+1 oy
752 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Ilgi alaka sıfır özel günler falan hiçbiri umrunda değil dogum günümü bile kutlamaz kaç kere söyledim ağzımla ama nafile surekli çocuk gibi küser ben gitmezsem gelmez bunaldim artık bu hallerinden işten gelir surekli elinde telefon kulağında kulaklık biseyler izler kaç defa dedim hala aynı artık yanıma yaklaşmasını istemiyorum resmen

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canim cicim öpme sarilma guzel soz falandami yok canim
(69 puan) tarafından
Isı düşünce geliyo iste
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekı canım onu kendıne baglamak ıcın bısyler yaptın mı. Mesela neden boyle davranıyo sen ona nasıl davranıyosunkı oda sana karsı ılgı gostermıyo
(69 puan) tarafından
Yapısı boyle heralde anlamadım ki sarılıyorum güzel söz söylüyorum gulumsuyo sadece işve cilve yapıyodum önceden ama artık bıraktım değişen bisey yok çünkü varsa yoksa telefonu
tarafından
Telefondan  uzaklastırabılırsn canım esını. Cocugun var mı bılmıyorum ama benım esımde cocuk yokken telefnla cok ugrasırdı smdı cocuk var uyandıgında cocugu oynatarak ona goturuyom babası senı cok ozlemıs kızın dıyorum kızım uyuyo olsa bıle ben senı cok ozledm hadı sohbet edelm sana ıhtıyacım var canım cok sıkkın felan dıyorum bırakıp knusuyo. Esını sıkmadan onu kendıne baglamalısın canım. Ben onu ayarlayamadm ılk baslarda cok sıktım onu blıyorum farkndayım ama artk ben onu ne kadr serbest bırakırsam o bana daha cok baglanıyo
(69 puan) tarafından
Serbestte bıraktım yine aynı hatta dha rahat takılmak için annemgile gittiğim zaman alası bile gelmiyo surekli erteliyo bide çocuk var ya onunla uğraşmak zor geliyo rahatlığa iyice alisiyo
tarafından
Allah yardmcın olsun ınsallah canım ne deyım bılmıyorum kı
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Seni anlaması için konusmana rağmen duzelmediyse sende onunla aynı davranışı sergiliyceksin umursamiycaksin yani
(69 puan) tarafından
Zaten artık öyle yapıyorum ama onun gibi davranincada kiziyo
0 oy
(285 puan) tarafından
Aynı benim eşimde öyle anlattigin gibi birçok şey daha yazabilirim ama önemli olan onun sana söylemesi ayrı senin anlman ayrı ben bı hareketinden kizdigini üzgün olduğunu beni sevip dusundugunu anlarım söylemesine gergin romantizmi yaşamaya gerek yok bana göre benim eşime doğum günümü hatirlamaz kenininkini bile hatırlamaz yani ama ben söylerim gel bugün yemeğe gidelm falan derim gidelm hayatım ben hiç unuttum vallahi der çünkü biliyorum huyunu kirilmam yani
(69 puan) tarafından
Yok benimkine hatirlatsam bile ağzının ucuyla kuru kuruya kutluyo geciyo o kadar okuz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım inan çoğu erkek öyle. Benim eşim evlenmeden dedim yılda bir sadece doğum günü kutla evlilik vs hiç özel gün kutlama diye. Evlendik 3 yıl oldu ilik 2 yıl aldı ama artık çok sıkılıyor geriliyor hediye alırken para veriyor git kendin al der misal. Çok öküz asla romantik değildir. Ama işte değer verdiğini bilirim sadece dilde söylemez. Ben çok isterdim romantik olsun ama eşim yaşı büyük asla sevmez. Bak 2 yıldır ayrı yatıyoruz arada telefonla ilgilenirken yaa canım sesini duymak istiyorum bırak telefonu sana vakit ayır denince çay kahve meyve yapar getiririm. Ona kalsa zaten ev yemek çocuk var romantizm e ne gerek var.  Bak 3 buçuk yıldır evliyiz sadece nişenlıyken seni seviyorum demiştir oda 1 kez. 3 yıldır duymadım hiç. Eğer sen sütün yolları denedinse,, onun gibi davran o sana yaklaşınca ters tepme, o an deki seni çok seviyorum ama sen hiç söylemiyon ben duymak istiyorum senden felan de
(69 puan) tarafından
O demeyince benimde diyesim gelmiyo hic
(1,016 puan) tarafından
Ama bir iki sen dersin sonra kendiliğinden zamanla olun
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sende biraz cilve yap kız öyle durma :))
(69 puan) tarafından
Bende beceremiyorum pek ya:)
0 oy
(359 puan) tarafından
Belli bir yıldan sonra ilgisizlik hepsinde oluyor alışıyor artık sürekli canım cicim bekleme kuzum ama sevdiğini hissedersin mesela terslemek kendinden uzaklaştırmak ayrı ilgisizlik ayrı biraz sen de kessenmi acaba ilgiyi mesela benimki de aynı hep telefon elindeydi sonra ben bıraktım üstüne düşmeyi bende telefonu elime aldm hiç ilgilenemedim bırak telefonu gel konşlm napıyorsun telefonda hep falan demeye başladı halbuki onu taklit ettim :D kendisine yapılınca hoşuna gitmedi ktap oku filmm iizle telefondan haberlere falan bak ona odaklanma yani kaçan kovalanıyor kim ne derse desin üstüne çok düşünce uzaklaşıyorlar
(69 puan) tarafından
Benimde telefonu elimde 2 dk görsün hemen laf sokuyo kendi 7 24 telefonla yasiyo
(359 puan) tarafından
İşte bak rahatsız oluyor laf sokuyor diye sakın bırakma bişey derse sen napıyorsun onu yapıyorum bende de
(69 puan) tarafından
Öyle yapicam bende artik
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ne izliyor ki 
(69 puan) tarafından
Youtubeden eşkıya dünyaya hükümdar olmaz:)
Bide siyasi seyler
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kiz ben bu dedigini 10 senedir yasiyom hatta beni biyerr birakmaz kendide biyere goturmez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde ........isimsiz (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 428 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.