0 oy
800 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
https://www.instagram.com/tv/CQf4LS1Hl6Q/?utm_medium=share_sheet

Linkini paylaşıyorum ne yazık ki durum kötü görünüyor Allah yar ve yardımcımız olsun 

Akılda deli sorular 

Aşıdan ölecek olanlar a mi kılıf uyduruyor kar yoksa 

Kalp krizi etkisi  mi olacak bilmiyorum ama Allah yardımcımız olsun inşallah 

14 Cevaplar

+3 oy
(1,175 puan) tarafından
Şu aşıya kılıf mı uyduruyorlar lafına hic katılmıyorum. Yani madem aşıdan ölecek insanlar niye adam bas bas aşı plun cagrısı yapıyor. Katil mi bu insanlar bazen bukadar dar düşünceli olmamak gerek
(1,175 puan) tarafından
Bazı cümleler vardır alttan iğneler burdaki abla da  o tarz bişi tatlm.
(12,264 puan) tarafından
Ben dağılın dedim ☺️☺️ kibarca ama valakin senin de yazasin var
(1,175 puan) tarafından
Konu bitmişti en son ipek hanım yazana kadar buralara kadar geldi
(12,264 puan) tarafından
Sağol kız Derya çabuk kaybol ❤️❤️☺️☺️
O 4 velet elinden öper ballikom ❤️❤️❤️
(12,264 puan) tarafından
Viii suç bana mı kaldı kız post benim ya hani misafir gelmişsiniz iyi ağırlamak lazım ☺️ ablanizim ben sizin
-Reklam-
+2 oy
(932 puan) tarafından
Siz wuruldunuznu kizlar ben dusunmuyorum acikcasi ya guwenmiyorum cunku yani hersey sacma geliyor bu hastalik yazin gidio herkez denizde turustler gelio kisin hastalik baslio herkeez ewe hapis. Isinin icerigi ne ne kasar guwenilir unluler wuruluyorda o hangi asi kim bilir kafam cok karsik ya 
(2,523 puan) tarafından
Kesinlikle canım bende vurulmayı düşünüyorum
(932 puan) tarafından
Wurulmak sart olursa ne olucak onu bilmiyorum ama boyle birsey icin zorluyamazlar bence yani hic istemiyorum cnku. Biryerdede okumustum asidan sonra wucut fazla antikor urettigi icin 2 yil snra baska agir hastaliklar cikabilirmis bilmiyorun
+1 oy
(695 puan) tarafından
Bunun aşı olanlarin ölecek lafiyla alakasi nedir tekrar tekrar izledim şakami yapıyorlar dedim

Hastalığın tabiki yan etkileri olmasi bekleniyor kalpte ve damarlarda sorun cikartmasi bekleniyor 

Hastalik gecirenlerde 3 4 sene etkileri izlenicek bunun önüne aşıyla gecmeye çalışıyoruz diyor adam aşı öldürecek diye anlıyor dinleyen gerçekten bizim halkımıza hiçbirşey yapılamaz ölen ölsün kalan sağlar kalsın kafasında olan devlet değil aramızdan bir kesim resmen 
(2,443 puan) tarafından
+ verdimmmmm
(695 puan) tarafından
+++++♡
0 oy
tarafından
Onlara zerre güvenmiyorum herseyi beklenir 
(12,264 puan) tarafından
Ben kimseye güvenmiyorum başımız fena halde dertte bu dünyayı yöneten lerle
0 oy
(467 puan) tarafından
Benim kalp kapağımda açıklık  ar ve astım hastasıyım aşı olsammı yoksa kardiyolojiden onay mı almam gerek bilemedim
(12,264 puan) tarafından
Doktor a danış canım Allah yardımcın olsun
(467 puan) tarafından
Amin cümlemizin
(1,925 puan) tarafından
Kalple ilgili sorunun varsa olmamanı tafsiye edyorum veya mutlaka kardiyoloji doktoruna danış.
(467 puan) tarafından
Gidecem ztn inşlh cnm gitmeden aşı olmam
(72 puan) tarafından
Benim annemde kalp seker hepsi var asil sizin en basta olmanız bence ama tabi yine siz bilirsiniz tek silahımız aşi baska care yok tabi yine kurallara uymaya devam kendimizi aşılanmamis gbi korumaya devam allah yardımcımız olsun xok bunaldık cok
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ay ay yemin ederim içim karardı. Mesela anneannem kovit oldu sonra vefaat etti ölüm raporu çoklu organ yetmezliği olarak yazılmış. Çok saklanan şey var çok
(695 puan) tarafından
Ne yazmasi lazmdi zaten corona organ yetmezligi yaptigi icin öldürüyor raporda kronodan öldü yazmaz hicbir zaman sağlıkciyim ben o sadece ilk olenlerde belirtildi yayılımı olmasin özel gömülsün diye sonra oyle bulasilmadigi anlaşılınca artık o onlemler alinmadi
(5,492 puan) tarafından
Bulaşıcı hastalık yazması gerekiyor diye biliyodum. 1 sene olacak yaklaşık
(695 puan) tarafından
Artik yazılmiyor gerek yok çünkü defnedilen insanlar özel gomulmuyor
(695 puan) tarafından
Bunu yazip yazmamakla ne oyun dönebilir ya sizn icin gecesini gündüzüne katan ailesini gormemeyi goze alan uykusuzluga hastaliga göğüs geren bir sistem var biz sağlıkçılar ama dua edeceğinize oyun dönüyor diyorsunuz
0 oy
tarafından
Bence aşıdan mi yoksa virüsten mi olacagini şu an kestiremiyo olabilirler çünkü her ikisinin de yakın dönem yan etkisi ortaya çıkmaz daha üç beş yıla belli olur 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Ası içinmi diyo yoksa virus kapanlar içinmi anlamadım herkez asi oldu asi olmayanlar çok az ben olmadım 
(2,443 puan) tarafından
Hay agzina saglik merve :))
(695 puan) tarafından
Dahada yazmak istedimde bsi demiyorum canim diyemiyorm
(1,046 puan) tarafından
Yanı banami diyosun valla ben ilk dinlediğimde anladım adamın ne dediğini herkez başka türlü yazınca bende mi sorun var dedim
(2,443 puan) tarafından
Sen doğru anlamışsın canım. Bazıları aşı olmak istemediği için kendini haklı çıkramaya çalışıyo. Lafı kırk çevirip önümüze sunuyorlar ama aklı olan aşının kurtarıcı olduğunu anlatmaya çalıştığını anlar zaten
(695 puan) tarafından
Yok canim sana değil bana cevabindan anladım herkese dicek seyler  varda diyemiyorum  dmek istedim olmak istemeyenler isteyenleride olmamaya itiyorlar propaganda yapıyorlar saka gibi vala olanla olmayanin farki olsun evet dislansinlar gerekiyorsa biz niye riske giriyoruz onlae girmiyor bir tutulmak istemiyorum dogru yapiyorlar laf anlatamazlae bizm millete yasaklar olmadan
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Arkadaşlar.

Parmagımıza atılan bir dikiş yüzünden bile %1 ölüm riskimiz vardır. Aşı da her bünye ye bir etki etmez tabiki. Kimine hiç birsey yapmaz kimine ağır gelir. Cok yakın tanıdıgımız aşı olduktan sonra covid oldular aşıyla bağlantılı degil covidleri ve direk ağzından duydum. Aşı olmasaydım ölmüştüm dedi. He dün de akrabamız aşı olduktan yarımsaat sonra hastahanelik oldu. Aşı kalp hastalığı olanları tetikliyor bu bence de dogru. 
(12,264 puan) tarafından
Ee tmm işte canım Türkiye de kalp rahatsızlığı olan çok insan var
0 oy
(314 puan) tarafından
Ben vurdurdum çok şükür bir sıkıntı yok. 
(12,264 puan) tarafından
Şifa olsun inşallah ❤️☺️❤️
(314 puan) tarafından
Âmin canım inşaallah.
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Bilmiyorum her nedense bu aşıları olmak istemiyorum kendii asimiz olan yerli asi istiyorum
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Korona olup iyileşen dayım vardı. Negatife dönmesine rağmen nefes almada zorluk eklem ağrıları falan devam ediyordu. Köyde tarla işi yapıyorlar çiftçi kendisi. Doktor koronanın bıraktığı hasar bazılarında ağır oluyor bu durum en az 3-4 ay sürer sende. tarlada çalışamazsın demiş. Adam sanki hâlâ pozitifmiş gibi ağrı acı içinde evde özellikle eklem ağrısı çok fazlaymış. Belki de bu şekilde atlatanladan bahsediyor olabilirler
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Resmen aşı olmaya zorlama bu ya arkadas olan olur bişey demiyorum ben olmayacağım ellerinde daha net bir veri açıklaması yok daha aşının yan etkileri bile daha tartışılıyor ki tarihe baktığımız zaman çocuk hastalığı çıktı diye aşı çıkardılar vurulan cocuklar daha 10 sene sonra felç kaldı buna da çocuk felci hastalığı dendi ki ne malum bu aşılarda aynı bunun gibi olmayacagı devlet hesap kitap yapmadan şak direk çinin elindeki verilerle halkını aşılıyor Nerde görülmüş çinin bunca yüzyıl boyunca Türk halkına sevgisi Çin türklerden hala nefret ederken bide iyileşmek için mi aşı yolluyor + işin komik tarafı Çin abd den aşı alıyor neden kendi halkına ürettiği aşıyı vurmuyor işte sorun burda zaten orta daha net veri yokken sen halkını aşılıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 388 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 224 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 596 göst.
19 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 472 göst.

380,439 soru

11,390,554 cevap

34,899 kullanıcı

...