+1 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (2,627 puan) tarafından
Kizlar oglum 13 aylik sadece de bazende be diyor herseyi normal yurumesi falan cogu seyi anliyor ver diyince yapiyor adini soledigimde bakiyor guluyor sakalaşiyor ama konusmuyor cok kafaya takiyorum konusuyorum anne de diyorum guluyo de falan diyor sizin 1 yaş bebekler nasil acaba konusuyorlarmi kac kelime biliyorlar?

9 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum benim oğlum 28 aylık yeni yeni cümle kuruyor normal baxı bebekler geç konuşur
(2,627 puan) tarafından
2 yasindaki oglumun ne zmn konustugunu unutmusum qaliba oda gec konustu ama iste annelik kafama takiliyor
(5,311 puan) tarafından
Takma balım  geç konuşan bebek çok fazla
(2,627 puan) tarafından
Evet biraz bekliyim belki konusur
(5,311 puan) tarafından
Konuşut konuşur susun diye gözünün içine bakarsın artık kuzum
(2,627 puan) tarafından
Insallah :)
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
1 yasinda bebekten daha pek bi sey beklememek gerek cnm ama gene 3 5 kelime soylemesi gerekit ceee by by gel gel vs gibi 

ama sen nesneler hayvanlari bol bol soyle goster kartlar al aktivite kitapları al muzikler ac sarkilar soyle bu gozun bu burnun vs diye bol bol konus zamanla herseyi ogrenecektir 
(2,627 puan) tarafından
Alkiş yapiyor el salliyor ama soylemiyor bilmiyorumki
(12,777 puan) tarafından
Zamanla yavas yavas soyleyecek siz bol bol konusun sarkilar acin dinleyin soyleyin
(2,627 puan) tarafından
Konusuyorum cnm sabah evden cikariyorum bide aksam giriyo cocuklar falan var etrafinda sosyal olsun diyorum iste nebilim herkes sorunca kafaya taktim
0 oy
(119,441 puan) tarafından
kiz her bebek baska senin minnakda gec konuscak demekki
(2,627 puan) tarafından
Sanirim ole olucak sevda herkes hala konusmiyomu deyince biraz taktim sanirim
(119,441 puan) tarafından
bosver millet 1 yasindaki bebekten ne bekliyolar sojbetmi etcek sanki takma
(2,627 puan) tarafından
Işte bende soyluyorum ama anlamiyolarki
0 oy
(758 puan) tarafından

Oğlum 13 aylık anne diyor anneanne baba mama dede gel git teyze hada yani hala gözünü kapatıp ce ee diyor sağlıklı olsunda öğrenir ama oğlum ne emekliyim ne yürüyor bende bunu çok takıyorum heryere yuvarlanarak gidiyor kanepelerde tutunarak yürüyor ne zaman. yürür bilmiyirum

(2,627 puan) tarafından
Al işte benimki 6 aylik emekledi 11 aylik yurudu herseyi anliyor 2 yasindaki oglumun yeni anladiklarini o simdiden anliyor ama istee konusmuyor tek bi kelime bile
(758 puan) tarafından
Kuzum olur oda yavaş yavaş bak benimki ne yürüyor ne emekliyir takma onlarda olur
(2,627 puan) tarafından
Insallah kuzum
0 oy
(863 puan) tarafından
Benim oğlanda öyle 1 yaşında ama daha bir eka anne demedi bir ara ba ba diyordu artık oda yok alkış yapıyor bay bay yapıyor öpücük atıyor ama konuşmuyor 
(2,627 puan) tarafından
Benimkide alkis yapiyor el salliyor ama tek bildigi de be
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki de 14 aylık olcak sadece anne baba mama meme dede hadi gel diyo bide kızınca yada üzülünce bişeye ağlarken mama diye ağlıyo:D 
(2,627 puan) tarafından
Bak şuan bile anne de diye dolasiyorum arkasinda sinsi sinsi guluyo demiyo
(25,224 puan) tarafından
Hahaha der kız der elbet dicek :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benimde 20 aylık sadece anne diyo baika bişey tek kelimesi anne bide möö
(2,627 puan) tarafından
2 yasins kadar bekliycem konusmazsa doktora gotururum artik
(7,972 puan) tarafından
Ben götürdüm çocuk doktoruna sevk yaptı çocuk pskoloğuna onada gösterdim bi sıkıntısı yok dedi
0 oy
(1,161 puan) tarafından
normal canim ben kiz  14 aylik det  det  ediyor  vev vev der. mama   diyor  birde. oda cani isteyince  yoksa  gun boyu de de det det deyir  evde
(2,627 puan) tarafından
Içim rahatladi biraz ayni benim oglumda ole
(1,161 puan) tarafından
rahat ol canim. ben doktora  sordugumda  1 yasinda  bebekden ne  bekliyorsunizkidedi. daha  kucuk ya. zamanla  konusuacak annesi
(2,627 puan) tarafından
Inşallah cnm.
0 oy
(86 puan) tarafından
Benimki de 14 aylık daha hiçbir şey söylemiyor canım geç konuşacaklar demek ki
(2,627 puan) tarafından
Sanirim ole olucak insallah konusurlar
(86 puan) tarafından
Konuşurlar ya inşallah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 466 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,882 cevap

34,923 kullanıcı

...