0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Evde hiçbir sorunumuz yok 8 aylık evliyiz 6 aylık hamileyim bnde kendi zaten memur da çok borç harç yok.. Arkadaşıyla mesajlslmssınj gördüm eşim ve cocuğum olmasa intihar ederdim demiş... Bu dünya çok boş geliyor artık demiş.. Şok oldum napacam bilemiyorm :( :(

13 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bi yardim almali mutlaka 
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Yaaa canım onunla vakit geçir güzel anlar falan yaşayın sevgini belli et falan
(105 puan) tarafından
Hepsini yapiyorım inanki
(185 puan) tarafından
Ozman takmamaya çalış gülüm akışına bırak belki başka derdi vardır
0 oy
tarafından
Belli dertleri sıkıntıları var anlatmayı sevmiyor çok 
0 oy
tarafından
Alıp bir psikologa götür canım yapacak başka bir şey yok 
0 oy
tarafından
Mesajları ekran görüntüsü almissindir insallah ailesine göster bı şey yaparsa senden bilinmesin
tarafından
Çok güzel düşünmüşsün cnm evlendim sene eşim zehirlendi hastaneye gittik. Yatırdılar. Önlem amaçlı 24 saat yoğum bakımda kaldı. Görümcem benim hakkımda hastane emniyetine başvuru yapmış ti abimi zehirledi diye
tarafından
Allah ıslah etsin o gorumceyi
tarafından
Ne insanlar varmiş  valla sasırdım
tarafından
Bu saatten sonra imkansız cnm hiç ıslah olmaz.
tarafından
Ben de önce derya Mete gibi düşündüm ama diğer yorumları okuyunca şok oldum. Ne kötü kalpli insanlar var ya
0 oy
(119,071 puan) tarafından
kesinlikle psikologa gitmeli
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esini al karsina otur. Canim biraz durgun görüyorum seni, benimle paylas litfen esinim ben senin de agzini ara, yardim et
(105 puan) tarafından
Sadece sıcaklardan bunalıyorum dedi bana o kadar bide ünvan sınavı var gerginim sınav yüzünden dedi
(6,978 puan) tarafından
Olabilir canim, erkekler guclu gibi durur ama bence kadinlardan daha zayiflar. Benim esimde bunalinca hemen intihar edecem der, tabi dedigine pisman ederim o nasil soz bu kadarcik seye boyle denirmi diye, belki o anda oyle demistir bunalip. Sen yine de gozlemi elden birakma canım
(105 puan) tarafından
Sürekli ilgileniyorum tek başı a Bi yerlere gitmek istersen git dedim hatta beraber gideriz dedi temmuzda
(6,978 puan) tarafından
Hafi bakalim iyi gelir insaAllah :)
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Yardım alması şart canım

(105 puan) tarafından
Bunu ona nasıl desem ki
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Manevi boşlukta olabilir  
(105 puan) tarafından
Belki ailesini özlüyordur.. Kendimi onun yerine koyduğumda bnde herşey den sıkılırım.. Benim aileme yakınız ama onun ailesi baya uzak 8 saat Lil yol e hamileyim diye gidemicez sen git dedim ama seni bırakıp gidemem dedi..
0 oy
(436 puan) tarafından
Merhaba canım eşin ne iş yapıyor. Bu ara çok duyar olduk intihar vakaları. Allah'ım esirgesin,şeytana uydurtmasin inşallah . Derdini anlamaya çalış canım . Belli ki onu üzen başka bir şey var işle ilgili. Allah yardımcısı olsun. İnşallah en kısa zamanda derdi neyse feraha kavuşur
(105 puan) tarafından
Üni de memur ... Zaten esnek çalişma da   . Ama tayin de istedi çıkmadı diye canı sıkılmıştı Bi aralar
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşine soyle tedavi olsun bu dunya da bana da bazi seylee bos geliyor ama gidip,intihar etmiyor.Herkes bunun icin intihar etse insan kalmaz
(105 puan) tarafından
Kesnlkle öyle
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Öncelikli olarak eşinle bi sohbet konusu açıp sıkıntısını sormalısın hayatta onu yoran şeyin ne olduğu öğrenip yapabiliyorsan kendin uapamıyprsanda bir psikologdan destek almanı öneririm 
(105 puan) tarafından
Kaç defa konuştuk.. Hiç bişi yok.. Hatta beraber namaz kıldık sohbet ettik ama yok
(5,311 puan) tarafından
Vardır bir sorun size anlatamadığı iş arkadaşıyla konuşuyor ise ına sorabilirsiniz neden hayatı bu kadar boş gördüğünü neden ölmek istediğini
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Depresyon da büyük ihtimal. Guzel bi tatil iyi gelir canim...
(105 puan) tarafından
Sınavı var diye gitmek istemiyor su an :(
(1,950 puan) tarafından
O zaman akşamları yürüyüşler yapın. Evinde bakara suresi ac çalsın surekli nas felak...

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,679 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Saltanat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 667 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 324 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,293 göst.