0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Kızlar inan yoruldun artık yararlanmaktan söyle kısacası anlatim ben üç yıllık gelinim çocugm var ve iki evin sorumluluğu var üstümde hem kendi evim hemde kaynanamın evini çamaşırını ütüsnu yaparım ama nedensse hc yarablnmyrm bugün koridoru dağınık görmüş bn olsaydım ev böyle kalsaydı Dior yaa bn yetsemiyorum iki evin yükü bazen olur elimden geldiğince bişeyi dağınık birakmammay çalışıyork ama bunu yüzüme karşı söylemesi bni boğuyor soğutuyor herşeyden benim sabah akşama kadarda otrmadgimi biliyor sürekli temizlik yapmamı istiyor

6 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Az ye de hizmetçi tut deseydin. Yüz veriyorsunuz ondan oluyor evlendin hizmetçi mi gittin 
(13,203 puan) tarafından
Aynen bacım biz de iş gördük ara sıra kaynanaya yalan değil ama asla alıştırmadım eşim de arkamda durdu. Bir kez laf edecek oldu oğluyla papaz oldu onda da
(3,695 puan) tarafından
Ben de öyleydim önce onun evini sonra iner kendi evimi temizlerdim nankörlük yaptı her işimi yapıyorum ben vs diye. Onu duyduğum günden beri çöpünü dahi atmıyorum.  Orda yer içersem mutfağı toplarım bitti gitti.
(13,203 puan) tarafından
Ben o saatten sonra elimi dahi sürmedim
(3,695 puan) tarafından
Nankör insana asslaa yaranamazsın. Allah kadir kıymet bilen insanlarla karşılaştırsın inşallah.
(13,203 puan) tarafından
Amin inşallah valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapma bacim sende  . Nankor insandan nefret ederim .
(211 puan) tarafından
Bende valla keşke benim ona yaptıklarımı görseydim elini birşeye sürdürmuyorum ama o hep kırıyor beni
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Alistirmissin canım sen elibayagi tutmuyorum sen yokken *** icindemi yasiyorlarmis afedersin yapma bence ceknelinibayagini birazda kıymet bilsinler .haa yapmam demem asla yaşlılık olur hastalık olur yaparım bakarım ama kızları varken eli ayağı tutarken yapamam misafir gibi giderim gelirim .mutfakta yaparız hep birlikte gidince ama temizlikmis supurgemis yapamam
(211 puan) tarafından
Bende açıyorum yaşlıdır günahtır yapıyorum ama böyle seyelrde dio çok zoruma gidiyor
(2,330 puan) tarafından
Yaşlı ama laf etmesi biliyor sen açıyorsun o sana acımıyor o zmn söyle insan bı Allah razı olsun der de millet bı evine zor yetişirken ben iki eve bakmaya çalışıyorum de mecbur değilim ama yapıyorum de .laf eden beğenmeyen insana yapmam ben
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kayın validenşn yaptığı yanlış kendi içinden gelerek yaptırsa neyse ama zorlamaları doğru değil 
0 oy
(3,846 puan) tarafından
Niye yaranmaya çalışıyorsunki . Sen köle  degilsin. Kimsenin isini gücünü  de icindden gelmeyerek yapmak zorunda değilsin.  Üstelik  kiymet bilmeyenlere... sen basindan beri yaptığın  icin senin görevin  olarak tanimlamislar birak Allah razi olsunu daha da cok elestirir. Yapma  ezdirme... elimden gelen bu de... hatta daha da daginik birak onunkini  kendi yapsın. 
0 oy
tarafından
Çok yüz vermişsin astarı istiyor vicdansız karı yapmayip arada bir bulasigina yemeğine yardım etseydin böyle yüzsüzlük yapamazdin az yesin kendine uşak tutsun
(211 puan) tarafından
Evet çok yüz verdim acidigim için

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 682 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 289 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Syma (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,524 göst.
0 oy