0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
aç ama kusuyor üşütmedim de neden kusuyor ya 

11 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kaç aylık ve hepsini mi kusuyor cnm
(35 puan) tarafından
Daha 25 günlük sarılık da atlattık yemeyince korkuyorum hepsini kusuyor evet
(5,311 puan) tarafından
Reflüsü vardır kuzum emdikten aonra gazını çıkar yan yatır ve yüz üatü hafif kafası yukarda yatır
(35 puan) tarafından
Gaz çikarmaya başladım mi hiç beklemiyor hepsini kusuyor öylede olmuyor böylede
-Reklam-
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Doktora gotur belki reflusu vardir
(35 puan) tarafından
İnşallah yarın götürücem
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım reflu olmuş olabilir mutlaka bir doktora götür gerekirse raporlu mama yedir 
(35 puan) tarafından
25 günlük bebeğim :(
tarafından
Daha minik mis canım eğer yediği gibi lak diye kusuyorsa büyük ihtimal reflu var bebişin de bir çocuk doktoruna götür beslendikten sonra hemen yatırma reflu yatağı kullan meyilli yatmasını sağla ki midesi ağzına gelmesin çocuğu bebekde olur böyle durumlar zamanla düzeliyor lar korkma
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Canım yatırırken kafa kısmını yüksekte tut. Bir de gazı filan varsa ondan da olabilir. Benim kızım da bazı zamanlar öyle yapardı
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ilk 3 ay bebek  ne usutmesi  üşümez demisdi  doktorum  çok zor onun usutmesi  demisdi  reflusu  var muhtemelen az az sık sık  ver sakin sütü icince hemen kaldırma 10 dk yatsin benimki 7 aylık bu ara anca azaldı kusması düşün 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Reflüsü var ar mama almanı tavsiye ederim. Bizim de var sanki biberonu direk kusuyor fışkıra fışkıra. Reflü yatağı al. Her seferindeyse mutlaka doktora götür 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Reflü olabilir bı muayne ettirin 

0 oy
(44,696 puan) tarafından
Bı doktora gotur canim
0 oy
(2,047 puan) tarafından
İdrar enfeksıyonundan dolayı da kusarmıs hemen doktorua götür tahlil yaptır 
0 oy
(116 puan) tarafından
Benim kızımın da reflüsü vardı. Doktor gazını nasıl çıkaracağını nasıl yatıracağını hepsini söylüyor, gösteriyor. İlaçları içirdikten sonra işe yarıyor doktora götürmende fayda var. Zaten 1 aylık kontrolüne götürürsün illaki söylersin. Gidene kadar gazını dik tutarak değil elinde kafası dik hafif yatay tutarak çıkarmalısın. Reflüsü varsa doktor ona göre mama öneriyor zaten. Uyumadan önce doyurup yatırma gece beslenmesine kalktığı zamanda yine kafası dik hafif yatay  pozisyonda kalacak bebek yarım saat tutuyordum ben. Videolara falan bak istersen. Geçmiş olsun. 
0 oy
(818 puan) tarafından
Reflusu vardir cnm bi doktora gotur 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 152 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadebirgl (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.