0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Kıskanç birisi değilim ve eşimi aldatirken falan yakalamadım. Kısacası telefonu ve her şeyi ortada olan birisi. Eve gayet saatinde gelen birisi sadece günlük 6 saat her gün çarşıya gider ve iş durumundan ötürü sürekli İzmire gidiyor. Sürekli bir şekilde kendimi aldatılmış şekilde görüyorum rüyamda. Yarısında ilişkiye girerken yarısında ise Cafe ve benzeri yerlerde yanında kızlarla. Dün gece ise alt komşumla gördüm rüyamda. Şöyle anlatayım alt komşum daha önce eşimin görücü usulü istemeye gittiği kız çıktı. Dün gece onunla ilişkide bulunuyordu. Çok güzel olduğunu falan söylüyordu. Kısacası durum bu şekilde neden görüyorum hayatımda hiç eşimi bir kızla düşünmedim yada kıskanmadım bilinç altı olacak bir durum yok kısacası 

10 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından
İnsan rüyasında korku ve isteklerini görürmüş
tarafından
Ama korkacak bir durum değil ki. Ve bu durumu hangi kadın ister
(2,792 puan) tarafından
Yani eşinin seni aldatmasından korkuyorsun gerçek hayatta.. bu yüzden böyle şeyler görüyorsun
tarafından
Korkmuyorum neden korkayım her kadın ayaklarının üstünde durabilir. Birini sevmeden önce kendini sevmeli insan
(2,792 puan) tarafından
O zaman bilemicem benim yorumum bu şekildeydi
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Bence bilinç altı :)

tarafından
Kesinlikle değil aldatması benim aklıma gelmez
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Üzmek istemem ama bazı rüyalar gerçek çıkıyo 
tarafından
Bende ondan şüphe ediyorum benim çevrem saf ve iyi niyetli olduğumu söyler. Allahta böyle insanların rüyasını cikarirmiş Nihat hatipte dinledim
(1,778 puan) tarafından
Bende öyleyim canım bu yüzünden sürekli çevremde söylerler safsin herkesi kendin gibi sanma diye bende bı kaç rüyanın çıktığına şahit oldum yani oyuzden dedim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ruyalar sık sık tekrarliyirsa genelde bi isaret verir ama bilemedim . 
(7,791 puan) tarafından
Tabi bu dedigim kisiye bagli benim o sekil riyalarim hep cikar ama oldugu gibi degil yani kemdim hislerimle yorumlarim yorumum cikar genelde
tarafından
Haftada 3 kez görüyorum desem yeridir
(7,791 puan) tarafından
Ben gibiysen eger altinda is vardir ben hisseder ve görürüm mesela ruyamda 2-3 gece ust üste korkutulursam  beraber oldugum esim sevgilim sozlum vs kimse ya ayrilir yada ayrilma faslina gelirim
(İlk sozlumden o ruyadan sonra ayrildim, esimle sözluyduk ayriligin ucundan döndük..)
Bunun gibi cok var mesela esimi beni aldatirken goruyordum sonra video izlerken yakaladim yani bence bu aldatma...  Ama rüyada baska kadinlarla goruyodum yani meali degisiyo gerçek dünyada lakin fiil aynı
0 oy
(13,173 puan) tarafından
Bilinc altı canım yoksa surekli görmezsin 
tarafından
Olamaz kuzum hiç düşünmediğime eminim aldatması aklıma bile gelmez
0 oy
tarafından
dusuncelerinde senle olmadiginda aldatirmi acaba varsa gormen normal bende bazen goruyorum henuz bir haltina rastlamadim
tarafından
Yok kuzum eminim düşünmediğime. Aldatırsada kendine yapar onun için birde kendimi düşüncelere bogamam yani
tarafından
daha once aldatildin mi
tarafından
Hayır aldatılmadım
tarafından
bilemedim o zaman canim
0 oy
(569 puan) tarafından
Allah ıyı insanları kötü insanlarla sınar ama asla kotuleri iyilere yar etmezmiş hayır dusun hayıra cıksın ruyayı kimseye anlatmayın diyorlar dinde yanlıs yorumlama gercekden olabilirmiş 
0 oy
(619 puan) tarafından

Ayy Allah sabır versin canım ya.. çok zor bisey. Ama huzurunu da kaçırma rüyalar yüzünden. Kendin diyosun herseyi ortada diye

Dua et yatarken bide kimseye anlatma suya anlat derler öyle yapabilirsin
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bence bu tamamen bilinçaltına alakalı durum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bilinçaltına bu düşünceyi istemeden çok atmışsın bence, istemsiz şekilde bundan korktuğun ve sürekli düşündüğün için rüyalarına giriyo olabilir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 410 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 319 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde KKadriyee (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.