0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
Kızlar bayramın ilk günü yarı kırkımiz çıkacak akşam ezanı okunmadan evde ol falan diyo annemler varmi öyle.birsey yada yapılması yapılmaması gereken bildiğiniz  şeyler varsa paylaşırmısınız 

12 Cevaplar

0 oy
(1,232 puan) tarafından
Tovbeee denisik denisik adetler ama o kadsr kucuk bebeginle zaten fazla gezme fazla da kalabiliga gitme canim
(492 puan) tarafından
Sadece kayinvalidemle babaannesine gidicez eşimin canim
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bisey olmaz Bn hastaneye gdydum gce dokuzda bile oğlumu emzirmeye kuvezde yattı bsey olmaz oku besmele çek srekli
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Bu bebeğin 40 olayını ben çok araştırdım bunun dinen bir yeri yok sadece bizim Türk milleti çok abartmış bunlar örfi şeyler fazla takmayın :)

0 oy
(849 puan) tarafından
Canım hepsi batıl ya ben normlar banyosunda yaptırdım kaynanam taş felan dedi yok dedim ya durduk yere günah girmeyelim normal banyosunü yaptıralım dedim hep hurafe
0 oy
tarafından
Oğlumu kontrole götürdüğüm de doktor bebği bir klima iki kalabalık veya misafir hasta eder dedi daha küçük bence kalabalığa girme derim 
0 oy
tarafından

Valla fink fink gezdm 40im cikana kadar. O ne öyle eskiden oyun oynamaya cikinca derlerdi aksam ezanindan önce evde ol diye:D

0 oy
(13,266 puan) tarafından
Sarılıktı.   

Gecenin 3nde 4.de eve girdiğimiz oluyordu 
tarafından
vayy vayyyyyyy cocugu smdiden gece hayatina alistirmisinizz :D
(13,266 puan) tarafından
:D  hanifeeeeemmm  :D ahhaha kız senle karşılaştırsın allah beni :D hanifeeee diye bağırarak koşacam sana
tarafından
bende mirkelam gbii ustumu basimi yirta yirtaa merveeeee die kosmaya baslicm karnimda bebeylee :D
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kuzum 3 gunlukken hastaneye gittik :D 5 gunlukken saglik ocagina gittik dün gaz sancimiz vardi hastaneye goturdum 11 gunlukdu bugun ben hastalandim onu da goturdum 12 gunluk bide bugun saglik ocagina gittik boy kilo icin bisy olmuyor yani
0 oy
tarafından
Valla benim kaynana gelsin ben eşimle dışarı cikcam hava almaya evde kafayı yerim yoksa 1 2 saat vakit geçirip gelcem 40 gün evde durmak nedir
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Evet canim oyle diyo buyuklerimiz bizde yari kirk ciktiginda soyle bi dolanilir disarda 3 kapi gidilir aksam ezanindan oncede evde olunur egerki mecbur kalip cikman gerekirse bebegim koynuna ekmek konur :angel:

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yari kir tam kirk bilmem ben  hep  cikim yok ekmek koy vs dediler  de rabbim e dua ettim bi seh de olmadi
0 oy
(797 puan) tarafından
Saçmalık canım ya inanma öyle şeylere

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 198 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elanur58 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 320 göst.
27 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 169 göst.
0 oy
3 cevap 76 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...