0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde (1,688 puan) tarafından
Ben izin vermiyorum eltimin bir torunu var Allah'ım nasıl şımarık benim oglandab 4 ay büyük ne zaman yanyana gelse ya itiyor yada vuruyor dayanamadım gozgore göre de vurdurulmaz kimsede yapma demiyor neymiş çocuktur vururda oynarda ama hep o vuruyor benim oğlan da korkuyor ya !! 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy hagatta izin vermem kimse uyarmasa ben uyarırım ben çocuğumu elalemin çocuğu vursun diye mi doğurdum. Nasıl alışırsa öyle gider uyarmakla iyi yapıyorsun 
(1,688 puan) tarafından
Alınıp dariliyorlar sonra bir hısn aldılar çocuğu götürdüler çokta tın yani ama göz göre göre de vurdurmam
tarafından
Annesinin yapması gerekeni yapmışsın sen boşver canım alınan da alınsın, senşn çocuğun vursa eminim öyle seyretmezlerdi
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İzin vermem tabiki herkes çocuğuna sahip çıksın benim çocuğum da kimseye vuramaz 
(1,688 puan) tarafından
Sonra alınıyorlar kuzum vallahi sıkıldım artık kendi çocukları sanki bal benim ki başka bişey hayırdır ya vallahi vuramam çocukta olsa bebekte olsa vuramaz
(1,092 puan) tarafından
Nefret ediyorum öyle insanlardan herkesim çocuğu kendine kıymetli laf gelsin istemiyorsan sahip çıkacaksın bazıları anlamıyor işte kuzu
0 oy
tarafından

Büyük demeyim de kıyamet kopar yani izin vermem ben sende gitme ozaman nolcak diyosa boşver 

(1,688 puan) tarafından
Alt üst oturuyorum cnm maalesef:(
0 oy
tarafından
Tek akraba değil kimse vuramaz
0 oy
tarafından
Kıyameti koparirim kız :)) Deliyim o konuda 
0 oy
tarafından
insanin kendi cocugu yapinca onlar cocuk oluyor koca k.. kaldirip mudahale etmiyor parklarda boyle sigirlarla dolu canim.. 
0 oy
(48,888 puan) tarafından
kasla.goz arasi kacamak vurursa engel olamazsam bile icim icimi yer koruyamadim diye. arkadasimin oglu vurmustu arkadasimda oğluna vurdu ikisine birden üzüldüm
(1,688 puan) tarafından
Aynen cnm arkasından itiyor çocuğu yok seviyor diolar ya deliğe dönüyor m
0 oy
(1,897 puan) tarafından

:ermm:Eltin in torunu nasıl oluyor kız kafam gitti :unsure:

(1,688 puan) tarafından
Yaşça büyük cnm evli kızı var benim yaşımda oğlu da eşimden bir yaş büyük çok küçük yaşlarda gelin almışlar galiba 13 cahiller işte
(48,888 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Görümcem 1 haftadır bizde benim ki 1 buçuk yaşında onun oğlu 2bucuk yaşında kaşla göz arasında birbirlerini itiyorlar vuruyorlar bazen kim olduğu fark etmeden yapma vurma diyoruz kimseye öyle izin vermem anası birşey demiyorsa ben derim merak etmesin 
0 oy
tarafından
Benim oğlum vurmuyor ama çocuktur aklı ermez belli olmaz sürekli gözüm üstünde olur vurursa da hemen müdahale ederim etme oğlum o kardeş yazık ayy vs gibi bi başkası da benim oğluma vursa Aaa yapma çocuğum bak kardeş seni seviyo falan derim 
(1,688 puan) tarafından
Yapıyorum cnm ama şımarık olunca benim oğlan da hantal öyle çok vurmaz
tarafından
Benim oğlumun da vurma huyu yok ama belli olmaz çocuktur diye ben hep dikkat ediyorum canım işte çocuğun annesinin söylemesi laızm yapma diye sen ne kadar desen boş
(1,688 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum valla onların çocuklarına bakıyorum bildiğin canavar gibi benim oğlan da ne bilim bende mi sokağa atsam onlar gibi ortada büyüdü inanır mısın
tarafından
Kuzum içten gelen bişey olmalı benim oğlum şu bir aya kadar sokak nedir bilmezdi ama yaramaz hem de çok şimdi sokak biliyo hâlâ yaramaz :) vurma bağırma huyu yok çok şükür
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Çocuktur canım kendi çocuğunu uyar onu uyar baktin devam ediyor çocuğunu yanindan ayirma
0 oy
tarafından
Yani çocuğa kizip bağırmam tabi ki ama al vur der gibi çocuğumu önünde de bırakmam. Uyarırim baktım devam ediyor daha da bırakmam çocuğumu. Alınan alınabilir 
0 oy
tarafından
Anasi babasi uyarmasa ben uyaririm ne munasebet vurmak tamam o da cocuk olabilir ama neden vuruyo guzel guzel oynasinlar
0 oy
(818 puan) tarafından
Asla izin vermem hatta akrabam degil ama bi arkadasimin oglu geldiler oglumla oynuyolar benim oglana bi tane vurdu baktim kimse ses etmedi ne annesi ne babasi ikinci kez vurunca noluyo dedim ne kadar ayip bisey sana boyle mi ögretiyolar yavrum siracta sana vursa guzel mi olur tatli tatli oynayin dedim annesiyle babasi sonradan oglum oyle yapma kardes kardes oynayin falan demeye basladi
(1,688 puan) tarafından
Helal olsun yok anam sanki küfür ediom bir de herşeye alınırlar vallahi içlerine girdim gireli bezdim ymnle
(818 puan) tarafından
O kadar alinsin ki hic umrumda olmaz ben kiyamazken onun cocugu nasil vurabiliyo valla cocuktur diyip gecemem nasil aliştirdin öyle gider ağac yaşken eğilir şimdiden saygiyi sevgiyi ne yapilir ne yapilmaz hepsini ogrensin
0 oy
tarafından
Benimkide dayak yiyor o yuzden bir yere giderken heo oglumun pesindeyim cunku benimki kendini savunamıyor. Zaten dayaga dayakla karşılık versin istemiyorum. Elimden geldigince ögrenmemesine dikkat ediyorum. Ama kendink biraz savunsa iyi olacak maalesef benimki korkuyor:/ ustelik ogluma vuran cocuklarada asiri sinirleniyorum biseyde diyemiyorum
(1,688 puan) tarafından
Aynen yok valla diyorum herkesin çocuğu tatlı kimse kimsenin çocuğuna vuramaz ki valla kavgacı olsun dayak yemesin cnm pisirik olmasın
tarafından
Buyuyunce heo kavga eden bir cocuk olmasindan korkuyorum cnm.
(1,688 puan) tarafından
Kuzum bende istemiyorum ama bak boyle durumlarda inan geldi koynuma sokuldu yarın bi gün okul hayatı var hadi bu eltimin torunu oradaki çocuklar Allah bilir nasıl bir ortamda büyüyor çok var okuldan çocuğu sıkıştıran bir arkadaşımin başına gelmiş sınıf arkadaşı sürekli sürekli çocuğu sıkıştırılmış parasını falan alırmış bakmış olacak gibi değil cocukta dememiş annesi farketmiş biraz baskı yapınca anlatmış yani demek istediğim şu biz tamam narin yetiştiriyoruz ama onlar öyle değil inan eltimin torunu ortada büyüdü kuzum kızı gör canavar benim oğlan da öyle narin ki anlatamam bazen diyorum bende mi ortalaga atayım:) şaka tabi ben yapmam öyle
tarafından
Dogru cnm.ama ne bileyim her gordugu cocuga saldıran cocuklari sevmiyorum. Çocuğumu dövduklerinde cok sinirleniyorum illaki ilerde kendini savunur ama simdi oyle yaparsa kimse benimle gorusmek istemez. Mesela ben bu durumda o cocuklarin aileleriyle gorusmek istemiyorum
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benimde eltimin bir kızı var ben daha yeni evliyim ilk gebeliğim bir buçuk ay sonra dünyaya gelicek inşaallah şimdiden vurucam diyor annesine onu sevme beni sen diyor eşim zaten deliriyo o öyle deyince hele bı vur sen görürsün diyor eşimde elimden gekdigince bebeğimi uzak tutucam. Geçenlerde kızım için alışveriş yaptım gelmiş dişini sıkarak ayy ne güzel bebeğini çok sevicemn yenge hiç dovmiyecem diyordu bende daha çok kıskançlık yapmasın diye sen ablasin kuzenini sevip koruyacaksin tabi diyorum   oda çocuk ama asla yanlız bırakmam çünkü direkt vurur biliyoruz 
(1,688 puan) tarafından
Eyvah:&
(2,835 puan) tarafından
Çok fena  bir kız annesi gibi sinsi ahahaha ama kızı seviyorum yalan olmasın çocuktur nihayetinde ama evde bebeğimle ilgili konuşma geçtiğinde babaanesi birşey aldığında çok acayip tepkiler gösteriyor bebek gibi emekleyip bebek gibi sesler çıkarıyor ilgi çekmeye çalışıyor
(1,688 puan) tarafından
Kuzum vallahi bişey diyemiyorum hayırlısıyla kucağına al ama yinede temkinli ol ne olursa olsun
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Eltimin kızı benim kızımdan 7 ay büyük ikiside küçük eltim kızı 2 yaşında benim kızım zarar verir genelde ama ben uyarım yeri gelir eltim uyarır biz gelemeyiz öyle şeylere söyleye söyleye öğrenecekler 
(1,688 puan) tarafından
Alınıyorlar cnm problem o Sanki küfrediyorum o zaman sahip çıkacaklar çocuklarına yoksa yanına yanastirmam öyle yani
0 oy
tarafından
Bu durumu 2 defa yaşadım birinde arkadaşımın kızı yaptı güzellikle uyarınca yapmadı bidaha diğerinide arkadaşımın oğlu yaptı ama öyle böyle saldırmadı 23 aylık falan oğlumda 16 aylık yüzünğ param parça etti kız dedi arkadaşım sonra ayy kızma kızma gel annem dedi çocuk dahada yüzdendi gözünün içini çizdi oğlumun o çocuk saldırganlığını bırakana kadar yan yana getirmeyi düşünüyorum oğlum çekingen bir çocuk zaten o gün iyice pıstırdı 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Akrabayi birak kendi kardesi bile vurmasina izin vermem  uayarisini yaparim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 483 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Npp (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.