0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (189 puan) tarafından
kızlar artık dayanacak gücüm kalmadı artık ben bu kadar kötü bı insan olduğumu düşünmüyorum hiç mi kimse sevmez bı insanı önemsemez ne kendi ailem ne eşimin ailesi gözünde değerim yok nede eşimin hastane gün almak için gideceğim bir hafta sonra sezeryanım var bu güne kadar doğru dürüst kontrol ele bile gitmedim ama artık son günler büyük ihtimalle pazartesi günü sezeryan e gireceğim karnım aşırı büyüdü yürümeye halim yok aşırı derecede kansızlığım var doğum da kan verilecek zar zor randevu buldum aldım iki buçuk yaşında bide oğlum var evim hastaneye çok uzak iki otobüs le gidiliyor eşim beni hastaneye götürmeye tenezzül bile etmedi nede kimse oğluma baktı eşim işi bırakamam dedi kendim rezil bı şekilde oğlumla hastaneye gittim geldim iki gün oğlum uyudu kucağım da taşımak zorunda kaldım nts ye bağlandım ben kalkana kadar ağladı kimse ne yaptın ne dedi doktor diye bile sormadı dolmuş da oğlum uyudu inemedim az kalsın düşüyordum bide dolmuşcu bağırdı herkez içinde acele et çabuk in gibi daha ben tam inmeden hızla yürüdü kucağımda oğlum az kalsın dolmuşun altında kalıyordum bugün yine kontrol var ine aynı şekilde gideceğim oğlum açıkıyor tahlil ler kalıyor tekrar gidip gelemem diye hastane de beklemek zorunda kalıyorum yanıma para bile vermiyor aç bakledik akşama kadar bugün oğlum için yanıma yemek alacağım neyse  asıl konu bana bunları yaşatıp izin alamıyorum diyen kocam  kuzeninin karısını hasteneye götürüp geliyormuş meğersem kaynanam la birlikte  ben de akşam ağladım neden böyle yaptın diye sonra kendini yerlere atıp bağırdı çağırdı beni itekledi evden atmaya kalkıştı annemi annesini aradı onlarda eşimi haklı buldu  ben bu kadar değersiz bu kadar kötü müyüm arkamda iki çocuğum olmasa kendimi öldüreceğim ben artık dayanamıyorum ben ne yapayım akıl verin bana gitsem gidemem kimse yok kalsam böyle ben napayım 

13 Cevaplar

+1 oy
(265 puan) tarafından
Seven insan bunu yapmaz. yakında doğuma da tek gidip geleceksin anlaşılan.Bu adama karılık da yapılmaz.Bebeginj doğur 1 yaşına getir kurtar kendini o evden ki bir yaşına getirince kadar da canına okurlar ama sen rahatlarsın.Kadin sığınmaya git oradanda ise gir inan bunların yaptıkları muamelenin yanında iş hayatı yormaz seni
(189 puan) tarafından
çocuklarımın büyümesini bekleyeceğim onlar büyüsün beni onlar kurtaracak biliyorum bundan sonra tek amacım onları güzel insan olarak yetiştirmek zaten başka şehirde çalışıyor artık
(265 puan) tarafından
İyi bakalim Allah hayırlar açsın yoluna
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oy kuzum Rabbim yardımcın olsun Allah o kocana akıl fikir versin inşallah düzelir sende sağ salim bebeğini kucağına alırsın insallah
(189 puan) tarafından
inşallah keşke yanımda dertleşecek biri olsa saatterce konuşsam onunla
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım diyecek Bi kelime bulamıyorum ki 
(189 puan) tarafından
daha anlatsam neler var neler keşke biri yanım da olsada beni saatlerce dinlese diyorum
0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsun canm Allah eşını ıslah etsin 
(189 puan) tarafından
bana bu kadar şey yapıp bide sen bana gülmüyorsun hiç trip atıyorsun diyor
0 oy
(788 puan) tarafından
Bende hamileyim o kocanı Allah bildiği gibi yapsın sana muhtaç olsun pişmanlıktan sürünsün inşallah o kadar içten söyledim ki Allah kabul etsin.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kocana merhamet duygusu versin.sabah sabah gerçekten úzûldûm haline.
(189 puan) tarafından
iki çocuğum için dayanacağım onlar büyüdüğünce annesine sahip çıkacak biliyorum daha yazsam neler var neler bu sadece en küçüğü
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cokk haklisin insanin zoruna gider ne bicim bi gevsek oo
(189 puan) tarafından
bundan sonra tek amacım iki evladımı çok güzel büyütmek sabırla onların büyümesini bekleyeceğim onlar kurtaracak beni biliyorum
0 oy
(851 puan) tarafından
Offff sinir oldum ya
(189 puan) tarafından
ben ve iki çocuğum herkes e yüküz bunu anladım artık sabırla onların büyümesini bekleyeceğim bundan sonra tek amacım onları çok güzel büyütmek
0 oy
(493 puan) tarafından
Su ikinci çocuğu yapmayin gercekten adamin ne mal olduğunu anlamissindir artik kocan denen ******** sana muhtac olsun insallah aynen benimkide oyle olsun dogum yaptım hastanrye gittik bana diyor senin yuzunden isime gidemedim diyor evde kimse yok yeni doğum yaptim evde manti vardı onu yedim diye demedigini bırakmadı allah belalarini versin insallah
(189 puan) tarafından
bana tahlil yapsalar beklemek istemez laf yapar onu köyden almış yaşadığımız şehir de hastaneye getirmiş
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım senin gibi birini bulmuş öpüp başına koyacağına evlat vermişsin ona birini taşıyorsun değer vereceğine ne yapıyor Allah ıslah etsin
(189 puan) tarafından
tek suçum ben hiç  gülmüyormuşum herkezin dilinde bu önceden ben herkeze espiriler yapar güldürürdüm bildiğin şepeklik yapardım  o zaman derlerdi ki biraz ciddi ol şimdi benim yaşama sevincim bile yok gülmeye halim yok şimdi de gülmüyor diye suçluyum
0 oy
(427 puan) tarafından
Aynisni bnde yasadim ve sunu biliyrdum bugun yarn bu cocuklar buyurse etrafta dolanacaklar bizim cocuklar felan die ama brn cocuklar o yasa gelince hepsinn yaptiklarni alnina vururum dir bekliyrm biliyrm ki dusmez kalkmaz allahtir essek gbi gelip bana muhtac olacaklar sen oglunu evde doyur komsudan birinden borc al ihtiyacni gor elinde olursa geri verirsin yada bi komsun bakarsa ogluna bikac saatligine oyle rica et kendilerinden  kabul etmeseler bile sen nst deyken oglunu birilerine sylesen bakar sen cikana kadar isini hallet snra evine gec ve hic muhattap olma o adamla ona hic deme onu bnu goturuyrsun oyle dedikce biyerleri kalkip bak bni onemsiyor diyrlar tenezzul bile etme  dimdik ayaklarnn ustunde dur ve vazgecme cocuklarnin guclu anneye ihtiyaci war hickimseye ezdirme evltlarni sana sylenselerde icine at yeri gelince hepsinn alnina kursun gbi sylersin yaksin canini dusenn dostu yokmus derler hep aynende oyle sen guclu ve dimdik durki kimse sana bisey diyemesin evlatlarni ezemesinler onar icin katlaniyrsun cunku herseye ve unutma herseyin bi yeri zamani var allah kerimdir.
(427 puan) tarafından
Boswer senn hakkinda istediklerni dusunsunler sen dimdik guclu durdukca onlar kuduracaklar buda onlara yeter zaten sen ne kadar cirkin olursan ol ne kadar gulumsemez olursan ol bir annesin bnu allah sana layik gormus ve sukret onlarda istedgni dusunsun hic umursama sagligini cocuklarni dusun sen
(189 puan) tarafından
doğumda kan verilmesi lazım herkez kaçıyor vermemek için düşün benim kanım kendime anca yeter diyim bide gülüyorlar çocuklarım büyüsün onlar beni kurtaracak biliyorum
(427 puan) tarafından
Tabimi onlar senn bugun cektigin cazenin ilerde mukafati olacak bu ne devirki zalim olene kadar oyle olacak elbet bigun biri onuda alt edecek o zamana kadar sadece sabret bacim ve yine syluyrm bak dimdik ayakta dur oyle bi dur ki esin sana vayy be diyebilsin haa demez mi diyrsun hic umrunda olmasin hemde hiic
(189 puan) tarafından
ben herkesi Allah'a bıraktım kimseye beddua bile etmiyorum artık kendim dem önce çocuklarım için ayakata dimdik duracağım onlara hiç birşey yansıtmama çalışacağım ki ilerde psikolojik sorunları olan  bireyler olmasın onlarda aynı izden gitmesin diye elimden gelenin fazlasını yapacağım inşallah
(427 puan) tarafından
Insalah canm evlatlarinin kisiligi herseyi senn yonlendirmene bagli olacak
0 oy
tarafından
Hakli bulmuşlar demek ki bu cidden iyi rol yapan biri.

Kuzeninin karısndan sananeeee.

Sen otobüsle değil.taksiyle  git.

Oda o parasını versin  madem böyle zor .
(189 puan) tarafından
vermez ki para zaten farklı şehirde çalışıyor bıraktığı parayla oğlumun ihtiyaçlarını zor karşılıyirum doğurmak üzereyim gece yanlız kalıyorum bı oğlum la bişey olsa kimsenin haberi yok
0 oy
(402 puan) tarafından
Cok merak ettim boyle size deger vermeyen kocaya 2. cocuk niye yaptiniz?
(189 puan) tarafından
ikinci çocuğun olduğu dönemde düzelmiş gibiydi iş bulmuştu evimizi tutmuştu ama fazla uzun sürmedi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 817 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 639 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 284 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 662 göst.

384,956 soru

11,513,718 cevap

35,174 kullanıcı

...