0 oy
1,060 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (844 puan) tarafından
Yaa kızlar bir arkadaşım 13 gün önce evlendi ama ilişkiye bir türlü giremiyor birkaç kere denemişler ama çok canının yandığını ve ter içinde kaldığını söylüyor çokta korkuyormuş bana danıştı bende size danışayım dedim bileniniz varmı doktora mı gitmeli yoksa kendiliğinden geçen bişey midir

43 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından
Anestol pomad alıp sursun vajina girişine hatta ince bir çubuk ile iç kısma uyusur hissetmez üç dört kez böyle yaptıktan sonra açılır zaten daha rahat olur eşi de mutlaka kayganlastrci jel kullansn çok açık oldu ama ilerisi vajinismus bu yüzden dediğim şeyleri denemeli
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hiç denemesin yırtılma olur doktora gidip kontrol ettirsin kapalı vajina olabilir.
0 oy
(818 puan) tarafından
Yanlis bilmiyosam buna vajiniusmus diyolar bunun icinde doktora gitmeli cnm 
0 oy
tarafından
Vajinusmus arkadadin ya bunla alakali merkezler var tedavi eden yada dr cem keçe nin kitabini alsin oradaki egzersizleri yapsin kendisi
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Vajinusmus olabilir cnm arkadasim 1 yil tedavi gördü bunun icin..1 yil iliskiye giremedi yani..sonrasnda tedaviyle halloldu..
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Vajinusmus olabilir bak beklemesinler hemen doktora gitsinler öle çok var çözümüde var
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Vajinisnus olabilir doktora gitsin 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Psikiyatra gitsin canm vajinusmus gec kalmasn basit olyo bi aya duzelr
0 oy
(11 puan) tarafından
Vajinismus olabilir canım zorlamayıp uzman desteği alsınlar 
0 oy
(594 puan) tarafından
Vajinusmus olabilir destek almasi gerekiyor bu sadece ilişkiyi değil doktor kontrollerinde bile problem olan bısey 
0 oy
(4,858 puan) tarafından

Bir kerelik alkol kullansın :D o zaman insan kendinden geçtiği için korku korku kalmaz ihihi :D

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Doktora gitsin vajinismus olabilir
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bebek yağı en etkilisi canım. Her şeyi demeyen biri olarak söylüyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Vajinismus olabilir doktora gitsin
0 oy
tarafından
Doktora gtmesinde fayda var canm 
0 oy
tarafından
Canim ozelden yazabilirmiyim sana bir akrabamin basinada geldigi ve onun cozumunu burda erkeklerde var ondan yazmaya cekindim 
0 oy
(8,432 puan) tarafından
Vajınısmus bu doktora gitsin 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Alkol alsin canim kafa iyiyken yapiversin
0 oy
tarafından
Ee illa acıyacak ama kendini kasmamasi lazım canim bir ön sevişmeyi uzun tutmak lazim
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Doktora gitsin canim vajina cok dar oldugu için ağri olabilir ve tedaviside var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 752 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,606 göst.
24 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 483 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 3,760 göst.