+1 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Beni sevmeyen eşimi 7 aylik hamile ve iki çocuklu ve kimsesiz olmama rağmen dünyada o cok sevdiği ailesinin yanına gönderdim bence sevinmistir anında twitterdan takipten çıkmış whatspadadnda yazmıyor bitti arkadaşlar artık kimsesizim

26 Cevaplar

0 oy
(14,080 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
ALLAH size yeter 
-Reklam-
+5 oy
(12,777 puan) tarafından
Allah var gam yok kimsesizim deme rabbimin gucune gider sen rabbime ac ellerini o sana guzel kapilar acacak insallah 
tarafından
Ne güzel dedin kiz
(780 puan) tarafından
Eski postlarinda yeni evliyim demiş burdada 2 çocuk ve hamile olduğunu söylüyor bana hiç inandırıcı gelmedi bu post sahibi
(12,777 puan) tarafından
Valla bilmiyorum baya önce açtığında  1bebegini kaybetmiş 2. Hamile idi
(7,768 puan) tarafından
Bende bunu anlamadım 8 aylık evliyim demiş
(26 puan) tarafından
Birçok kez söyledim eskiden yine soyliyim suan 10 aylık evliyim ve iki oglum eski evliligimden bu bebek sanki eşimle ikinci bebek birini Ekim ayinda kaybettik
+2 oy
tarafından
Hicte kimsesiz degilsin kopek gibi donicek gor sen
+1 oy
(1,897 puan) tarafından

Sen kimsesizz değilsin üç çocuklu aslan gibi kocasına tekme vurmuş yiğit sin !!!!!8-)

+1 oy
tarafından
Kimsesizim deme Allah in gücüne gider ve su hayatt6 birşey ogrendiysem AT GİBİ GİDEN İ.T GİBİ GERİ GELİR ;)
+1 oy
(2,792 puan) tarafından
Eşinle 10 aylık evli değil miydiniz siz nasıl 2 çocuklu ve hamilesin anlamadım eski eşin felan mi var çocuklar ondan mi  
(6,681 puan) tarafından
Şaka gibi yaa
(11,505 puan) tarafından
8 aylık evliyim yazmıştı evet
(2,792 puan) tarafından
Evet bide nisanda 4 aylık hamileyim demiş şuan 6 olması lazım değil mi
(26 puan) tarafından
Cok kez eskiden söylemiştim ama evet eski eşimden yeni eşimden hamileyim suan 25 hafta bitti ay hesabi tutmayabilir
0 oy
tarafından
Valla simdi birsey diycem s.g.sin koca olmuyorsa bira, zaten 
0 oy
tarafından
Kimsesiz değilsin Rabbim var ona sığın dua et ❤️
0 oy
tarafından
Kimsesizlerin kimsesi yüce rabbimdir canım üzülme sen 
0 oy
(932 puan) tarafından
Kimsesizler dernegi kurcam herkezi toplucam bn dogustan kimsesiizim ama iyi yapmissin brak akli basina gelsin
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım seni sevmeyeni sende sevme rabbim açar bi kapı ailen varmı ev kimin nasıl geçinceksin plan yaptın mı
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Kimsesiz degilsin evlatlarin var ayrulsaniz bile onlara bakmak zorunda eşin
0 oy
tarafından
Ergen styla gitsin annesinin memesini emsin yada çıktığı yere geri girsin böyleleri gelmesin dünyaya 
0 oy
(119,490 puan) tarafından
bekle ** gibi pisman olup doncek
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm unutma Allah var yeter  kul olmaa da olur 
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Cok sukur

.
0 oy
tarafından
Çocukların var ne kimseszi rabbim başından eksik etmesin
0 oy
(26 puan) tarafından
Allah hepinizden razı olsun kızım tekme atıyor ben ağlıyorum ama biliyorum ki onun umru bile degil
0 oy
(780 puan) tarafından
Eski postlarinda yeni evliyim demissin acep sen macerami arıyorsun yada burda milletle kafamı buluyorsun anlamadım hakkında hayırlısı 
(26 puan) tarafından
Evet 10 aylik evliyim cocuklar ski eşimden karnimdaki bu eşimden
0 oy
(350 puan) tarafından
Neden seni sevmedigini düsünuyosun canım neden kovdun bende kovarim arada kendimi gordum sende adaşım 
(26 puan) tarafından
Benle konuşmuyor bile yemeği bile ayrı ailesi ile yer parasını gereksiz şeylere harcıyor eve bakmiyor
(350 puan) tarafından
Hmm anladm canım sen tavrıni koy o anlıcak geri gelir ailesinin yaninda evindeki gibi rahat olmaz üzme kendini çözülür hersey severek evlenmediniz mi seviyodur seni öyle düşünme ailesine düskun sanırim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 555 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 476 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 737 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu

381,194 soru

11,411,898 cevap

34,954 kullanıcı

...