0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından

Bebegim yalnızca bu hamakta uyuyor besikte felan durmuyor uyumuyor bu hamak benim degil gorumcemden kullanmak icin aldım ama geri vericem lafını yapıyomus eşi.hamagı salladıgımda baya bi zaman kendi kendine sallanmaya devam ediyor ve boyut olarakta buyuk uzun yani baya iki uc yasina kadar yatabilir bu sekilde aynı hamaktan nerde satıliyor bilen goren varmı ya da ayni buna benzer kullanisli hamak onerisi olan var mi resim olarak atabilir.yalnız bu biyere feln goturuleblck sekilde toplaniyor fazla yer kaplamiyor bunun gibi kullanıslı bir sey onerin lutfen onerecek olanlar

image

5 Cevaplar

+1 oy
(4,859 puan) tarafından

image

bunun aynısıni kullaniyoruz
(383 puan) tarafından
Resim atablrmsnz rica etsem kac yasa kadar kullanilablyr bide sallayip birakinca kendi sallanmya devm edyor mu
(4,859 puan) tarafından
Resmini attım canım biz instegramda sipariş verdik 2 yaşa kadar yatilabilecegini söylediler  bı sure kendi sallanıyor sonra duruyo 200 TL idi
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından

Ebebekten bak biz onu kullandık ama arkadaş verdi bize de. Dediğin gibi anneme bile getirdim

image

(383 puan) tarafından
Nasıl bir model kullandiniz canm bizde koye feln gdeblrz gdersek gotrmk istyrm
(13,202 puan) tarafından
Ekledim canım
(383 puan) tarafından
Canm boyut olarak kac yasa kadar yatablr bide sallayip biraktgnda kendide sallaniyomuydu duryomuydu hemen
(13,202 puan) tarafından
Valla benimki 7 aya kadar sorunsuz yattı sonra ben tedirgin oldum bir de başka şeyler oldu beşiği evimizde bıraktık anneme geldik. Arkadaş 15 aya kadar yatırdı sallayınca 2 dk falan sallanıyor otomatik sallanan lar var onlardan bak istersen.
0 oy
(1,790 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

14 aylık daha içinde yatıyor 20 kiloya kadar yatabilir katlanıyor yer kaplamiyor kendi kendine sallanmiyor ama bir kere itince bayağı gidip geliyor 

image

Bunu kullanıyorum canım çok memnunum 

image

(1,790 puan) tarafından
Su şekilde canım hamagin takıldığı o yanlardaki üçgen parçalar ve kırmızı kumaşın olduğu yer bütün altında ki düz olan demirler iki taraftan çıkıyor he birde yanlardaki üçgen yerler de katlanabiliyor

Kısaca da şunu diyim hafta sonu memlekete gidicem onu da götürücem
(383 puan) tarafından
Hmm bende byle bsy ariyrm canm aklima yatti gbi nerden almistin intrnttn alablrmyim
(383 puan) tarafından
Bide son olarak sunu sorim odadan dger odaya mesela rahatlikla tasiyablrmiyim benmki durmuyo mesela bi odada duruyo mutfga gdysm oraya gtryrm yanimda habire
(1,790 puan) tarafından
Çok hafif canım odadan odaya taşımadim ama kızım bile tek eliyle çekiyor kaldırıyor
(1,790 puan) tarafından
Evet canım attığım resim Hepsiburada nin bende ordan almıştım
0 oy
tarafından

image

bunu oturma odası için kullanıyorum güzel rahat ama dönüp düşmesin diye alttaki ipleri bağlayınca kancalar ses yapıyor sallarken ama biz sallanarak yatmadigimiz için sıkıntı olmuyor 
(383 puan) tarafından
Bizimki sallanraka yatyor canm ses yapmasini sevmedim
0 oy
(4,700 puan) tarafından

image

ben e bebekten bunu aldım çok hoşuma gitti 2 yaşında oğlumu da gayet güzel kaldırdı ama tam manasıyla kullanmaya başlamadım doğuma 10 gün var ama kurulumu falan baya kolay aslında aracınız falan varsa rahatlıkla bozmadan bile koyabilirsiniz arka tarafa 
(383 puan) tarafından
Kucuk mu canim boyut olarak
(4,700 puan) tarafından
Yani araç kaldırır gibi bozmadan ama 2 yaşında ki oğlum da rahatlıkla içine sigiyo bilemedim şimdi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 288 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
20 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Karagozlummm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 509 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde irmakebru (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 400 göst.
30 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...