0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kizlar size uzun olacak ama bisey anlaticam yoksa çok pis patlayacam birine

Kizlar kaynanam köyde yasio ayaklarından rahatsız işini yapamio yaklaşık 2 aydan beri temizlik temizlik dio bana demio suratıma olacak gel yap die işte ben temizliği severim ne zamandır yapılmış temizlik falan diyo hamileyim ve ayağım haddinden fazla şişiyo hiç demioki sen hamilesin otur napacan diye ama obur gelini olsa uzakta görevde onlar tatile geliolaar buraya die ona gelince savunmada bana gelince vır vır konuşuyor söyle olması lazım işte gorumceni çağırdım gorumcenin kaynamasın dedim gelinler gelince çağırmam diyr ayıp oldu ama yine çağırdım dio bana laf vuruyo resmen demiş nasıl yapacak daha 1 senelik yeni gelinim 6 aylık hamileyim ama işte el kızıyım ben hiç oralı olmayıncada mırın kırın konusuo konuşsun hiç umurumda değil ama kocama demeden duramiorum illa o siniri atmam lazım..

6 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Hamilesin ztn kendi evini zor temizlersin. Çok istiyorsa gündelikçi tut ondan habersiz yolla bı güzel temizlesin :) 
(1,175 puan) tarafından
6 aylk hamilesin bugnde cok sıcak var kendi işini zor yaparsn bi zahmet kızı gelsn yapsın
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yok hepsi aynı degil
0 oy
tarafından
Kim kaynanasıyla ilgili bi post açsa ben kaynanama daha çok kinleniyorum nfmdm
tarafından
Bu benn
0 oy
tarafından
Ben de şuan 6 aylık hamileyim kendi evimin. İşini anca yapıyorum kusırs bakmasın kimse herkes yapsn kendi işini yapamıyosa az yesin de bi hizmetçi tutsun . Bu konuşarda kaynanamın hakkını yiyeemem o sorar bana bi işin olunca çağır ben gelir yaparım diye gidince de iş beklemez ne acsyip insanlar var 
0 oy
(207 puan) tarafından

Arada nokta kullansaydın anlaşmış olurduk :)

0 oy
(546 puan) tarafından
Sen de ona laf vur.arkadasim da hamile.o da is guc yapamiyomus.sagolsun kaynanasi bi kadin tutmus gelmis evi kaynanasiyla temizlikci bi guzel temizlemis.ne iyi kaynanalar var de.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 282 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Duygu_DA (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 480 göst.
30 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 577 göst.
0 oy
6 cevap 69 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu