0 oy
981 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (91 puan) tarafından

Hayırlı akşamlar arkadaşlar kafam cok karışık siz olsanız napardınız şöyle hemen kısaca anlatmaya calışayım abimin 2 tane oğlu var onlara ben bekarken hediye olarak beşiklerini ben almıştım cocuklar da fazla yatmadılar yeni gibi duruyo hatta yeni diye bilirim o derece yengem temiz titizdir güzel bakmış şuanda kullanmadıkları için annemle babam o beşiği al sen kullan atıcaklar yoksa dedi zaten sen almıştın niye zoruna gidiyo diyolar koyulcak yerleride yok evlerinde o yüzden almazsam atıcaklar satmaklada uğraşmaz abim :angel: bizimde durumumuz yok değil cok şükür var iyi durumumuz bunu dememin sebebi yukarda zoruna gidiyo kelimesini kullandığım icin yazmak istedim annem al kullan beşiğe verceğin parayla git ceyrek al başka birşey yap diyor kenara koy diyor siz olsanız napardınız alırmıydınız ben aslında hiç istemiyorum almayı ama bir yöndende annemin dediği mantıklı geliyor ben almıştım diyorum değerlendireyim fırsatı dedim SİZCEEE

48 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Tabi ki de al. Hem yeğenleri büyümüş hem sen almışsın. Hemde yeni gibi diyosun. Valla herşey teferruat zaten şu hayatta önemli olan ihtiyacını karşılayacak mi öyleyse ayrıntıya takılma. Durumum var vs falan boş takıntılar
(91 puan) tarafından
Cok haklısın cnm valla o kadar mesaj geldiki al diye sanırım alıcam
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
temiz kulanılmışsa tabikide alip kulanırdim  paramı başka biseyde değerlendirirdim
(91 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Alırdım tabi ki :) 
(91 puan) tarafından
Bende alayım bari napıyım  :D
0 oy
(339 puan) tarafından
Ben almazdım almadım da zaten benim ikinci eltim bana bebek arabasi ve beşiğini vermek istedi yok dedim senin olursa sen kullanırsın dedim ben komple oda yaptırdım Kızımı da öyle yaptirmistim beşiği boş odaya koydum normal odasında yatıyor oğluma da aynısını yaptım tam oda aldım büyünce beşiği çıkartırım normal yatar ben elin eskisini kullanmayı sevmiyorum kızımın bile beşiğinde yatırmadım yenisini aldik yani hem kırmızı dedim bilemiyorum senin kararın ama ben almam
(91 puan) tarafından
Bende ilkte istemedim almam almıyorumda dedim ama şöyle şuan kiradayız evimiz yapılıcak kac sene sürer belli değil daha doğrusu kayımpederimin evi bizede ev almak icin yardımcı olcak ama dediğim gibi kac sene sürer belli değil bende kirada oda falan yapmam istemiyorum evime gecnce yaparım diye düşündüm şimdilik dolap alıcaz ufak bide abimin beşiğini alcaz gibi duruyo oda bana yeter 2 sene götürse cnm yeni alamammı tabiki alırım hamile kaldığımı öğrensipimde birikim yaptık ama annem ısrarla gerek yok sakla paranı evine gecince güzel oda yap diyor bende öyle kararımı değişmek üzereyim yoksa gidip alırım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Beşiği almak kızın anasına düşer biizm buralarda. Annen de sana ceyrek değil cumhuriyet taksın.. :D. Şaka Tabiki. Al kullan adetiniz neyse bilmiyorum da. Milli servet çöpe gitmesin. Baktın beğenmiyorsun birine verirsin kendine alırsın. Saten bebek büyüyünce baza alcan mecbur 
(91 puan) tarafından
Ayy annem hayatta almaz beşik varken der :D ama yorgan döşek yastık falan yapıyo başladı yapmaya cumhuriyette takmaz :D cünkü diğer torunlarına ne yaptıysa onu yapar bizede hak gecmesin diye o zaman durum oydu onu yaptı mecbur banada aynı yapıcak
0 oy
tarafından
Gocunacak bir sey yokki kuzum.bende oglumun butun gisilerini abimin cocuklarina vericem.cunki hepsi yeni kulanmadiklarim bile var.annemde kardesimde ver diyor.o besiye verdiyin parayla eksikler yapilır.eksik yoksa bile israf etmis olmazsin.
(91 puan) tarafından
Bende  öyle düşünüyorum cnm
tarafından
Allah gonlune gore versin
(91 puan) tarafından
Amin cümlemize
0 oy
(69 puan) tarafından
Al tabıkı ne olacak ben gelinimizin ablasından aldım ne olacak yanı boşta duruyor  
(91 puan) tarafından
Büyük ihtimal bende alıcam
0 oy
(157 puan) tarafından
Yahu abinin çocuğuymuş sen almışsın bide hoş abin alsa ne farkeder durumun iyi olsa bile israfa gerek yok bak annen ne güzel demiş beşik parasıyla al altınını koy kenara veya başka eksikleri al bacım .
(91 puan) tarafından
Doğru diyon bacım valla bende öyle yaparım büyük ihtimalle herkez aynı tarz konuşmuş zaten

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 379 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Papatya94 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
0 oy
9 cevap 467 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu