0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar bebeğim nerdeyse 9 aylik olcak ya o kadar gazlık ne yapcağımı şaşırdım dünden beri Gaz sancısı çoğaldı resmen emeklemiyorda az birşey sürünüyor gaz ilaci veriyorum yok rezene kimyon veriyorum 1 2 çay kaşığı yinede rahatlamıyor dün gece saat başı kalktm resmen şu anda aguline veriyorum gündüz çok sıcak çoraplarını çıkarıyorum çıkarmasam terliyor valla kafayı yicem ya bu ne zaman geçicek bilmiyorum.  Doğduğundan beri gazlı çocuk messitil de var elimde ondan mi versem acaba bu ara ishal zaten bide sürekli ıkınıyor çörek otu yağım var onu kullanılıp faydasını gören varmi lutfen fikir verirmisiniz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım belki başka bi sıkıntısı vardır 9 aylık baya büyümüş. Bi doktora göstersen daha iyi olur gibi 
(886 puan) tarafından
Ama,sürekli geceleri ıkınıyor gündüz hiçbirşeyi yok aile hekimine götürdüm bi sıkıntı yok dedi olsa gündüzde aglar dedi
tarafından
Makatına baktı mı doktor. Kakasını yaparken zorlama oluyo mu. Belki maksat darlığı falan vardır sağlık ocağı ile kalma bence bi çocuk doktoruna danış derim canım
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Doktora goturmen en iyisi ama anason demleyip de verebilirsin
0 oy
(8,967 puan) tarafından
9 aylık bebekte gaz sıkıntısi kalmaması lazım bence bir doktora danışın bizde çok gaz sancısı çektik 6 ay boyunca ne yaptı isem fayda etmedi hareketlenmedye başlayınca bitti. Başka bir rahatsızlığı olabilir doktora danışın bence
0 oy
(568 puan) tarafından
İshal karın ağrısı herkesin bebeğinde var bence gazdan değildir sıkıntı bi götür ister bağırsak filorasi bozulmuş olabilir çörek otu yagida ishal yapar bilgin olsun verme bence 
0 oy
(758 puan) tarafından
Makat çatlağı olabilir mi kakasını yapmakta zorlanıyordur 
0 oy
(7,641 puan) tarafından
İshal varsaa ıkınmasu normal. Yalnız doktora götürün. Bu aralar salgın var çocuklarda bebeklerde. Serumla hemen toplayabilecek durumda olabilir. İhmal etmeyin.
0 oy
tarafından
Canım gaz zamanı geçmiş sen bı doktora götür belkinmidesi galan ağrıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 356 göst.
27 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gkchtc (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
0 oy
13 cevap 377 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu