0 oy
872 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar ben 69 kiloyum 153 boy çalışıyorum sabah sekiz akşam sekiz kilom boyuma gore fazla hiç hoş durmuyor yanaklarım da tombik zaten yemeği de seviyorum eşim sürekli zayıfla çok kilo aldım dben diyet yapınca mutlu oluyor filan zayiflamami istiyor bilmiyorum bende zayıflamak istiyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum ki  önerileriniz içinde kızlar on iki saat çalışıyorum ayakçiyim yani sürekli yürüyen gezen bir iş düşünün demir taşıma gibi sürekli yürüyüş halindayim bilemedim

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kocanida ye bosver takma kafana 
(502 puan) tarafından
Aradığın cevap bingoo❤️✋✋
tarafından
Mersi beybi ☺️
(1,243 puan) tarafından
Yaa tamda bunu yazacaktim :D
-Reklam-
+1 oy
(1,837 puan) tarafından
Eğer yemeyi azaltır az kalorili şeyler tercih edersen zayiflarsin çünkü sabahtan akşama kadar ayakta bir sürü yağ yakarsın çalışırken
+1 oy
(72 puan) tarafından
Kilo muhabbeti yapan kocalara sinir oluyorum kendilerini bradpitt gibi görüyorlar ellaaaamm
0 oy
tarafından
Aynı benim boyum da 156 kilo 65 senin gibiyim bende zayıflama peşindeyim ama çocuklarla zor kocan neden öyle diyor ya sinir olurum öyle insanlara 
0 oy
(26 puan) tarafından
Canım bende 3. Doğumda sonra baya kilo aldım 75 oldum geçen ay tartıldım 70 kilo olmuşum eşim diyoki zayıflamışsın bune iskelete döndün biraz kilo al diyo boyum 1.56 dahada zayıflarım ben hızlı bi şekilde kilo veriyorum
0 oy
tarafından
Dalga geçmemis dogru olanı söylemiş gayet normal bisey
(651 puan) tarafından
Niye uyarı verilmiş bu yoruma anlamadım. Kocası gercektende dalga geçmemiş ki sadece zayıflamasına istiyomuş buda kötü bişey değil bence. 153 boya 69kilo fazla gerçekten kilo vermek insanın elinde olan bişey sonuçta bı diyetiyenden yardım alarak kendini tutarak elbet güzel kilo verir
(11,165 puan) tarafından
Kilo gerçekten de hiç iyi bisi degil benim boyum da o civarlarda bisi 40 li kilolardaydim hep şuan hamileyim ve 60 kiloyum ne kadar ağır geliyorum kendime anlatamam bi dogursam diyorum eski halime dönmek istiyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kocan kendisiyle dalga geçsin sende zayıflamak istiyorsan kendin için sağlığın için kilo ver başkası için değil
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Sağlıklı beslenme ile çok güzel kilo veriisin. Harcadığı dan daha az kalori.alacaksin.abur cuburu ve hamur işleri ni şekeri bırakacaksın. Ama bunları başkası için değil kendin için yapacaksın
0 oy
tarafından
Bir diyetisyen yardımı alin saglikli şekilde kilo verin. İş saatlerine göre ayarlama yaparm .

Tanı sağlığın için kilo ver. Yemek yemenin sana bir faydası yok saglikli.beslenmek önemli olan 
0 oy
(290 puan) tarafından
Öyle çok abartılacak kadar kilon yok ama tabi boyuna göre.Herşeyden önce kendin için kilo ver akşam yemeği çok etkili canım akşam 6 dan sonra yemek filan yeme ya çorba iç ya salata hamur işi ve tatlıdan uzak dur 1 ayda çok fark edersin emin ol çünkü zaten hareketsiz değilsin dikkat edersen hızlı verirsin 
0 oy
tarafından
Bende şuan aynı durumdayım tanıştığımız da 43 kiloydum evlendigimde 47 şimdi 76 kiloyum  158 boy var kendimi kötü hissediyorum eşim birşey demiyor ben kendimi kötü hissediyorum eşimde destekler eliptik bisiklet falan aldı ama 5 aylık oğlum var ben nasıl kilo vereceğimi bilmiyorum sürekli bebeğimle ilgileniyorum 5 dk kucaktan inmez yemek hazırlamaya düzgün vaktim yok elimde hemen hep ekmek arası yiyorum dahada kilo alıyorum nasıl vericem bende çok dert ediyorum bu arada mama içiyor sütüm yok vaktim de hiç olmuyor ki düzgün beslene bilsem yada eliptik bisiklete binsem 
tarafından
Cnm dukan  birasi hazirla hemen onu ic gun boyu 1 lt suya hazirla zaten emzirmiyosunda sorun olmaz ekmek arasida yeme hemen yumurta kaynat onu ye sabah bunlar icinde vaktin vardir elbet
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Gerçekten kocanın sürekli zayıflama baskısı psikolojik şiddet bende yaşadım insan kendini çok kötü hissediyor.
(6,814 puan) tarafından
Zayifladin mi peki canım benide kilom var
(7,545 puan) tarafından
Valla senelerce verdim aldım yine verdim hiç bitmedi benim diyetlerim şuanda 57-58 arasındayım boy 1,58 normalim yani inşallah koruyacagım artık.
0 oy
tarafından
Sürekli yürüyormuş sun işte. Yemeği mi çok yiyorsun cnm. Normalde bu iş yukunde zayiflaman gerek
0 oy
(119,137 puan) tarafından
şu kaynana gibi her bka karisan erkeklere gicik kapiyom
0 oy
(28 puan) tarafından
Ayni boydayiz canim benim kilom sabit hep 52 oluyordu suan hamileyim kilom 60 oldu hayirlisiyla dogurayim eski kiloma donmek istiyorum bisey yakismio minyonum die :) sana tavsiye bol su ic ben su yuzunden kilo alamazdim cunku cok icerdim enfeksiyon war die o da kiloyu engelliyor tabi ama bunu kendin icin yap esinin egosunu tatmin etmek icin degil kuzuum 
0 oy
(651 puan) tarafından
Bence bı diyetisyene git cnm. O şekilde daha sağlıklı kilo verirsin. Bide kilo verememnin başka nedeni varsa doktorun yönlendirir seni. Zaten hareketliymişsinde çabuk verirsin. Herkes eşine laf söylemiş ama bence onlarada hak vermek lazım. Karılarını güzel görmek istiyolar. Benim eşimde diyet yaptığımda hoşusuna gider. Kilo vermemi ister çok fazla kılom olmamasına rağmen lafını yapar bazen. 
0 oy
(2,455 puan) tarafından
Boyun kısaymış kilon o yüzden çok belli oluyordur. Zaten ayakta sürekli gezen bi işin varmış yemeni de biraz engellersen verirsin ödem attırıcı detoks yap öncelikle kafadan 3 5 kilo gider zaten kocan bile dalga geçiyorsa harekete geçme zamanı gelmiştir sende azmet vazgeçme kimse için değil aynaya baktığında kendini beğenmen için yapmalısın 
0 oy
(12,771 puan) tarafından
Hiç sevmediğim bir şey tavsiye edeceğim sen de onda beğenmediğin şeyleri söyle az üzülsün kırılsın belki biraz empati yapar 
0 oy
(1,731 puan) tarafından
Az önce bir video izledim 

Biri size şişko derse onuda yiyin diye kocanı da ye olsun bitsin
0 oy
(155 puan) tarafından

Ben kiloma laf eden olunca benim sırtımda yük benim yüküm kimseye dert olmasın diyorum.

Bu kocam bile olsa.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 753 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmurd (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 832 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,113 göst.

378,309 soru

11,323,157 cevap

34,773 kullanıcı

...