0 oy
380 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (135 puan) tarafından
4 yillik evliyim 23 yasindayim 2. Ye hamileyim esim cok iyi biridir beni cok sever ama ilk evlendigimizden beri hep bi spzu vardir han kadinin ic guzelligi oldugu gibi adami cekende yine dis guzelliktir sadece dis guzellik degil erkek hem esinin ahlakini sever hem guzelligini... gobek sevmeyen birydi bende azda olsa irsi oldugundan dolayi bastan bri gobek vardi 157 boyunda 53 kiloydum  sonra 1. Hamileligimden az bisey kaldi buna 54 kiloyla hamile kaldim.. tabi catlaklarimda oldu koltuk alti ve genital bolge kararmalarimda var. Hic boyle mini etek vs giyemiykrum atletle dolasamiyorum o karatilari gorcek edicek diye.. halbuki ben seni oldugun gibi her halinde seviylrum diyor. Ama bana gorede gorunen koy klavuz istemiyo evet orantili.kilomla boyum ama icimi o biliyo iste catlaklarimida kararmalarida... oyzuden rahat olamiyorum ona. Benmi cok alinganim bilmiyorum adam sevdigini soylesede inanamiyorum cunku bende karatilarimi catlaklarimi sevniyorum oyxuden:( bugun oyle bi konu acildi dediki  senin koltuk altinda  kararmis oranda hani niye pluyp acaba gibisnden soyledi kendisnde yok cunku cidden kotu bi niyetle soylemedi bende hamilelkt cogaliyl dedim oda oncedende oyleydi dedi bende oyle yaratilmism demekki dedim ama uzldum yani uzlsemde bisey fayda vermiycek degisrirwmiycem kendimi ama ona nasil rahat olurm.umursamaz olurm bilmiyorum:( uzun oldu biraz kusura bakmahin kafam cok dolu ya:(

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Beni ve eşimi anlatmışsın. Sen ben misin acaba
(135 puan) tarafından
Allahim ben gibi olanin var oldugunu bilmekte aslinda gyzel:) tek ben oyleyim zannediyordum.dahada kafayi yiyodum dusun dusun nereye kadar... ya gecelik giyerken bile.sakliylrim kendimi 4 yildir degistiremedim acik sacikta hic giyemem ama.yapmam.gerek bunuda biliyorumda oda cok dikkatli cnam herseyi goruyl.napim:)
tarafından
Bende üstümü değişirken o odadaysa başka odaya gidiyorum gecelik zaten giyip karşısına çıkamıyorum. O benim yanımda çok rahat ama ben hala yabanci gibiyimm
-Reklam-
+1 oy
(10,460 puan) tarafından
Kız kararma için bebek pisim kremi var onu dur beyazlatiyor biraz 

Bende öyleyim ufacık şeyi sıkıntı ediyorum 
(135 puan) tarafından
Aa adi ney valla bakalrim hemn. Bende oyleyim ya ama sonra diyorum bu alinganligimda adamida sikmak iatemiyorum hicmi bisey diyemiycek.. sorun kendimizi sevememekte sanirm kendimi kabul etsem zTen kim ne derse desin takmiycamda sevemiykrum iste
(74 puan) tarafından
Hangi krem ?
(10,460 puan) tarafından
Cnm sudocrem var burda gördüm onu da akşam sur sabaha kadar
(135 puan) tarafından
Tam canm deniycem sagolasin
(10,460 puan) tarafından
Ne demek cnm inşaallah geçer
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Valla ben bi yerimi saklamıom 2 çocuk onlar doğursn bakim nasıl oluyor vucutları çok şükür bende çok değşklkte olmadı hatta zayfldm kilo almk istyrm yüzümden
(135 puan) tarafından
Ya bendede kilo olarak degism olmuyo simdi bile sadece ksrnim var hep diyo cok guzelsin diye ama ben herhqlde cok takiyorum
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ah ah ah eşimi anlattın sanırım;( ben evliliğimin ilk ayında eşim direk söyledi normalde süt beyazım ama genital bölge kararmış jilet kullandığım için. Sordu neden diye... Ah ah 3 yıldır evliyim öyle birşey dese ben de hemen alınıyorum ama ona belli etmiyorum:(( bir de kararma için yoğurt limon deniyorum hamile olunca bıraktım sanki işe yarıyor ğibiydi
(135 puan) tarafından
Ay cok zor ya aslinda kotuluguna demiyorlar ama biz kabullenemedigimiz icin zorumuza gidyo... ozbek tandigim bi ebe vardi zagfaran diye bi bitki varmis anne sutuyla kariatirip.koltuk altina suruyormususn beyazlatiyormus dogumdan sonra lnu deniycem
(1,016 puan) tarafından
Safran mı acaba
(135 puan) tarafından
Valla ben daha almadim ama alan teyzemde zagfaran olarak soyledi tam ismini ogrenip yazarim ins
0 oy
(487 puan) tarafından
Cnm bunun için kremler var ve kullanıcı yorumları çok olumluydu takip ettiğim birinden görmüştüm ve geri dönüş memnuniyetlerini de paylaşıyordu adını hatirlayamiyorum ama netten bi araştır istersen mutlaka çıkar karşına
(135 puan) tarafından
Tam ins canm bakarim cok sagol. Aslinda konu sadece kararmada degil kendime olan guvenimi kazanmam lazim insaniz sonucta yaslanicam diye bile dert ettigim oluyo:(
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kararmaların için farmaside sabun ve krem var çok etkili benim yanık izimi bile gecirrdi. Göbek içinse hergün mekik çek. Sadece göbeğin sertleşir. Sarkıntı gider. Birde sen ne kadar özgğvenin yüksek biri olursan eşin içinde bunlar hiç sorun olmaz. 3 yü doğuracağı im pörtledim valla. Ona coxuk vermişim ben kolay ı için can içinde can tasımak. Kilomda var ama umrunda değil. Boşveee3r 
(135 puan) tarafından
Aynen canm cok dogru spyluyorsun onu kalbime indirmem lazim gercekrne ozguvenli olmam lazim. Ilk evlednigimde daha cok ezilip buzluyodum simdi biraz daha iyihimde buda yeterli degil..okarr arastiryorum ozguvenli nasil olurm dihe ama daha olamadim:(
0 oy
(539 puan) tarafından
Sen kendine olan değerini saygını kaybetmişsin kuzum once kendine inan.esinden bu kadar korkma hepimiz insaniz onunda vardır bir kusuru sen şimdi kalk kendine gel karamalarin mi bir sürü çözümü var youtube bak ağdanı yap sexy çamaşırı giy gez evin icinde cilveli güler yüzlü ol.kendini üzerek biryere varamazsin
(135 puan) tarafından
Ay cnm ya valla cok dogru dedin evet guvenim yok kendime.. evlenee kadr kendimi guzel gormuyordum bile esim beni sevdikce gercekren guzelmism dedim. Ama iate yinede tam ozguvenim yok onun icin cok arastirma yaptimda halada  guvenemiyorum kendims
(539 puan) tarafından
Insan ne zaman kendini sevmeyi yalnız kalmayı öğrendiğinde o zaman mutlu olur eger bakımlı olursan artar özgüvenin
(135 puan) tarafından
Evet guvenrmedihim gibi onceden yalniz kalma.korkumda cok vsrdi umarim deigin gibi olurum cok sagol canm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Pirinç suyu cilt beyazlatıyor Cnm. Bı araştır. Bu kdr da üzülme herkeste hemen hemen var bu durum

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 813 göst.
11 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤ ELAY❤ (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 594 göst.
4 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda... (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 525 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...