acikcasi oyle fazlada bir fark yok zaten
(264 puan) tarafından
Evet valla 0 olgunluk benden 5 yaş büyük ama bebek
0 oy
(2,011 puan) tarafından
bende 5 yıl 3 aylık evliyim boşanma asamasindayim bende de bunlar var daha kotu seyler de var ama 3 haftadır babamlardayim
(264 puan) tarafından
Çok mu erken evlendin
(2,011 puan) tarafından
20 yaşında evlendim ama art arda hamile kaldim
(264 puan) tarafından
Canım keşke korunsaydin ya ama olan olmuş artık vardır bir hayır çocuklarını düşün onlara sarıl dua et
(2,011 puan) tarafından
korunurken hamile kaldim sadece 3. çocukta spiral takaatim adet olmadım hamile kalmisim
(264 puan) tarafından
Baya yüksek o zaman senin doğurganlık oranın canım nasip işte
0 oy
(701 puan) tarafından
Al benden de o kadar
(264 puan) tarafından
Aminn kuzum ya ben kendimi çocuğuma okumaya ders çalışmaya felan verdim öyle unutuyorum arada hatırlıyp gıcık oluyorum ama değmez yani
(701 puan) tarafından
Valla en güzelini yapmışsın parasını yemeye bak çocuğuna babalık yaptırmaya bak sonra baktın olmuyor ilerde o zaman Allah büyüktür ona muhtaç olmadan yaşayabilirsen öyle yolunu çiz. Ben hamileyken üniversite bitirdim Allah'tan diplomam var şükür şimdi bir işe yaramıyor gibi duruyor ama herkesin gözünde o benim altın bilezigim taktım koluma iyiki okumuşum
(264 puan) tarafından
Tabi ki en azından çocuk büyüyünce çalışırız vs bakalım canım ya :)
(701 puan) tarafından
İnşallah canım benim :) umudumuz bari olsun ♥️
(264 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Bazı erkekler evlendikten sonra çöm gotu kalkıyor kendini bi *** sanmayi başlıyorlar ya 
(264 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,944 puan) tarafından
Sevdiğin bir çikolatayı tatlıyı da mı alıp gelmiyor bu adam.   
(264 puan) tarafından
Dersem alıyor ama düşüneyim sevindireyim 0
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Beklenti iicnde olmayacak evlilik bu ne bekliyor bnde 3 sene olacak hep aynı biz ilk seneden 10 yıllık evli gibiydik ew işi çocuk  öyle devam hayat  bnmkide hiç gezmeye götürmez bi gun kavga etmedim huzur varsa anlasiyosan  gerisi mühim degil
(264 puan) tarafından
Böyle huzur mu olur hodukler gibi duygu yok birşey yok kibarlik nezaket yok senin tarzın olabilir ama benim değil
(3,761 puan) tarafından
Eve nasıl davraniyo onu bilemem gezeye goturmesede sevdiği belli ediyo esim ama kaba Saba davranırsa dediğin gibi öyle olmaz evlilik
(264 puan) tarafından
Kaba Saba yani
0 oy
(784 puan) tarafından
Off Allah yardımcın olsun kuzum zor olmalı :/
(264 puan) tarafından
Bıkmışlk var bende zor be canım
(784 puan) tarafından
Allah yardımcn olsun canım
(264 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
tarafından

Kıııız 30 senelik evliler bizden iyi eşimin dayisiyla yengesi geçen hafta evlilik yildonumlerini kutladılar hemde dayım damatlık yengem de gelinlik giydi hey yavrum heeey bizimkilerin içi geçmiş :D

(264 puan) tarafından
Hahahha valla ya desene ömür çürütüyor gibi hissediyorum boşa :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 900 göst.
30 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yni.anne (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 786 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 745 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,852 soru

11,339,776 cevap

34,804 kullanıcı