0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar ben şehir hastanesine gidiyorum randevu buldukca ıkı doktora gıdıyrm hangisinde randevu varsa. Bırı cok tecrubeli hatda elazıg da adı duyulmuş başarılı doktor ama polınıge gıdıyrm hıc ılgılı degıl sordugm soruya cevap vermez başından savar. Dıgerı genc ama cok ılgılı ben sormadan bıle herseyi detaylı Bı sekılde bana anlatır cok ılgılı. Sezeyan dogum yapacam hangısınde yapacgm karar veremıyrm. 

3 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kesinlikle ilgili olana
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İlgili alakalı ve herşeyi anlatanı seçerdim tabiki napayım bana ağzını açmayan suratsız doktoru 
0 oy
tarafından
Bende senin gibi iki doktora gittim benimki özel hastane. Birini cok övdüler iste şöyle iyi böyle iyi neyse gittim hic ilgi yok bakıyor ama detay vermiyor. Sonra annemin önerdiği bir doktora gittim onuda internetden arastirdim giden herkes memnun diger doktoruma göre bu doktorum orta yaşlarda. Ama var ya bir ilgili herseyi sana söylüyor tek tek anlatiyor bebegin kalbine parmaklarina herseyine bakiyor simdi bu doktorumla devam ediyorumm. Sende seninle ilgilen herseyi söyleyen doktorunla devam et canim

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,119 göst.
24 Aralık 2020 Aile kategorisinde E.s.ra.. (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.
0 oy
25 cevap 651 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 34513451 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.

382,070 soru