0 oy
1,419 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Bacisi aradi. O kirigi olacak kadin gorumcemi aramis ona beddua etmis cocuklarindan bulasin diye (oda sakladi cocugu oldugznu gercek evlilik oldugunu diye) 

Gomrumcem esim olacak sahisa bunu anlatirken ,, o... Aradi sevgiyi kobustu dedi"

Bende mutfakdaydim ben nikahki kocamin yaninda o... Oluyom oylemi asil o... Nikahsiz onunla yatip kalkan dedim

Esimde sen ne diosun diye sinirle mutfaga geliodu tam o sira mutfagin kapisinj kapattim (kapi cam) ve esim kapatmiyim diye tztacakken kapiyi cam kirildi....  

Sonuc ambukans geldi goturdu... Polisi cagirmadim cocugu basta ekimizden alirlar diye korktum

24 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Olayın ne oldugunu anlamak için eski postları okudum. Aldatan koca aldatılan kadın. Yazdıkların anlatmak istediklerin çok mantıksız. Egitimciyim savaşıcam pes etmicem vs vs ve en çok mantıksız saçma olan ne biliyomusun eşinle bu dost hayatımı dersin yada ihanetmi bunu sanki film konuşur gibi konuşmanız. Dışardan bakınca gerçekten destege ihtiyacın oldugunu düşünüyorum çünkü mantıklı yada saglıklı bir karar degil. Aldatılan kadının verebilecegi tepkileri vermiyosun çok sakınsın vurdum duymazsın. Içinden geçen yada düşündügün ne bilmiyorum umarım hayırlısı olur
(14,032 puan) tarafından
Baba evine niye kötü diyor biliyor musun aşırı ilgili oldukları için.........
(747 puan) tarafından
Ahh ahh kızını boşanıp evinde barındırmak istemeyen o kadar anne baba varken
tarafından
Seni aldatan adama hala emek vermeye çalışıyosun yanında tutmaya çalışıyosun bu birnevi kendini yerden yere vurmak kendine degerin yokmu kendini sevmiyomusun yada aldatılmaya kendini layık mı görüyosun hak ediyomusun. Hiçbir kadın aldatılmayı haketmez. Suç kadında degil benim kocamda diyosun k.a.n.c.ı.k yalanmazsa erkek dolanmaz bunu unutma. Benim eşim beni aldatsın var ya donuna kadar alır çocugumun yüzünü göstermem sürüm sürüm süründürürüm valla o kimmiş köpek beni aldatıp benim çocuklarımin rizkını başka bir kadına yedirtecek. Böyle düşünecegine bizim çocugumuzdan haberi yokmuş vs vs diyosun
(2,720 puan) tarafından
Çocugun  olmasaydı  durum degisirmiydi gitmis ve başkasıyla  yatmış  ikiside suç  ne kadin hakli nede adam sen kadini suclayip adami hice sayiyosun kadin kadar eşinde  suçlu ve seni asla haketmiyor aç  gözlerini  artık
(747 puan) tarafından
Bence suçlu ne kocası nede kırığı asıl suçlu kendisi.Resmen kabullenmiş durumu.Kocasıda kırığıda keyfini sürüyor.Nasıl olsa haberi var ama yinede ses etmiyor diyorlardır.Ah bilse kendinede çocuğunada ne kadar yazık ettiğini.
-Reklam-
+2 oy
(2,720 puan) tarafından
 Adam senle resim bile cekinmek istemiyor hala sen neyin derdindesin 

Kocam bari deme...

Sektirsin gitsin !!
0 oy
tarafından
Bana saldırımaya kalktı bende kapıyı kapatacaktim de
0 oy
(935 puan) tarafından
Şimdi bn anladm cnm ya eşin başka o.ru.sbuyla birlikte sen de bunu bildiğin halde o ewdesin görümcnde sana oru.sb.umu diyir o kadınla konştun diye
(597 puan) tarafından
Gorumcem degil esim olacak sahis
(935 puan) tarafından
Sana oru.sbumu diyor
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Boşan.kurtul bu nedir yaaa.. kaç postdur okuyorum yani kadın suçlu da senin kocan suçsuz mu? E sen de kabul etmişsin bile isteye .. Nasıl iş bu anlamadım elle tutulur hiç bi yani yok
(597 puan) tarafından
Sabrin sonu selamet dedim bekliyim duzelir dedim. Kadinda suc yokmus bacim tamamen kocamin *** yemesi
(1,664 puan) tarafından
Ne diyim haklısın sende ,bazen acaba düzelir mı diyoruz da yok düzelmez işte daha da kötü bir şekilde öğreniyoruz..Allah sabırlar versin kurtuldum diye sevin hiç üzülme
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Sende ki bu istikrar hiç kimsede yok yazık çok üzülüyorum haline ... Allah o kocanı bildiği gibi yapsın..
0 oy
(935 puan) tarafından
Canm postlarını okudum genç ve güzelsin bu orman kaçkını adamla daha neden evli kalyrsn dünya erkek mi yoktu bu uyuzu buldn k.bakma yani

Boşan kurtul git oģlunla haytnı kur şuan küćk zaten o naparsa yapsn alamaz senden ama snra boşanrsan alma imkanı olur boşan eşşek gibi sana nafaka ödesin
0 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Mesleğin elinde tek başına yapa bilirsin kendine yete bilirsin, ama ne buluyorsun hala o kocanda  anlamıyorum adam senin gözlerin içine baka baka aldatıyor ama sen hala onun yanındasın, anlamıyorum psikolojinden şüphe ediyorum 
(597 puan) tarafından
Pskiolojo bozuk denilmio umut denilio buna cnm. Evt ruh sagligim bozulmus olabilir ama umud iste insan analaromizda cekmedimi, ikj kocami biraktim bunu bari cekeyim dio
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yorumların üstüne ek o nasıl bir adamki karsıdaki has orbsya sen öyle dedin diye senin üzerine yürüyor. Yok artık. Siktiri calamadın mı pzevenge
0 oy
(1,808 puan) tarafından
He canim he          
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Bu adama neden katlanıyorsun gerçekten anlamıyorum.. mesleğin de var tut bakıcı çalış önüne bak erkekler olmadan da yaşariz hatta çok daha güzel yaşarız 
0 oy
(78 puan) tarafından
Bacım başkaları arkasında destek bulamaz veya maddiyatı düşünür de bırakamazlar. Sen kazanıyorsun da niye çekiyorsun o adamı birde seni aldatıyor biliyorsun da bunu. Delillerin varsa topla hepsini sun mahkemede vermezler inşallah çocuğu ona. Ama bilip de böyle yaşama kendine değer ver.
(597 puan) tarafından
Delir hep topladim cnm. 3 5yila duzelir rayina girer dedim hep altan aldin ama altan almam bile almio oldu
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canim senin kafan farkli calisyo belli..bu adam seni aldatmis ya sen hala napyon onunla ayni evde..nikahli karısıyım diye hava atsan nolck adamin umrunda mi..kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin ya bi adam icin..kocan da sanki bulunmaz hint kumasi hee töbe töbe..birakin şöylelerini ya sonra kendilerini bisey saniyolar
0 oy
(4,061 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yeminle ne biçim Bi adam bu ya eski postunu okudum şimdi de böyle seymi olur ve sen hala bu evdesin yok artık bile bile utanmadan diyro bide katil eder insanı terbiyesiz çık git evden 
0 oy
(119,309 puan) tarafından
defalarca okudum anlamadim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sadece merakımdan sorıyorum eşiniz sizi sevmiyorken neden bir çocuk yaptı ve yaptıktan sonra sizde ne aradıda bulamayıp bir başka kadına gitti  ve o cocuk büyüdüğünde tıpkı babadını rol odel alıp ileride aynı hattaları tekrar edicek  sağlıklı iyi bir gelecegi olmadığı gbi bir başkasınında gelecegini mahvedicek sizi orada tutan çocuğum babasız büyümesin düşüncesi mi
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Gül gibi mesleğin var al çocuğunu çek git ne kahrıni çekiyorsun seni sevmeyenle, birak sevmeyi saygı bile duymayan insanla ne işin var yazık etme kendine gencsin guzelsin aslan gibi bir evladin var . Gül gibi geçinir gidersin valla 

O mikropta başını taşlara vursun 

0 oy
tarafından
Bu uygulamada tek.yorum yapamadığım post ...
0 oy
(10,356 puan) tarafından
Ay senin cidden bence desteğe ihtiyacın var. Anlattıkların makul değil yani gururun da mı yok bacım
0 oy
tarafından
Sabrın sonu selamet demişsin de taa 2020nin haziranında da varmış bu kadın biliyormuşsun 1 senedir ya hiç mi kendine acımadın. 1 senedir neyi toparlamaya çalışıyorsun düzelmiyor işte adam nasıl kendine, gururuna yedirebiliyorsun böyle bir şeyi 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 508 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
90 cevap 5,481 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 472 göst.