0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar merhabalar 5 seneye yakındır evliyim bir evladım var çok şükür eşim nişanlılık döneminde ev aldı borcumuz yarılandı aile apartmanında oturmak istemedi.. Diyeceğim şu ki borçlardan dolayı hiç tatile gidemedik eşimin maaşı iyi çok şükür ama yetmiyor bir sürü kredi var.. Eşim izinlerini bile kullanmıyor sadece yazları memlekete gidiyorum ben oğlumla tatil niyetine Giresun’a tatil sayılırsa evet güzel geçiyor yeşillik ama ben eşimle ve çocuğumla tatil yapmak istiyorum eşimde sabret sıkıntımız bitsin götürücem bende istiyorum ama bi an önce kurtulalım diyor sadece gezdiğimiz yerler İstanbul işte ve belli yerler arada sırada yemeğe çıkarız o kadar kızlar o kadar bunaldım ki kv de samimi değil ailemde burda değil zaten yalnızım eşimin ailesi uzak davranıyor bana aramaz sormaz çağırmazlar (ama beni isterken nasıl istemişti anlatamam o kadar istiyordu) niye biliyorum kaynımlar onların apartmanında onlar bir olup bir yerlere giderler arada.. Çok sıkıldım kızlar sizdede var mı bu durum tatil konusunda abartıyor muyum?

6 Cevaplar

+1 oy
(13,705 puan) tarafından
10 yıldır hiç görmedim tatil falan :D 

Ev falan da almadık üstelik :D
(4,152 puan) tarafından
Anaam sen bndende kucukmussun :-) bnmde 18 e yeni girmistim. Amaaan salaklik :-) kndm icin yani
(13,705 puan) tarafından
Bnden bı poh olmazdi zaten ahahah
(4,152 puan) tarafından
Ahahaha kiz bnde okumazdim belkim ama elim para gorurdu ne bilim en basiti kaynanyla altli ustlu oturmann berbat bisey olfugunn farkinda olacaknyasta evlenirdim. Gozum acilmadan herseye he dedim :-)
(13,705 puan) tarafından
Kız boşver biz çok bilmislikle zaten çok iyi yerlerde geçim yapamazdık sjsjsjjs
(4,152 puan) tarafından
Ahahaha o dedigin bnde iste :-))
-Reklam-
0 oy
(44,718 puan) tarafından

Daha hayatımda tatilin  t  sini görmedim :):D

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Bende sklyrm eşimin işi dolayısıyla tatile gidmyrz bende eşimle gitmek isterdim bir yerlere ama maalesef olmuyor
(228 puan) tarafından
Bizimde aynı bir kere yeni evlendiğimizden Karadeniz turu yapmıştık sadece o kadar
0 oy
(4,705 puan) tarafından

Tatil mi o ne:blush:

(228 puan) tarafından
Bnde aynı
(4,705 puan) tarafından
Ama siz en azından ev almışsınız o tatilde de güzel
0 oy
(9,010 puan) tarafından

Bizde 2 yıllık evliyiz balayına gitmiştik 26 yıllık yaşantımda ilk kez:D ama gidemiyoruz diye çok yafirgamiyom bünye alışık değil zaten hafta sonları artık gezeriz İstanbul içi bizde 

(228 puan) tarafından
Bizde öyle yapıyoruz yeni evlendiğimizden Karadeniz turu yapmıştık o kadar bizde
(9,010 puan) tarafından
Bende istiyorum Karadeniz turu birde doğu ya gitmek görmek bebe az büyüse bende çalışsam belki Bir ihtimal tek maaşla çok zor
(228 puan) tarafından
Çok zor cnm ev kredisi 2700 ödüyoruz başka kredilerde var
0 oy
(265 puan) tarafından
Biz zaten İzmir'de oturuyoruz. Tatile gideriz. Hafta sonları da Urla,Kuşadası,Ürkmez vs. yakın yerlere gidiyoruz. İstanbulda'siniz anladığım kadariyla. Pek bilmiyorum ama orda da sahil olarak gidilecek yerler oluyor galiba. En azından haftasonlari falan gitseniz borçlarınızı toplayana kadar. 
(228 puan) tarafından
Cnm eşim çok yoğun sahile falan gidiyoruz öyle ama inşallah nasip olur bir gün

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 163 göst.
0 oy
11 cevap 140 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
1 gün önce Tatil-Seyehat kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 149 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu

380,517 soru

11,392,901 cevap

34,903 kullanıcı

...