0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biran önce günler geçsede doğum yapsam bende sizler gibi doğum yaptım diye hikayemi anlatsam keşke aslında kilo almadım bebeğim kilo alıyormuş çok şükür ama ağırlaşıyorum gün geçdikçe kimsem yok yanımda yanlızım şöyle oturup derdimi açayım paylaşayım ama yok işde kaynanaya gel dedim doğumda gelemem dedi görümceye dedim oda gelemem dedi gerçi gelmesinlerde sanki ne zaman yanımda oldularki şimdi olsunlar insan yanında yinede bir can arıyo ses arıyo nasıl yokluksa artık :(

6 Cevaplar

0 oy
(822 puan) tarafından
Seninki denize düşen yılana sarılır gibi olmuş canım :)) Rabbim kimseyi yalnız koymaz merak etme Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
tarafından
Amin inşallah ama düşün yani okadar yalnızlık çekiyorum ki onlara bile razi olasim var
(822 puan) tarafından
Bende yalnızım cnm eşim yurt dışında çalışıyo bi kızım var bi ben burda da arada bi konuştuğum bi komşu o kadar seni anlıyorum inan
-Reklam-
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Kimse olmasin bosver en guzeli bende vardida noldu psikolojimi bozdular 1 haftada sonrada defolup gittiler kafam rahatladidpgru yanlis ogrendik eşimle baktık kızımıza cok sukür
tarafından
Yoo ben bakarım tecrübem var oğlum var 4 yaşinda ancak işde insan konusacak birisini arıyo yanında yinede ne bileyim onlara kadar düşdüm gibi oldum
(3,798 puan) tarafından
Bosver canm tecrubelisinde böyle kafan daha raht olur varsin olmasin kimse
tarafından
Keşke yanımda bir arkadaşım olsaydı yeterdi bana yokki o bile yokk tüm arkadaşlıklar sahte yalan iyigün dostları
(3,798 puan) tarafından
Malesef oyle canm malesef
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ay keşke zaman çabuk geçse de bende alsam bebeğimi kucağıma :( 
tarafından
Keşke niğde de olsaydın merviş ne güzel olurdu kahve yapardım mis çok güzel dert dinler sohbet eder sır saklarım :D ❤️
tarafından
Sena kullancısı bende öyleyim ama işde benim güvenebilecegim arkadaşım yok bitane vsr ama oda varla yok arası onuda çok özlüyorum ama gelemiyo istanbul da olduğu halde çalışıyo
(2,633 puan) tarafından
Çikolatam o kadar güzel olurdu ki... Kekler pastalar yapar yapar arar dururdum seni hadi gel diye. Branç yapardık kız :D
tarafından
Yapmazmıydık hemde en güzelinden :)
(2,633 puan) tarafından
Aahh ahh burda bi senin bide esra ablanin uzakta olması koyuyor bana keşke yakın olsak...
0 oy
(452 puan) tarafından
Seni en iyi bn anlarım 3 yıldır almanyada yaşıyoruz eşim çalışıyor bende dil kursuna gidiyordum, hamile kalınca bırakmak zorunda kaldım. Tüm hamileliğim yapayalnız geçti eşim sabah 9 gider akşam 9 gelir Allahtan bitane kedim var o arkadaşlık etti bana. Doğumuma annem gelemedi hasta olduğu için onun yerine kaynanam geldi ama keşke gelmeseydi diyorum, daha çok düzenimi bozdu gitti, bebeğimi ne istediğim şekilde alıştırabildim nede istediğim gibi bakabildim neyse ki o gittikten sonra herşey düzene oturdu, oturdu ama gel gör ki ben yıprandım çok aşırı sinirli oldum...
tarafından
İnan canım bilirsinki şöyle yanında her daim her konuda bir arkadaşının olması çok güzel bişey ama benim yok malesef bakk seninde dediğin gibi yapayanlızım cidden tamam allah başka dert tasa vermesinde bi garip oluyo insan yanlız kalınca rabbim yardımcımız olsun yarabbim
(452 puan) tarafından
Anlıyorum cnm seni, bi yandan yalnızlığa alıştım ama diğer yandanda bi arkadaşım olsa çıksak beraber bişeyler yapsak kahve içsek gezsek diyorum ama yok maalesef
0 oy
(636 puan) tarafından
Bebegim 46 gunluk oldu 8 gun yogunbakimdaydi. Yanimda kimse yoktu  hala yok. Kimseyi arama bosver. Yogunbakimdan cikip eve geldiginden beri tek bakiyorum. Zor oluyo ama oluyo merak etme. Tecrube de onemli degil emin ol . Anne olunca otomatik geliyo hersey :) 
tarafından
Canım ben anneyim cok şükür bi oğlum var ancak daha küçük pek konuşamiyo ama insan ciddi anlamda kendini dökecek birini arıyo yanında rabbim sana bagislasın evladını  inşallah canım bizim derdimiz seninkinden cok olamaz ama sen üstesinden gelirsin çünkü annesin rabbim yardımcımız olsun ne diyeyim
(636 puan) tarafından
Allah bagislasin canim. Ben bi  cocugun oldugunu bilmiyodum o da zor. Allah kolayligini verir insallah. Insan ariyor ama olmayinca napalim iste insanlar anca akıl veriyo.kimse yardima gelince orali olmuyo. Ben onceden kimin bi derdi olsa yardima ihtiyaci olsa hemen kosardim ama baktim enayi yerine konuyorum kimseye yardim etmiyorum valla. Allah bildigi gibi yapsin ne diyim
tarafından
Âmin canı gönülden herkes çıkarcı olmuş canım çünkü hersey yalan dolan
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Kız gelmesinler ne güzel işte:) keşke benim kaynanam da gelmese
tarafından
Cok yanlız kaldım onu bile arar oldum o derece yani düşün artık nasıl bir yanlizliksa
(1,847 puan) tarafından
Su anda bende öyleyim valla. Koca ankarada bi ben varım tanıdığım herkes ankara dışında 1 aydır
tarafından
Çok kötü bişey yaa allah kimseyi kimsesiz bırakmasın yarabbim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 439 göst.
17 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cananidiz21 (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 773 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,595 soru

11,363,416 cevap

34,839 kullanıcı

...