0 oy
495 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Şahsen ben düşünmüyorum birçok yerde zararlı olduğuna dair yazılar görüyorum güvenemiyorum kızlar

image

:(

37 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bana çoktan çıktı. Vurulmayi düşünmüyorum :)
tarafından
Valla korkuyorum emziriyorum da
(143 puan) tarafından
Bende emziriyorm
(6,203 puan) tarafından
Bu ben ama korkmuyorum canim istemiyor :D Prospektusu bile yok aşının kafayi mi yedim ben :DD Onu gectim etrafimdaki kisilerin ailelerin de o kadar yan etki cikti ve hâla devam ediyor vurulmak isteyene sirama verebilerem
(143 puan) tarafından
Ne gibi yan etkileri var canım
(6,203 puan) tarafından
Ates agri cogunlukla gozuken etkileri ama arkadasimin esi hâla kendine gelememis.Diger arkadasimin kuzeninde de sitma ve surekli bayilmalar oluyor.Aşıdan oldugunun teshisini de doktor koydu yani kendi kafalarina gore koymadilar
-Reklam-
+2 oy
(1,092 puan) tarafından
İyi,olmayanlar dünyanın tadını çıkarsın kazık çakacaklar çünkü dünyaya 

Böyle şeylere inanmayın allah aşkına böyle bir şey olsa yoksul ülkelerdeki insanlarım hepsini aşılarlardı. Onu geçtim aşı gelir gelmez önce millet vekilleri Cumhurbaşkanı oldu. Hepsini geçtim dünya nüfusunun neredeyse üçte biri aşılandı o kadar insan ölürse ne olur hiç düşündünüz mü. 
tarafından
olanlar niye oluyor aceba onlarda ölümden koronadan korktuğu için bi olmayanlarda aşıdan korkuyor ikisi aynı kapıya çıkıyor insanlarin kararlarına saygı duyun sizde dünyada kazık çakmak için korona olup ölmeyelim diye olmuyor musunuz aşıyı
(1,092 puan) tarafından
İyi de ben senin kararına saygı duymayıp da ne yaptım te allahım ya☺️ Fikrimi söyledim babane isteyen olur istemeyen olmaz. Provakasyona gerek yok dedim olanların hepsi iki yıl içinde ölecek ne demek
tarafından
dünyanın tadını çıkarın kazık çakın bilmem ne demissin ya daha ne diyecen
+1 oy
(14,079 puan) tarafından

Olmadim olmayı da düşünmüyorum sebebini de bilmiyorum :D

(143 puan) tarafından
Bende canım ya korkuyorum
+1 oy
(2,330 puan) tarafından
 çıktı ama düşünmüyorum No no nooo 
(32 puan) tarafından
Yani sanki asisiz çocuklar ölecekmis gibi ya da bir kötü hastalığa dusecekmis gibi korku saliyorlar ha birde asi olmaya ve çocuğuma da yaptırmayı dusunmedigim için gerici oluyorum vs bilmem yanlış oluyorum yani bana göre aşılar daha tehlikeli sürekli çocuk asi yiyor sürekli asi yiyor ama yine doktordan çıkmıyor bu çocuk ben daha çok bağışıklığını guclendirmekten yanayım hem kendim hem bebeğimin bağışıklık iyi olduktan sonra Allah'ın izni ile hepsi hallolur diye düşünüyorum bu benim fikrim ben herkese saygı duyarım bu konudan dolayıda herkes bana saygı duymak zorunda diye düşünüyorum.
(2,330 puan) tarafından
Evt  cnm aynen öyle asılsız çocuklar emin ol daha sağlıklı ve dirençli oluyo korkma   biz daha çok şükür 9 yıldır hiç antibiyotik icmedik bile
(32 puan) tarafından
Peki bağışıklık güçlendirici bir şey kullanıyor musunuz misal ben kendim için arı sütü polen propolis kullanıyorum çok şükür turp gibiyim yani arı ve ürünlerine alerjim olmadığı için kullanabiliyorum bunuda belirtmek isterim :)
(2,330 puan) tarafından
Benim kendin yaptığım karisimim var onu veriyorum hastalandiklarinda hafif geçiriyorlar ztn  olsalar bile .balın içine zencefil cerdecal uduhindi tozu ve limon koyuyorum karıştırıyorum güzelce çubuk tarcinda koydum dolapta istediğin kadar sakliyorsun hiç bişey olmuyor bu karışımdan veriyorum doğal şurubum benim o
(32 puan) tarafından
Ekran görüntüsü aldım teşekkür ederim :) banada bilgi olsun.  :)
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Emziriyorum oldum iyi ki oldum. 
(1,776 puan) tarafından
Aynen bende oldum ve emziriyorum iyiki oldum
+1 oy
tarafından
2 kere randevu aldım iki kere iptal ettim burada ki insanlar gerçekten psikolojimi bozdu ya 
(25,224 puan) tarafından
Kankiiii saçmalamaaaaaaa
tarafından
Ya selin valla iptal ettim ya açıklama yapılmış ölen çokmuş falan korkutum
(25,224 puan) tarafından
Te allahımmm her kafadan ses çıkıyo ne bakıyon sen onlara biri kuyuya taş atıyo ardı arkası kesilmiyo.
tarafından
Orası doğru canım aşı karşıtı değilim aşıyı savunurum ama buradakiler her duyduğunu buraya yazıp insanın aklını bulandırıyor
(25,224 puan) tarafından
Burdakileri takma kanka ama beni tak ahahah:D
0 oy
tarafından
Yarın olucam ben
(143 puan) tarafından
Korkmuyon mu kız
tarafından
Dero ağzına tukurim ahaha

Korkunun ecele faydası yok eşim asker izine çıkarmıyorlar olmazsak
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ben bugun oldum ilk dozu cnm 2.doz da 6 hafta sonra 
(143 puan) tarafından
Nasıl hissediyorsun :) varmı bi değişiklik;)
(1,741 puan) tarafından
Cnm sol koldan yaptılar  az boyle uyusuk gibi onun haricinde iyiyim cok sukur
0 oy
(928 puan) tarafından
Hamile olduğum için olmak istemiyorum korkuyorum zaten ağrılarım var bide onu çekemem yan etkisi çok bı de bebeğe zarar verir diye korkuyorum
(143 puan) tarafından
Bende emziriyorm canım bu yüzden olmak istemiyorum
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ben kararsızım birde Sputnik v aşısını bekliyorum :) eşim asla istemiyor aşı falan 
(143 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım korkuyorum en çok
(2,826 puan) tarafından
Bende korku yokta hangisi iyi gerçekten koruyor mu vs bilmediğim için tereddüt ediyorum
0 oy
tarafından
3 saat once oldum canim
(143 puan) tarafından
Var mı bi değişiklik:)
tarafından
Yok canim ayniyim
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Yani bu ülkenin doktorlarına güvenmeyip elin gavuruna güveniyorsunuz ya daha bişey demiyorum.
(2,443 puan) tarafından
Valla alman aşısı dediklerinizi iki tane Türk buldu. Eğer yine güvenmiyorsanız Turkovacı bekleyin madem o gavur bu da gavur olmaz
(2,443 puan) tarafından
Aman kazık çak ha dünyayada :)
(3,550 puan) tarafından
Diryaaaaaaa neden bu kadar güzel anlaşıyoruz :D çünkü aynı kafadanız:D
(12,264 puan) tarafından
Elin gavuru konuşuyor sonra fazla yaşamıyor  Emin ol bütün pislikleri çıkacak ortaya
(12,264 puan) tarafından
Hahahhah yavrum moral bokkkk ya beni motive et
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Oldum ikinciyi bekliyorum 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben olucam insaAllah daha yeni sıra geldi ve olmak için can atıyorum çünkü çok kötü korona geçirdik bende eşimde eşim 10 gün yoğun bakımda kaldı ve doktorlar durumu çok kötü bile dedi zor zamanlardı zaten bu duruma dusmeyenler aşı olmak istemiyor ama devlet kendi doktorlarını kendi sağlık çalışanlarını. Böyle bir tehlikeye atmaz bence bu sosyal medya insanları geliştirmek yerine cahillestiriyor herkes ortaya bir yalan atıyor biz insanlarda hemen ona inanıyoruz bugün çok güvendiğim doktoru aradım emziriyorum sizde napim ol aşını dedi dedi hiçbir sorun olmaz dedi olucam o illet hastalığı tekrar olup böyle kötü durumlarla karşılaşmamak için.
(32 puan) tarafından
Yani açıkçası bagisikligini güçlendirmek gibi bir düşüncesi olsa bizim milletin aşıya gerek kalmayacak ama gel gelelim ki kimse bağışıklığını güçlendirmiyor kolaya kaçıp tedavi asi bilmem şu bu olarak devam ediyor Allah herkesin yardımcısı olsun
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Hadi hayirlisi Allah taksilatimizi affetsin cinayete kurban gittik :))

Vuruldum ilk dozu 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bugün oldum bennn
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Ne esım ne de ben olmak istemiyoruz. Emzırıyorum zaten, korkuyorum
0 oy
tarafından

Valla oldum canım bugün saat 2 de.  Hatta aslında alman aşısı olacaktım da, bazı kişilerde yan etkisi çok oluyormuş ateş kol ağrısı hatta bildiğin yatağa düşürüyormuş( o da daha önce korona geçiren insanlarda oluyormuş, zaten antikor varken üzerine tekrar eklenince ağır geliyormuş) bende olmadım ama yine de rahat etmedi içim bebeğime kim bakacak diye, sinovac oldum gitti :D

0 oy
(358 puan) tarafından
İki bucuk ay once oldum
0 oy
(534 puan) tarafından

Ben bu haberlere inanmıyorum dünyanın kökünü mu kaziyacaklar niye olsun ki insanlar :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 284 göst.
0 oy
8 cevap 136 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 166 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 127 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...