0 oy
752 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhabalar üzgünüm... Doğum yapalı 9;ay oldu son 5 kilom kaldi onu veremiyorum eşim sürekli dalga geçiyor. Kolları kalın olan biriyim genetik bana Roberto Carlos diyor kalın bacaklı olduhum için 164 63 kiloyum doğum öncesi 58 kiloydum nasıl hızlı zagiyflarim yardımcı olursanız çok sevinirim 

22 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
Ben olsam o kocayı zayıflatır bavula koyardım heralde 
-Reklam-
0 oy
(304 puan) tarafından
Kendisi ideal bir erkekmide sen den bunu istiyor sen ona mucize vermişsin kendin için zayifliyorsan zayifla
0 oy
tarafından
Bence takılıyodur sana canm boşver gül geç sende 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence zayıflamaktan cok incelemeye ihtiyacın var.
(1 puan) tarafından
İşte hangi sporu yapsam bilmiyorum tavsiyeniz var mı acaba
(4,668 puan) tarafından
Pilates yap kesinlikle
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kız 164 boyum 2 ay doğum yapalı 99 kiloyum. Ama eşim Allah var bir kez kilolusun demedi :) benim psikolojim bozuldukca destek olur sağolsun. 
0 oy
(433 puan) tarafından
Açlık otu tafsiye ederim ben 150 boyunda kilom 75 di eşim durmadan zaten kısasın bari kiloyu ver derdi bana o açlık otu sayesinde zayıfladım akşam bardağa 5 demet at üstüne sıcak su koy sabah kalktığın gibi tuvalete gidiyorsun yani çok hüzel bi hafta kullan üç gün ara ver
tarafından
8 aylık oldu oğlum
tarafından
Bu otu nerden alabilirim
(433 puan) tarafından
Kulan bence bide goguldan araştır tam için rahat olsun öyle al ben 6 aylık kulandım yani
(1 puan) tarafından
Zararı var mıdır acaba
tarafından
Baktım da tavsiye edilmez diyor , bi zararından bahsetmemiş
0 oy
(312 puan) tarafından
Bence ip atla canim kollarinla bacaklarin icin her gun 150-200 kere atlayabilsen yeterli daha önce hic atlamadiysan azar azar atlayarak başlayabilirsin.
(1 puan) tarafından
Maalesef son katta oturuyorum komşular rahatsız olur
(12,869 puan) tarafından
Bende atıyorum güm güm vurma yere ses gi5mez :)
(312 puan) tarafından
Bende apartmanda oturuyorum ama atliyorum atlarken agirligini yere birakma yani ses cikartmamanin yollari var.
0 oy
tarafından
Kocan için değil ama kendini iyi hissetmek için yap bunu . Ben şuan aralıklı oruç yapıyorum ve iyi gidiyor sporla da destekliyorum 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Sen ona kafanı takma kilo verilip gider onun kafasındakiler gitmez malesef 
0 oy
tarafından
Kendisi lan somerhalder ellam beş kilo için soylenecek söz mu dunyaya bi can getirmissin. 
0 oy
tarafından
63 kiloda ne var ALLAH aşkına her zaman derim böyle kocalar anca sadece dış güzellik seviyor iç güzelliğini seven adam çok az 
0 oy
(408 puan) tarafından
Ahahah :D cidden doğru mu anladım. Bende 1.64 cm ve 68-69 kiloyum. Sen çook çok iyisin. Zayıf duruyorsundur. Ki 5 kilo kalmış vermek istediğin. Aralıklı orucu yap verirsin. Kafana takma. Ben doğum yaptıktan 2 ay sonra 80 kiloydum ve veremiyordum. Boyuma göre bana uygun olan kiloda 65 dir :) ama 80 kiloydum o zamanlar. Bol su içtim katı beslenmeyi azaltım 2 öğün beslendim. İdeal kiloma düştüm.  Ama ilk önce kendim istediğim için yaptım. Önce kendim mutlu olacağımı rahatlayacağımı düşündüm. Eşim ya da başkaları için değil. Sen nasıl mutluysan o önemli
(1 puan) tarafından
Tiroid bozukluğu var aralıklı oruç yapsam da çok işe yaramıyor maalesef
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme sen çok güzelsin ki bence kilonda aşırı gelmedi eşine bakma sen Bi tik fazla olsa obezite muamelesi yaparlar 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yani fazla da kalmamış ki abartiyor bence
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Kız ne var bunda takılıyor bence sana ben olsam öyle dediğinde kahkahalar atarım. Bence sen kilonu çok takıntı haline getirmessin. 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
5kılonun lafını edecekse almasaymş senı görüntğn ıcınmı evlenmıs sende onda bı kusur bul görsün nasl rencıde edılıyo zayıflamak ıstıyorsan zayıfla kendın ıcın kocan ıcın degıl aen nasl mutluysan öyle devam et daha cokta olmamıs zaten bı senede anca toparlanıyo ınsan helekı emzırıyorsan bunu soylemeye hakkı yok gitsin o dğursun o zaman
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Eşin çok mu kusursuz 
0 oy
(209 puan) tarafından
Bende 1 63 boy 60 kiloyum 67 kiloyken bile anlattığıniz kadar kilolu dirmuyordum en son  60 kiloydum vermek istemiyorum ama sanki vermiş gibi hissediyorum benim de kollarım kalın biraz ama dalga geçilecek bişey yok benim de eşim arada kaslara bak filan der ama takılıyor işte
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim eşimde 51 kiloyum die dalga geçiyor hayatt işte ne garip:-@
0 oy
(997 puan) tarafından
Kusura bakma ama eşinin kilosuyla dalga geçen erkeklere aşırı sinir oluyorm o uzun dillerini alıcaksın soylee boynuna dolayıp bogacaksin

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 872 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 832 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,113 göst.

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı

...