0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Bekar arkadaslarim surekli soruyor bna tam olarak sorum şu kaçan kovalanır mi yoksa fazla naz aşık mi usandirir bir evliliği ilişki nasil yönetilir fazla üstüne düşünce b.oku çıkıyor çünkü esime düşkünüm ama cidden üstüne düşünce icine s.iciyor herseyin sizce bu bekarlar icinde ayni şey mi haydi yazin kizlarrrrrrr

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşeyi tadında birakmak lazım ne fazla üzerine düşmek nede çok naz yapmak b.kunu çıkarmadan yapmalı ikisinide 
(48,086 puan) tarafından
Esra sen naptın ailenle
tarafından
Annemle dün yine konuştum eşimde yanımdaydı hoparlör actim sizin ikinizinde beni ortada bırakma hakkınız yok biriniz annem biriniz kocam zaten para için düşman olup kalp kiracaksaniz ikinizide ben silerim dedim
Eşim anneme dedi anne hatam varsa kusuruma bakma dedi
Annemde tamam en kısa zamanda halledicem bende dolduruşa geldim falan dedi şimdilik iyiler gözleri korktu çünkü ikisiylede konuşmam biliyorlar
Ortalığı karistiranlar olmasa isim daha kolay
(48,086 puan) tarafından
esin yine büyüklük gostermis hatasi olmadigi halde alttan almis sende onun arkasında dur . annene gelince gaza gelmesin durduk yere huzur bozuyor
tarafından
Annem öyle hemen kızar küser çabuk gaza gelir ama çabuk geçer eşimin yanindayim zaten ikisinede açık açık konuştum bakalım inşallah düzeldiler şimdilik
(48,086 puan) tarafından
benim annemde hemen küsuyo☺️
-Reklam-
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Bekarlar için fazla naz aşık usandirir mesafeli ama fazlada kaçmadan olmalı 

Evliler için üstüne dusmeyeceksin ilgini belli edeceksin ama sıkmadan :)
0 oy
(866 puan) tarafından

Eşimi cok seviyorum onunda sevdiğini hissediyrm ama ikimizinde sınırları var eşiz diye ağzımıza geleni sayamayız yada her şeye karışamayız 

Ailelerimizle olan iletisimimz 
Arkadaşlarımız bunlara karismayiz 
Arada hafta sonları ayrı biseyler yapmak ister erkek erkeğe gider takılır gelir 
Ağzımızdan küfürlü laflar çıkmaz birbirimizi izlemeye çalışırız oyle biz böyle anlasuyrz iste sir mir bilmiyrm:) 
Ve en önemlisi eşimle aramda iyi yada kötü geçen hic bir şeyi anneme dahi anlatmam 
0 oy
tarafından
Bende kacan kovalanır sevgini çok fazla görsermiyexeksin bana göre 
0 oy
(7,549 puan) tarafından
Çok seveceksin ama onu kaybedince de kendini kaybedecek kadar değil. Çok değer vereceksin ama bunu suistimal etmesine de müsaade etmeden. Naz da yapacaksın ama arkasını dönüp gitmesine sebep olacak kadar değil.

Diyeceklerim bu kadar 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
İkisi de değil bizce ne eşim öle kosucak bı insan ne ben nazlı bir insanım ilgiden kastım da herşey karşılıklı mıc mıc asla olmayız herşey yerli yerinde olmalı .İslam a uygun aile olmak için ikimizde çok cabalariz önce Rabbime sonra birbirimize emanetiz .
0 oy
tarafından
Bokunuu cikarmayalim hic biseyin gerisi gelir modundayim jsjsjjsjs
0 oy
tarafından

Gerçi o eşimle tanıştığım zaman 15 yaşındaydım ama hiç peşinden koşmadım hep eşim benim peşimden koşdu 2 buçuk sen boyunca hemde bu kadın içinde erkek içinde fazla olunca çekilmez bi hal alıyo herşeyi dozunda bırakmak lazım ne kadar çok bunaltırsa karşı tarafın da daha çok yapası gelir 

0 oy
(231 puan) tarafından

Bence bu işlerde taktik işe yaramaz ya da bir noktaya kadar yarar. Stratejiyle yürüyecek bir şey değil aşk/sevgi ilişkisi. Seversin, içinden geleni yaparsın, karşındaki bunu anlayan ve buna değecek biriyse güzel şeyler yaşanır ve güzel devam eder. Tam tersi bir insansa zaten ağzınla kuş da tutsan, kaçsan da kovalasan da fayda etmez. 

Ben burada yazan süründür nazlan vs olaylarına hiç anlam veremiyorum o yüzden. Biri bana öyle yapsa tahammül edemezdim bunun sevgiyle ilgisi yok bence. Seven katlanır vs çok ağır bir söylem. Seven katlansın tamam da 300bin düğün borcuna ne bileyim sevgilisinin her dakika tribine, bağrış çağrışına, her şeyini kontrol etmesine hangi sevenin kalbi dayanır. benim dayanmaz şahsen :))

0 oy
(10,567 puan) tarafından
Onu bunu bilemem de benim kardesim oyle simdi. Cok agladı cok tolerans gösterdi oglan agzına etti bunun kızlarla görüstu ama kardesim bir de git dedi buna simdi arayıp arayıp aglıyor seni seviyorum diye
0 oy
tarafından
Kuyruğu dik tutmak bekarken her zaman iyidir değerin bilinir 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kaçan da kovalanır çok naz da aşık usandırır bu kişiden kişiye değişir bazısı bırakmaz bazısı ne kadar sevsede gurur yapıp peşinde koşmaz 

Mesela eşim çok öyle peştrn koşan bir tip değil sever herşeyi yapar benim için ama peşten koşma olmaz ki bende ona başta dedim kimse vazgeçilmez değildir sensiz de yaşarım ama senle yaşamak istiyorum diye 
0 oy
tarafından
Abartıya kaçmadan kaçacaksın ama bazen de kovalayacaksın abartı olmayacak şekilde fazlası hep zarar yada hiç olmaması 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kaçan kovalanır, nazbyapmak kadına yakışır.denge sağlanacak o ne derecede yakında sende öyle olacaksın hatta bı tık geri o gelen olacak çoğunlukla .beklenti içinde olmucaksinbfazla dusunmuceksin en çok kendine değer vereceksin al sana mutluluk kimse senden değerli değil 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kaçan kovalanır, naz yapmak kadına yakışır.denge sağlanacak o ne derecede yakında sende öyle olacaksın hatta bı tık geri o gelen olacak çoğunlukla .beklenti içinde olmucaksin fazla dusunmuceksin en çok kendine değer vereceksin al sana mutluluk kimse senden değerli değil  
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben fazla ustune dusmeyen tarafimm fazlaa dusunce esim sacmaliyor cunku :-)) dusmeyince o daha cok ilgi gosterirr dolasir pesimde. Aslaa sensizzz olamamm yapamam ölürüm  hissini vermiyorumm vermmde.ben boyle dusunuyorum
0 oy
tarafından
Bekarken her şey daha farklıdır kesinlikle aynı olmaz eğer erkek seviyorsa ne olursa olsun He der ama evlendikten sonra nasılsa artık benim diye hiç bişeye He demez ama erkek sevmiyorsa ya kullanma amaçlı ilişki sürdürür ya da bitirip atar
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bagımlı degıl baglı olacaksın. Bıktırmadan gunde 1  arayıp hal hatır sormak. Dahada takmamak sevıyosa bırazda o cabalasın. Kacan kovalanır tabıkı ama tazı gıbı kosmamak lazım tatlı tatlı kosmak gerek.... 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Herşeyin dozunda olması önemli ne çok kacican aşık usandirican nede çok ilgi vericen baydirican. Kararında ve yerinde olması lazım. Gizli kutu olmalı insan.
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Kacacaksin ama kacarken ara sira arkana gul yapraklari atacaksin ki kostigu yol guzellessin daha da kovalayasi gelsin;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 212 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
0 oy
14 cevap 550 göst.
0 oy
29 cevap 654 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu

374,651 soru