0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (839 puan) tarafından
Ya Allah için biri açıklayabilir mi neleri kaplıyor bu temizlik nereleri 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim için cam silme mutfak dolaplarınin icini dokup silmek halilari yikamaciya vermek perde yikamak falan
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Camlar, perdeler, mutfak dolapları iç dış, kapılar, petekler, yatak odasındaki dolaplar ve içleri, halılar, balkonlar, banyo, wc aklıma bunlar geldi 
(839 puan) tarafından
Oyy başıma gelenleeeerrrrr
(1,690 puan) tarafından
Hahaha Allah yardımcın olsun canım, valla kadın olmak çok zor :)
0 oy
(2,011 puan) tarafından
cam silmek perdeleri yıkamak mutfak dolabı silmek halıları kaldırıp supurip silip sermek
(839 puan) tarafından
Oh bu biraz hafifmiş
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Cam kapı koltuk perde mutfak dolabı wc banyo mobilyaların içleri dışarı baza altları elektrik düğmeleri prizlere kadar silinmedik yer bırakmam 
0 oy
(127 puan) tarafından
Cam çerçeve, perdeler, kalorifer petekleri, yerine göre duvarlar, halılar koltuklar lambalar ve aklına gelen her dolabın içi :) WC ve banyo var bi de ;)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya simdi evi komple yıkama hevesiyke baslanikan ve odada bez girmedik tek nokta kalmayana degin yapilan is :D
0 oy
(3,836 puan) tarafından
aklına gelecek herseyin temizlenmesi demek benim için. yatak yorgan battaniye dolap ne varsa silip temizlenmesi yıkanması demek. onun haricindekileri normal temizlik sayarım 
0 oy
tarafından
Temiz insan her zaman temizdir baxen konuşuyoruz arkadaşm var bitane temizlik yapıyorum detay girdim diyo ben de anlamıyorum detay noluyo gözünün görüp görmediği heryer tertemiz olmalı ekstra zaten ne yapılabilir 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Tüm evi temizlemek :) dip köşe derim ben
0 oy
tarafından
Evdeki her yeri yerler koltuk altlari mutfak perdeler camlar tuvalet banyo evin her köşesi 
0 oy
tarafından
Şu an o dip bucak temizliğin içindeyim mutfak dolaplarını iç dış sildim petekleri kapıları cifledim duvarları sildim kolruklarla camlar kaldı en sonda bütün eşyaların altlarını cekip temizleyip halıları sereceğim ama bir kaç gün erteleyeceğim geri kalan temizligimi bebegim hastalandı iş yaptırmıyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 717 göst.
0 oy
4 cevap 177 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,409 cevap

34,813 kullanıcı

...