0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızim 3 yaşında eşimin yaptıkları ve kaynanamın yaptıkları çok zoruma gidiyor çok yoruldum yenilir yutulur şeyler değil ,bisanirsak kızımı elimden alırsa,çok iyi avukat hakim yakın akrabaları var  yapamam onsuz,ona bişey mi  oldu ne yapıyorlar iyimi diye kafamı yorar dururum ,çok kötüyüm ,şu an kendimden başka kimsm yok bide Allah tan başka (hiç bir sekilde ayiplayici suçum asla ama asla olmadı )

11 Cevaplar

+2 oy
(120,230 puan) tarafından
yaa su cocugumu alir lafini bi unutun artik nolur yaaa muz cumhuriyetinde yasmiyoz dimi kim alir 3 yasindaki cocugu hangi hakim verir allah rizasi icin boyle seyker dusunmeyin
(112 puan) tarafından
Herşeyi yapabilecek kapasitede bir insanlar gerekirse ifitra atar araya milleti sokar şahit tutturur suçum olmamasına rağmen herşeyi yaparlar
-Reklam-
+1 oy
(12,263 puan) tarafından
Kimse senden çoğunu alamaz canım Rabb'im yâr ve yardımcın olsun
(112 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Alamaz canim küçük daha hatta bosancaksan kucukken boşan yani kurtarilacak bisey degilse kafana koyduysan sonra zaten sennle diye birakmaz seni kizin calisiyomusun yada ailen arkanda mi ev falan var mı üstünde 
(112 puan) tarafından
Çalışmıyorum ev felan yok üstüme ,inşallah tamamen kafama koyarsam kızımu vermezler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kimse alamaz onu senden canım korkma adice şeyler yapmadıysan senden almaları için bi sebep lazım yanlış anlama sakın
(112 puan) tarafından
Herşeyi yapabilecek kapasitede bir insanlar gerekirse ifitra atar araya milleti sokar şahit tutturur suçum olmamasına rağmen herşeyi yaparlar
(14,428 puan) tarafından
Canım benim Allah yardımcın olsun sen de çevrene anlat şahit olabilecek kişiler bul en azından bana yaptıklarını herkese anlattım dersin ailen destek vermiyomu
0 oy
tarafından
Annenın yuz kızartıcı sucu , psikolojik rahatsızlıgı , arsızlık hırsızlık gbı sucu olmadıgı taktırde kmse cocugu anneden alamaz. 
(112 puan) tarafından
tarafından
Kanıt lazım canm. Kanıt olmadan mahkeme ınanmaz korkma
0 oy
tarafından
Çocuğu senden alabilmeleri için yüz kızartıcı durumun olması gerek öyle bişey de olmadığını umuyorum öyleyse zaten alamaz 
(112 puan) tarafından
tarafından
Mahkeme iftiraya bakmaz delil gerekir. Şahit de delil sunmak zorundadır. Kanitlanamayan hiç bişeyle bi sonuç elde edemezler senin için rahat olsun ne kadar güçlü durursan o kadar korkarlar.
(112 puan) tarafından
Oh çok şükür Allah razı olsun
0 oy
(2,775 puan) tarafından
Alabilir canım. Benım 2 evladım var. Bosandıgım da buyuk oğlum 2 bucuk yaşında idi küçük oğlum daha 7 8 aylık Dı. Buyuk oğlumu babasına verdiler kucuk oglumu bana verdiler. Sir raporu yapılıyor araştırmaya giriliyor. Çocuk kimin yanında rahat yaşam sürer ise ona veriliyor. Benım kucuk oğlumu da emzırdiğim için ona vermediler. Ama buyuk aplum babasında. Durumu mu onlardan daha iyi yaptım duzelttım yenıden velayet davası actım ve inşallah alacağım bebeğimi 
(3,459 puan) tarafından
Çok şaşırdım böyle biseyin olmasina, sen onay vermiş olabilir misin tamam kalsın babada diye ? Yani çünkü imkansız gibi bişey gelmiş başına, Allah yardımcın olsun inşallah velayeti alırsın
(1,664 puan) tarafından
İlk defa duydum... anne onayı olmadan verilmez bildiğim...
(112 puan) tarafından
Deme öyle yavrum daha çok küçük
(2,775 puan) tarafından
Vallaha oyle oldu. Taa sir raporu alınıyor psikologla görüşülüyor. Her iki eve incelemeye gelını yor. Eski eşim kucuk bebeği istemedi zaten cok kucuk die buyuk oğlumu almak da ısrarcı oldu. Her iki eve bakmıs lar. Raporu hazırlayan psikolog oluyor. Büyük oğlumun velayeti ni babaya verdi. Çocuğa hangi taraf daha rahat yasam sunarsa cocuk onda kalırmış. Onay vermedim asla.  Tekrar velayet davası actım kendımı daha cok toparlayınca
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İnstakramda Vahap bey var avukat valla adami takip et sana güven gelsin canm kızını senden alamaz gerekirse o avukatla görüş böle kişileri çekmek zorunda kalma 
(112 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Rabbim tüm darda kalmışlara yardım etsin 
(112 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(27,803 puan) tarafından

Rabbime dua et o haklyi haksizi bilendir evladını sana bağışlasın insAllah

(112 puan) tarafından
Amin inşallah saol canım