0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından

7 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Evet dün okumuştum bu yazıyı ya böyle babalar olmaz olsun insan baba demeye utanır
(1,056 puan) tarafından
Amin inşallah canım naısl sınır oluyorum böyle şeyler görüp duydukça benim de bir yane kızım var korkuyorum kimseye de güvenmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlara baba demeye dilim bile varmıyor insan müsfetteleri 
(1,056 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım çok haklısın Allah nasil biliyorsa öyle yapsın inşallah icin de en ufak bu tür kötülük olanlari
0 oy
tarafından

Nolur şöyle şeyler paylaşmayın artık kalbim dayanmıyo miğdem kaldırmıyo artık insanlığımdan nefret ettim utanıyorum onlar adına 

0 oy
(78 puan) tarafından
böyle insanlarınAllah belasını versin. böyle insanları dpğru düzgün yargılamıyolar Elmalı davasında da aynısı oldu
(1,056 puan) tarafından
Amin inşallah canım haklısın
0 oy
tarafından
En sonda yazdigi gibi 

Bu ulkenin jeopolitik yapısı malesef kufur etmemeye uygun degil bana kufur ediyon diyenlere duyrulur gelde kufur etme bu serefsizzz orospuu cocuklarina simdi keseceksin onundekileri al bunda tadina bak diyeceksin sokucan agzina öldurene kadar dovucen her vurusta daha hirsli vuracan 
(1,056 puan) tarafından
Ağzına sağlık inan öyle çok haklısın ki
tarafından
Allah belalarini versin cocuklugu ellrinden alinan cocuklarin veballeriyle yansinlar iki dunyadada insallah
(1,056 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Ağlaya ağlaya okudum beynim.duruyor küçücük bedenler küçücük yürekler babaları tarafından bunları görmeleri inanılır değil.bizim de evlatlarımız var aklım almıyor 
(1,056 puan) tarafından
:(((  Allah belâlarını versin inşallah
0 oy
(4,575 puan) tarafından
Dayanamıyorum ben böyle şeyler okumaya Allah belalarını versin
(1,056 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 394 göst.
17 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 544 göst.
11 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Brcuu (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...