+13 oy
1,306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba canım dostlarım ve hemcinslerim. Öncelikle bir çoğumuzun sorunu olan cinselik hakkında deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. Çünkü yapımız gereği hayvanlar ve insanlar olarak çifleşiyoruz. Bunda ayıp yada kınanacak bir durum göremiyorum ben. Buda temel ihtiyaçlardan birisi. Su içmek, yemek yemek, tuvalete çıkmak gibi. Bazılarınızın muzdarip olduğu konuya affınıza sığınarak konuşmak istiyorum. "eşim ilişki esnasında beni düşünmüyor yani kendi işini halledip gidiyor" bu sizin elinizde. Benim ki bir kere öyle yaptı ve ben hemen tepkimi koydum. Açık açık yazıyorum ki bazı şeyleri düzeltsin diye. Öyle yapınca o bende "yaptığın şey ayıp. Tek boşalan sizler değilsiniz, kadınların bir zevk alma durumu var. Ve sen kendini tatmin edip bir köşeye çekilmezsin. Benim cinsel ihtiyacımı kim karşılacak?" dedim. Ve ondan sonra eşim ilişki konusunda beni düşünerek haraket etmeye başladı. Arkadaşlar erkekler düz görüşlü. Bizim gibi derin düşünmezler. Onlara siz bunları anlattın ki oda uygulasın. Mesela ben 1 kez güzel bir dille söyledim ve ardından kendisi 1 yıldır ben söylemeden beni düşünür. Bazen ben ilişkiye girmek bile istemiyorum ama o tahrik edici davranışlarda bulunuyor bana karşı. Kısacası hayır demeyi öğrenin. Onlar her istediğinde olacak diye bir kaide yok. O reddediyorsa sizde reddedin. Ve onun size gelmesini bekleyin. En fazla 3 4 gün küser 5. Gün soluğu yanınızda alın. Mesela bir kadını erkeğin gözünde çekici yapan giydiği kıyafetten ziyade takındığı tavırdır. Sizinde  ihtiyacınız sonuçta ve o sizin ihtiyacınızı gidemiyor sizi bir cinsel obje gibi kullanıyorsa bu sizin değil onun ayıbı. Bu konu bir fizyolojik ihtiyaç. Ayıp falanda değil bir çok kadının sorunu haline gelmiş bir konuyu kaleme almak istedim sadece. Çok özür dilerim her şey girip çıkmak değil. Bir öpme olmadığı sürece, bir sevgi olmadığı sürece,  ve bir tutuklu olmadığı sürece onun adı tek taraflı cinsel ihtiyaçtır. Karşılıklı ilişki değildir. Günümüzdeki bir cok kadının problemi haline gelmiş ama bunu aşmak siz güçlü insanların elinde. Öyle bir durumda yüz vermeyin ve bu konudaki istikrarınızı koruyun ki o ne kadar ciddi olduğunuzu anlasın. 

26 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Yani hersey girip cikma olsaydi internet siteleri acayip haz alirdi onada surekli girip cikiyoz :)
tarafından
O durdurmuyo gı herkeste
(1,862 puan) tarafından
Şansına küssün:)
(928 puan) tarafından
Parolu kutuyla içerse öyle işe yarayabilir adet olduğunu farketmez bile
tarafından
Ölür lan manyak
(928 puan) tarafından
O yüzden hissetmez işte lan ahahah :)))
-Reklam-
+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Şimdi 293873839293737 postu görülme sayisi olcak
(3,137 puan) tarafından
Ayıp değil tabiki de ama burdakilerin en çok yorum yaptığı postlardan biri :)
(1,862 puan) tarafından
Buna ayıp diyen ayıbın ne olduğunu bilmiyordur
tarafından
Bakıyorum kadın post açıyor eşim kendi işini halletti ve uyudu gibisinden o kadının yerine kendimi koydum ben olsam kendimi kullanılmış gibi hissederim eşimde olsa sonuçta benimde ihtiyacım biraz empati yaparak yazdım aslında
(1,862 puan) tarafından
Sana bir artı verdim :) haklı çıktın
(7,972 puan) tarafından
Muckksss❤
+2 oy
(2,792 puan) tarafından

“Bir erkek karısını yatağına çağırır da karısı gelmez ve erkek ona dargın olarak gecelerse, melekler o kadına sabaha kadar lânet ederler.”

Demiş Peygamber efendimiz (sav)

(1,862 puan) tarafından
Yok asla gitmem altı ay gelmesin yinede gitmem neden gelmiyon da demem
(2,792 puan) tarafından
Kız ama ilişkide denge çok önemli sen karşı taraftan bekleme hep bide sen adım at erkeğin hoşuna gider
(1,862 puan) tarafından
Sen boşver ben farklıyım biraz:)
(69 puan) tarafından
"Bir kadının gözleri eğer bir adam için yaş döküyorsa melekler attığı her adımda o adama lanet yagdirir" diye biliyorum bende bu sozu:)
(1,862 puan) tarafından
Kalpten akan yaşlar vardır kimse görmez:)
+1 oy
tarafından
Cinsellik normal de iki kişinin arasındaki özeli ortalığa yaymak anormal 
tarafından
Burda yayılan bir durum yok kuzum ben eşimle aramda olan şeyleri buraya açık açık yazmadım ki sadece konuştuğum cümleyi ve onları söyledikten sonra eşimin değişimi hakkında bir kaç şey yazdım
tarafından
Senin için demedim zaten yayanlar da var onlar için dedim. Sen öneri vermissin ama incigine cincigine kadar anlatanlar var belli noktadan sonra anormal oluyor normal diye belirttigin için bu şekilde yazdım
+1 oy
(930 puan) tarafından
Evet kadının elinde bende tam onlardan biriyim gündüz bir kışkırtıcı söz veya bir emoji bile adamın aklını alıyorum akşam edene kadar aklı bende kalıyor veya o gün kendisi istekli ise mesaj atıyo bugün hava sıcak demi diye bu defeda ben akşamı zor ediyorum heyecan oluyor birbirimizi çekiyoruz istiyoruz erkege ruh gibi kadın yakışmaz işveli cilveli seksi olacak sonra kimse kimseyi aldatmaz kadının elinde her şey bana göre 
tarafından
İşte ama bazı kadınlar odun gibi dbebdvevd
(930 puan) tarafından
Ya kendi elleriyle eşleri itiyor bazıları
(196 puan) tarafından
Nasıl söz veya emojiler biraz örnek versene ders ver bize :)
0 oy
tarafından
Karşındaki adam dangozsa anlamaz bacim
tarafından
Anlar kuzum sen tavrını koy ve istikrarlı ol bak gör
0 oy
(544 puan) tarafından
Çok haklısın. Evliliğimin başında bizde de öyleydi. Eşimde tecrübesiz olduğu için bazı şeyleri anlayamıyordu. Bende utanıyordum söylemeye ama bi yerde benimde canıma tak etti. Çünkü dediğin gibi buda bir ihtiyaç. Konuştuk ve beni anladı. Herşey bu kadar basit aslında. Anlamıyosa anlayana kadar tavrını koyucaksın..
tarafından
İşte anlatmaya çalıştığım bu. Kadın 2 gün tavır alıyor 3. Gün yine aynı durumla karşılaşıyor. Çünkü adam ciddiyetini anlamıyor
(544 puan) tarafından
Sormazlar da niye tavırlısın diye..
0 oy
(119,355 puan) tarafından
ooooo bu post cok iyi acayip yorum gelir surda yerimi aliyim
tarafından
Sevdoş sorunlara ortak çözüm arıyoruz
(1,862 puan) tarafından
Tırtıklı çözüm önerir sevdos :) skdjdksksh
tarafından
Sevda gel venim yoruma annem sıkılma:)
0 oy
tarafından
Çok mantıklı konuştun 
tarafından
keşke herkes anlasa
tarafından
Demi senin taktini deneyeceğim ama dediğin doğru tavır önemli aslında giyimde n önce hep onun istediği olmayacak sen kaç senedir evlisin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok güzel anlatmışsın 
tarafından
Teşekkür ederim yeterin artık dedim bakıyorum her gün bu tür postlar artık el atmak gerekiyordu dbebdbdb
(1,862 puan) tarafından
Ben açtım bugün bu post ilk defa :)
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Yorumlara bakmaya geldim:D

tarafından
Yorumlar koptu sanırım
(44,714 puan) tarafından
Anlamadimm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

İyi bir konuya deginmissin 

Burada çok denk geliyorum umarım o kişiler  anlayarak okur bunu 
Güzel ve açıklayıcı bir post olmus...
tarafından
Bende zaten buradaki bu tarz postlar için yazmak istedim bakıyorum kadın yazıyor büyük bir ihtimalle kadın o an eşi tarafından kendini kullanılmış gibi hissediyor. Ve böyle şeyler beni üzüyor
(27,352 puan) tarafından
Umarım düzelir
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Vuuuuu en sevdiğim postlardan hahahahahha 
tarafından
Benimde ortak noktamız olduğuna göre sevişelim dbebdbdbdbdbd
(10,411 puan) tarafından
Akşamı mı beklesek hahahahahaha
tarafından
Ah olmaz legeni ve sıcak suyu hazırla xjendbebdbehxjebhdhd
(10,411 puan) tarafından
Ben kocamı istiyorum hahahahahh
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Haklısın bacı doğru söze ne hacet....
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bunlar herkesin bildiği şeyler zaten. Önemli olan uygulayabilmek.
0 oy
tarafından
Bu konuda eşim sağolsun hiç kırmaz beni başka konularda çok tartışırız fikirlerimiz ayrı düşer doğru düzgün konuşup anlaşamayız bile amaa konu cinsellik olunca önce beni düşünür 
0 oy
tarafından
Sukur oyle ***** biri ile evli değilim eşim o konuda mükemmel biri :)
0 oy
tarafından
Bence bayan deyilsin yada mahsuz yazıyorsun böyle şeyler duymak hoşuna gidiyo ne burda oturum millette sana anlatsın diye yapiyosun benceee
tarafından
Numaramı vereyim istersen kadın olup olmadığıma bak?
(3,099 puan) tarafından
Kız yaseminnn ne alaka şimdi bence çokta güzel bir konuya değinmiş eminimki çoğu kadın bu konudan muzdarip ve kimisi çekiniyor benim ilk evlendigim 6 7 ay cekinip soyleyemedigim gibi bence kadınları cesaretlendirmek için güzel bir adım atmış bunu yazdı diye erkek oluyorsa işimiz var
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Saol kuzum bilgilendirdiğin için buraya yazıcaklarına eşleriyle paylaşsalar daha da yaklaşırlar birbirlerine 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ilk evlendiğimiz zamanlar benzer bir konuşmayı bende yapmıştım. Bazı erkekler kadınların da orgazm olabildiğini bile bilmiyor. Hatta bazı kadınlar bile bilmiyor. Halbuki sağlıklı ilişkinin sırrı her iki tarafında tatmin olmasıdır. Soylediklerin çok doğru canım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 699 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,073 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 433 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.