0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar ben ev hanımıyım eşimden para istediğimde ne yapacaksın diye sorar buda beni çok sinir eder. Kaç defa tartıştık bu konuda . Ben eve herşeyi alıyorum sen ne istersen de alıyorum diyor vermiyor kıza kıza alıyorum.  Yanımda para olmasın mi . O evde yokken diyelim anı misafirim geldi bisey lazım . Yada kendime biriktirsem istediğim bisey olduğunda alsam ama yok . Her konuda iyi çok şükür .Ama böyle yapınca çok zoruma gidiyor.  Siz ne tür taktiklerle alıyorsunuz kocanızdan para :D 

57 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından

Borçları öder fazla para kaldığında al bunu koy kenara haslik kalmazsa ordan harcarız içinde de alacaksan köy bı kenara der tamam derin 500 verdiyse 300 saklarım para  istediğinde yok derim :D

-Reklam-
0 oy
(2,560 puan) tarafından
Benim eşim ne kazanırsa eve koyar isteğim zaman alırım :))
0 oy
tarafından

yok canim yok bi sen öyle değilsin bende öyleyim hastaneye gidecek olurum bi gün öncesi isterim ne yapacaksın diye yine sorar hastaneye gitcem ya 5krs yok deyim  öyle verir mesela haftalardır mesaide geç geliyor evde yine 5 kuruş para yok ona desem zaten geç geliyor her yer kapalı banna daa vermiyor para evde yarim ekmekle akşamı ettik kızımla haberi yok :'( hamileyim birde yorumları okudukça ağladım benim kocam niye böyle diye 

tarafından
Yaa kuzum seninki benimkinden beter sanki bize verdikleri  üç beş kuruşla batacaklar.  Buda ki herkes yazmış aramızda lafı olmaz diye ne güzel
tarafından
batacaklarini bilsek inan istemeyiz ama o da yok

burdaki bi cok kisiye imreniyorum valla ne yalan söyliyim  çocuğunun eşleri karısına değer veriyor özel olduğunu hissettiriyor
0 oy
tarafından
6 yıldır evlliym bi gün olsun vermemiş 
tarafından
Nerden getiriyorsun
tarafından
Kayinpeder im veriyo :) babam veriyo
0 oy
(1,018 puan) tarafından
vala bana lazim olduğunda para ver derim bana lazim 100 verir kabul etmem sen bana kartı ver derim karti alip ihtacim kadar harcarım kart geri ona veririm  tabi herzaman cüzdanimda da bi 100 tl bulundururum acil lazim olur diye
0 oy
(2,001 puan) tarafından

Ben hic söylemem haftalik sebze meyve alisverisi yaptigimi biliyo onun parasini bırakıyo. Banada ayri bırakıyo biseye ihtiyacin olursa al diyo. Sağolsun kendi düşünüp bırakır ben istemem. Hatta bazen senin kuaför vaktin gelmiş diyo para bırakıyo :D

0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ver diyom veriyo işte

Eğer çok lazımsa bı gün önceden söylüyorum ayarlasın diye öyle

Karısından para esirgeyen adam da adam deil zaten 
0 oy
(467 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım cnm vermiyo para verdiği parada 5 lira vallaha ondan fazlasını almadım daha bide eve gelince o parayı ne yaptın diye sorar
tarafından
Al iste nedir bu yaaa
(467 puan) tarafından
Valla biz böyleyiz istiyorum bazen verir bazen vermez bide 2 çocuğum var
0 oy
tarafından
Her hafta iki yüz lira harçlık verir unuttuğu zaman aşkım yarına su yemegiyapicam ama harçlığımi vermedign için malzeme alamıyorum sen alsana derim parayı sabah bırakır hemen :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Paralar zatı bende :D o benden istiyi

0 oy
(1,633 puan) tarafından
Koparmam kendisi verir bana alışveriş kartı var onun para üstüne yatsa bana verir
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Para koparmak hoş bir tabir değil:((
(7,654 puan) tarafından
Ilk 6 ay anne sütü
tarafından
Newer??
(7,654 puan) tarafından
Eşiniz anlayışlı değil demek ki harçlık bırakmıyor
tarafından
Istemedikce bırakmıyor isteyincede ne yapacaksın diyor
(7,654 puan) tarafından
Benim ki de sorar ama verir yani elinin körünü yapacam de
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizim para evde durur istediğimde alırım öyle eşimden isteme durumum olmaz ne istersem kullanırım baştan beri hep öyle yaptık bende çalışırken aldığımı Esime verirdim eve koyardık Kartım yok karttan bişey istersem şirket kartını verir sağolsun ordan hallederim işimi :D 
0 oy
tarafından
Aşkım param yok demem hic esim sorar harçlığın var mı diye
0 oy
(864 puan) tarafından
Beni çalıştırmıyor o yüzden çalıştırmıyosan para ver diyom veriyor 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşimden asla bişey istemem daha doğrusu ne eşim ne de bir başkası. Benim yaşam tarzıma yetiştirilme şeklime yanlış geliyor. Eşimde hiçbir zaman mağdur etmez bu konuda haberim bile olmaz hesabıma gönderir hep ben hesabıma girince görürüm
tarafından
Yok işte kuzum her hayat aynı değil bizdeki de değişik bisey

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 545 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kahvekokusu (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 465 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 719 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 807 göst.
30 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...