0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim 7 aylık oglum var az once esimle yakinlastik presarvatifle korunuyoduk ama sonra fark ettik ki patlakmis nasil yırtıldı bilmiyorum sağlık ocagkinden adettim iki gündür bitmjs hamile kalma riskim varmi lütfen linçlemeyin bu soruyu kimseye soramam buraya yazacagim n son seydi bu
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Varsa hemen korunma hapı iç 
(1,094 puan) tarafından
Malasef yok cnm
(7,768 puan) tarafından
Kaç günde bir adet oluyorsun ve son adet tarihin ne
(1,094 puan) tarafından
30 günde
(1,094 puan) tarafından
17 sinde hasta oldum 17 haziran
(7,768 puan) tarafından
Canım 30 günde bir oluyorsan 28 haziran 3 temmuz arası yumurtlama günlerin senin
Yanii muhtemelen daha yumurtlamadın korkma ama olaki erken yumurtladıysan ihtimal var ama sen döngünü bilirsin zaten
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Eee kalırsın bacım
0 oy
(48,482 puan) tarafından
olabilir canım smin değilsen ertesi gün hapi al
tarafından
Aynn ertesi gün hapı alsın fiyatı 100 lira heralde cevabımı buraya yazdım ki görsün postu kapanmış
0 oy
(205 puan) tarafından
Malesed var canm ben spiral imi çıkardığım gün adet imin bittiği gündü ve bnde çocuk için yakinkastim ogun tutmuş hamile kaldım 1 temmuzda hatta hatırlıyorum 
(205 puan) tarafından
Ertesi gün hapı al. En geç 2 gün içinde icebiliyorsun ilişkiden 2 gün geçirme hemen ic
(1,094 puan) tarafından
Yarin alip icsem olurmu
0 oy
tarafından
Olma riski yüksek bacım Allah olmayan a versin de patlak değildir eşin zoru kullanıp ta patlatmştr
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Olma ihtimali yüksek yani ertesi hapı al
0 oy
tarafından
Kalma ihtimali çok yüksek. Ertesi gün hapı kullan
0 oy
(383 puan) tarafından
Canm hamile kalma sansn tabikide var ama yuzde yuz hamile kalrsn diyede bir sey yok bundan sonra dikkat edersiniz olursanda vardr bunda bi hayr her seyde bi hayr vardr her zamn byle dusunurm olmazsa ders almis olursunz ona gore dikkat edersnz olursada yicek ekmegi varmis diyelim canm dha ay sonuna cok var dusunup kendini strese sokma sonra bide hamile olmadgn halde adetin gecikir icine dert olur valla
(1,094 puan) tarafından
Saol cnm allh razi olsun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 561 göst.
0 oy
29 cevap 674 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 370 göst.
0 oy
17 cevap 500 göst.