0 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından
Esim olacak sahis artik ifitrada atmaya basladi bana bundan once siddet gormus annemin evine gitmis uzaklastirma aldirmistim ama uzaklastirma biter bitmez ailesi beni almaya gelfi ben aglamaktan harap oldum gitmek istemiyrm die ama ailem son bisans ver die bitirmek olmaz die beni gmderdi neyse sineye cektm geldim kizim icin sustm bende yeniden baslariz die kendisinin sevdigi herseyi yaptm kadinlksa kadinlik yemekse temizlikse annelikse arkadas bile ildum yeri gelince ama gelin gorunki kalkmis bana sen disari hamgi saatte ciktin kac saat surdu die fesatlik yapti esimin syle bi huyu var eviyle ilgilenmez eksik nedir demez parayi eve birakir sen hallet bana is verme yapamam der neyse bn alirm simdide syleniyor sen para harciyrsun esya aliyrsun felan die ben dedikelrini hatirlatsamda utanmadan ben sana oyle demedim diyor yetmiyr babami arayip kizini egit lafini dinlet die rahatsiz ediyr saatlerce oturmus bana nasihat veriyr hic ben ne kadr iyiyim acaba demiyr evlenmeden onceki hayatima girmeden onceki yasanmislikalri anlatip bana namusuma laf ediyr acimiyr hic bu benm karimdir ayiptir demiyr  adamin derdi belli ayrilmak istiyor ama aileler izin vermiyr yani benm ailem birakmiyor yoksa onun aileside razi bana kardeslerime ifitra atiyor syleniyr surekli ama kalkip bacsinn annesnn yaptgi pislikleri bilmesine ragmen iyi yapiyrlar diyr ben dayanamdm otyrdum agladm elden bsiey gelmiyr die kusura bakamyn uzn oldu ama gercektem dayanamiyrm artik..:( :(

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne ailen arkanda nede iyi bir eşin var allah yardımcın olsun yaşadıkların kolay değil eşin hep mi böyleydi 
(427 puan) tarafından
Ewet ben duzelmez beni gndermeyin dedim ama dinleemdileri bi sans dedielr geldikten snrada yine tartistik ama bana katlanacaksin susacaksn dediler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence ailenle konuş canım seni istemeyen adamla hayat gecmez
(427 puan) tarafından
Syledim onlarda farkinda ama laf soz olur katlanacaksin diyrlar orda 1 ay kaldm zaten ama snradan beni kovar gbi davrandilar bana kovdular diyelim hatta
tarafından
Yazık ailene yazık seni bu denli ezdirdikleri için
(427 puan) tarafından
Hemde ne ezdirme oyle byle degil
tarafından
Allah kalplerine merhamet versin insallah
(427 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından

O değilde ben bu çoğu ana babayı anlamıyorum yani evlat evlat daaha ötesi mi var damat şiddet uygulamış olur böyle şeyler bir şans ver diyip yine göndermişler herşey daha iyiye gidecek diye beklentileri varken aslında bilmiyolar ki daha kötü şeyler gelecek evladının başına yarın Birgün eşler tarafından öldürüldüğü zaman vah evladım ahh evladım oluyo sen sahip çıkki ölmesin yani 

(427 puan) tarafından
Oylr biseyi beklemediklerni nerden bilecemki baska yol yok die dusunuyrm
tarafından
Ah canım ne diyim ne diyim çaresizsin işde
(427 puan) tarafından
Onunda bacisi var bana ne yasatiyrsa oda yasasin ki anlasinlar
0 oy
(935 puan) tarafından
Srn ne düsünüyorsn ne istiyorsn bnce bu önrmli ailen boşanmanı istemiyorsa buyursn bu adamı onlar çeksin 

Neden kendini bitiriyorsn yarn öbürgün bu adam sana dost da bulur
(427 puan) tarafından
Zaten laflariyla oraya getiriyr senn saatlerin belli degil evden paralar eksiliyr felan die iftira atiyor bana onu demeye getiriyr acikca demiyr ama anliyrm niyetni
0 oy
tarafından
Ne elden bişey gelmiyor ya kocaman aklı başında.kadinsin herşeyi geçtim annesin . Birakicaksin sana iftira atan her kim olursa olsun dönüp arkanı gidiceksin ailende bir şekilde kabullenicek illaki insan şerefi ve namusu için yaşar bu hayatta koca diye aldığın koynuna girdiğin adam bile yapıyorsa bunu sana ne diye oturup bekliceksin Allah aşkına yapma ya
(427 puan) tarafından
Inanki cok gittim polise siginmaya ama yine buraya gonderdiler ben coknkez skyateci oldm bana geri aldirdilar istemedim evladimla sinadilar beni
0 oy
tarafından
Keşke ailen arkanda durabilse
(427 puan) tarafından
Keskeee.. ne cok istedim lafta syledklernn gercekte olmasni
0 oy
tarafından

Al kızını kadın sığınma evleri var oraya git ailen de anlasın ne kadar kararlı olduğunu :angel:o adam çekilir mi ya:Orabbim yardımcın olsun inş cnm ☺️

(427 puan) tarafından
Kadin siginmaya cok gittim ama kizim ac kaldi resmen hastanelik oldum
tarafından
Ay Allah yardımcın olsun inş ❤️
0 oy
tarafından
Sanırım yerinde olsam hiç kimseye haber vermeden kızımı da alır kadın sığınmaya giderim arasın dursunlar bı zaman. Kocanı zaten demiyorum ailen. Ailen arasın belki azcık değer bilirler.
(427 puan) tarafından
Daha once gittim ama demedikleri kalmadi bu kezde gidersem evlatliktan redderler bu umrumda degil ama kizim ordan oraya surukleniyor ve bu beni mahvediyr daha 8 aylik cunku
tarafından
Haklısın bacım zaten ne oluyorsa çocuklara olmuyor mu. Bilmiyorum ne desem bilemiyorum insanın ailesi de arkasında olmadıktan sonra.. Allah islah etsin
(427 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
tarafından
ayrıl gitsin ya ailenden izin almak zorunda değilsin. seni sokağa mı atacaklar sanki? hele bi denesinler tüm mahalleye söylersin. rezil olsunlar
(6,681 puan) tarafından
Eski post bu

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,419 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,050 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde minnakoglum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu