0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,224 puan) tarafından
Ben çok obur boğazına düşkün biriyim Surekli tokta olsam hep yiyorum abur cubur ekmek tost çok yiyordum bir dur dedim artık kendime ve bir haftadır diyet ve evde spor yapıyorum ekmeği kestim kahvaltı da bir dilim yiyorum abur cubur yemiyorum bir haftada 80.7den 77.5 düştüm termal tayt takımı söyledim onunla da desteklicem terlemek icin bakalım sabah kahvaltı öncesi spor kahvaltı sonrası spor her öğünde önce sonra 20dakika spor yapıyorum 10 dakikada olsa spor yapıyorum moral verinde bozmim bu düzeni kızlar çocuktan sonra iyi saldım doğum kilomu falan vermek için uğraşıyorum

7 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok iyi vermişsin bir haftada böyle devam süpersin canim
(1,224 puan) tarafından
Çok sağol hep başlayıp bırakıyodum bu sefer kararli gibiyim bakalım
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Ayyy bende ha baslicam ha baslicam derken zaman geçiyor 8 kilo fazlam var 60 olsam tamamdır
(1,224 puan) tarafından
Bence  benle birlikte basla ekmeği kes 10 dakikada olsa spor şart bencebenim kilom çok fazla ama belli olmuyor pek ama vermem lazım 60 kadar çok yolum var basaririz ama
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Çok iyisin canim azmini tebrik ederim . Bende devamlı diyet yapan biri olarak şunu soyliyim ilk hafta çok verilir daima diğer haftada biraz eksik verirsin ben ilk bilmiyordum çok uUlmustum ikll hafta 4 kg verdim diğer hafta sadece 900 gram vermişim yani odemlerin gitmiş ama sonra spor sureni artır vücudun alisirsa spora biraz daha zorla kendini
(1,224 puan) tarafından
Tamam canım hergun bir saate tamam lamaua çalışıyorum oğlum durmuyor ama ondan vakit buldukça her öğün öncesi sonrası spor yapıyorum şuan yapıyorum 15 dakika oldu
(3,163 puan) tarafından
Sonra kuzum farklı diyetler dene mesela bı açlık diyeti yap sonra Meksika diyeti yap bı hafta Karatay diyeti yap bı hafta kabak detoksu yap öyle daha çok veriliyormuş aklında bulunsun sonra yeşil çay tuketimini artır ve kahvaltıdan önce mutlaka şekersiz türk kahvesi iç ve spor öncesi 1 litre su iç sonra spora başla terle birlikte yağ yakımı yap eğer limonun çoksa devamlı suyuna limon sık ve herşeyi kafanda spor Muş gibi düşün karnını sar sürekli su almaya bile giderken bunu kendine eziyet değil de spormus gibi düşün sadece bir ayda bile 4 farklı diyet yaparak istediğin kiloya ulaşırsın ama ekmeği kesinlikle bırak tam buğday ekmeği dahi yeme öyle bol başarılar canim bende nerden bikiyorum çok araştırdım herşeyi denedim o yüzden sporu bıraktığında geri kilo alıyorsun o yüzden iştahını tamamen azaltmaya bak kuzum basın agriycak sürekli parol atarsın o zaman da
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bende başlayıp başlayıp bırakanlardanım maalesef 
(1,224 puan) tarafından
Bende öyleydim bakalım bu sefer kararlı gibiyim
0 oy
(65 puan) tarafından
Bende şuan diyet yapıyorum 75 den 66 ya düştüm tabiki diyetisyen desteği alarak geöen hafta korona olduğum için saldım biraz meyve fln çok tükettim şuan telrardan diyet listem geldi başladım bayrama kadar hedefim 60 inşallah başarabilirim
(1,224 puan) tarafından
Maşallah inşallah başarırsınız  bu arada çok geçmiş olsun
(65 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah sizde başarırsınız sürekli tartılmayın ve ekmeği günde 2 dilim ve tam tahıllı olarak tüketin
(1,224 puan) tarafından
Sabah kahvaltı da yiyorum bir dilim ekmek ama sürekli tartılıyorum heves ediyorum ya
(65 puan) tarafından
Motivasyon düşüyo vermediğinizi görün hafta da birgün tartıl pazt den pztsiye mesela ve hareketli ol ben hiç spor yapmadan verdim sıfır şeker sıfır abur cubur  bnde tok olsamda illa yiyenlerdendim şuan kendimi rutuyorum çikolata krizine giriyorum kalkıp 2 bardak su içiyorum geçiyo ve gündü 3 litre su mutlaka tüket
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sakin birakma, her hafta buraya rapor ver motive olursun. Bundan sonra biraz daha yavas vereceksindir, ilk hafta odemde cok gider. Sakin birakma arkandayız:)
(1,224 puan) tarafından
Ay çok Saol heves ettim hep tartılıyorum y
0 oy
(530 puan) tarafından
İslerini fln nasl ayarlyosun brn spora vakit bulamiyorumda
(1,224 puan) tarafından
Tek çocuk var ama o bile bazen yaptırmıyor ama sıraya koyunca kolaylaşıyor gene

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 550 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde CansUgur (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

381,485 soru

11,421,379 cevap

34,977 kullanıcı

...