0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (188 puan) tarafından

Kızlar artk kocama odun dicem siz anlayın..

Sürekli ağır takılıyor ve ben çıldırmak üzereyim bu durumdan. Yıl olmus 2021 hala kurtlar vadisini izleyen onlar gibi olan bi adam düşünün. 7senedir birlikteyiz 3 yil oldu evleneli evlendikten sonra gördüm bu karakterini resmen. Bisey olsa cevap versem sen kadınsın oyle konusamazsn flan sinirleniyor direk zaten aramzda bozuk. Sıkıldım artk bu mafya gibi davranmasndan bi halt yedigide yok bu arada yani ama cok sever oyle seyleri. Bende dikbasliyim mesela bana bisey deyince susamam asla. Sonrada kedi köpek gibi yiyoruz birbirimizi. Bana öyle bisey deyinki ben bu adamı napipta kendme cekicem artk bizimde bi aile olduğumuzu ogrensin kendi ailesni artk ikinci plana alsin istiyorum. Artık para biriktirip bundan bosanmayi flan dusunmeye basladm. Terapiste gidelm diyorum onada yok diyor.  

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşinin karakteri oturmamış, kendine uygun karakter arayışında bence. Ve bunu başkalarını taklit ederek yapmaya çalışıyor. 
(188 puan) tarafından
Galiba canm
-Reklam-
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Sal gitsin bacım sal ilk dönemler böyle oluyor kendini bişey sanmalar kadını küçük görmeler benimkide öyleydi şimdi 360 derece değişti ama hep sustum saldım hiiiç takmadım he he de geç bak noluyo 
(188 puan) tarafından
Yapıyorum artk öyle bi hale geldikki o bole ise yaramyor canm
(1,066 puan) tarafından
O zaman bilemem canım ben böyle yola getirdim. Her erkek bir olmuyor keşke olsa bazısında taktik işe yaramıyor içinden geldiği gibi ol. Seviyorsa kaybetme riskine girmez
(188 puan) tarafından
Oyle canm.. umarm duzelir
(1,066 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin
(188 puan) tarafından
Amin insallah canm
0 oy
tarafından

Benim ki de aynı kendini bi halt sanıyor elinden gelse yalnız lavobaya gidemeyecem herseyime karışıyor bulabilirsen bana da söyle :woot:

(188 puan) tarafından
İsimiz var desene bunlarla :))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benimki de böyle idi canım 5 sene nişanlı kaldık arada belli ediyor Di ama böyle olca aklıma gelmezdi neyse evlendik ama bu bağırıyor çağırıyor ben susuyorum ağlıyorum dedi laflara falan 4 5 aylık evliyiz ana bugün başkasını kızmış benden çıkardı acısını aramızda 9 yaş var neyse ben ağlamaya başladım başka odaya gidip geldi çocuk çocuk ağlayıp durma bebekmisn sen falan benim nevrim dondurdu ama ben evden pijamalarim la çıktım annemin evine gittim bana gelmezsen sabh boşanma kağıdını imzala dedi tm dedim amacım gece ayrı kalıp sakinleşmek neyse sabh Bi gittim kapıda dinliyirum arkadaşı ile konuşuyor işte sadece eşyalarını alır sıktır olur gider falan diyor barışmaya gittim yerden boşanma kağıdını imzaladım döndüm resmen boşanmak için bekliyor ve suçum yok neyse aldım eşyalarımı çıktım Bn bir hafta 10 gün geçti tabi 1 yol dolmadı için boşanma davası Red geldi falan ben dedim istemiyorum bosancam ama bu ne oldu ise peşimde dolanıyor bizim eve geliyor araya insan sokuyor eve çiçekler böcekler yağıyor falan psikiyatri ye yolladım gitti gitti gitmezse bosucam dedim kendim de gittim okadr psikolojik sorun yaşadım ki hastanede yattım ona ilaçlar terabiler falan düzeldi bizde düzeldik tabi muska falanda varmış uzun baya işler barıştik 2 sene oldu hatta 7 aylık kızımız Du şimdi bana azını açamaz azına ederim yani ağzımın içine bakıyor bisi dese yapsam diye canım uzun oldu k.b zorlada olsa doktora gitmeli bence 
(188 puan) tarafından
Kiyamiyorm ki. Ailemde cok seviyor bu sefer gidip anlattigimda onlarda bidaha yüzüne bakmazlar. Eskisi gibi olmaz hcbisey diye yapamıyorum onuda
(4,061 puan) tarafından
Doğru canım ya bilemedim ki genede puff
(188 puan) tarafından
Cikmazn icindeym yani canm allah yardm etsin elden bisey gelmyor
(4,061 puan) tarafından
Kıyamam sana ya Allah yardımcın olsun kuzum
(188 puan) tarafından
Sagol canm
0 oy
tarafından
En iyisi akran egitimi esine karsi kibar sevecen olan ciftlerle vakit geçirin gordukce oda ozenir
(188 puan) tarafından
Kmseyle gorusmuyoruz canm bebegm 1 aylk eve kmseyi almyorm aileler haricinde. Gorsede duzelcegni sanmam. Onlarla bile daha gorusmez
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İzlediğinden etkileniyo demekki. Bende bu yılda hala sihirli annem izliyom ama sihirli gibi davranmıyom :D karakter meselesi ona yapcak bşy yok
(188 puan) tarafından
Etkileniyo ama bende ordaki kadnlar gibi atar gider yapncada zoruna gidiyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 133 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 290 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...