0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ara ara aklıma gelmiyo değil facebook açayım diyorum ama sonradan düşününce vazgeciyorum nasıl azcık anlatsanıza kızlar facesi olanlar falan ben en çok dedikodu yerlerine katılıyodum hatta bitanesinin adını HİÇ unutmam gelinler toplandık sayfasıydı en büyük sayfa orasıydı gece gece aklıma geldi sıkıntıdan yanlızlıkdan kafayı yiycem bu gidişle :)

12 Cevaplar

+1 oy
(849 puan) tarafından
Keskem eşim izin verse de bende açsam tek sosyal medya whatsapp birde burası işte:) burdan da haberi yok olsa bişey dermi kestiremiyorum:) 
(849 puan) tarafından
Kız benim yok gizli hesabım safmiyim yoksam ben:) ben her zaman derim yaparsan verdiğim bir bardak suyu bile helal etmem iki elim yakanda olur ahirette herkes kendine yakışanı yapar diyorum yaparsa da Allah bilsin ne diyimki Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah
(344 puan) tarafından
Gizli açıp ara sıra kontrol edeceksin bak çınara kadın biliyor işini yapacağından değil canım kontrol iyidir her zaman :))
(849 puan) tarafından
İnanki canım hiiiiiccccc uğraşamam ne kadar uğraşırsan o kadar sıkıntı yapacak olan her türlü yapar düşüncesindeyim her daim evimde elimden geleni yaparım mutlu olsun diye buna rağmen halen yapıyorsa zaten zerremi hak etmiyor demektir yapıyorsa da gün yüzüne elbetteki çıkar sevmiyorum öyle takipmis kurcalamaymis yapacak olan ben takip etsem se etmesem de zaten yapar hersey den önce karekter olacak bir insan da yoksa 24 saat dedektiflikte yapsan boş o yüzden hep derim Rabbim kimseyi şaşırtmasın güzelim yuvasını karısını yavrusunu elinin tersiyle itip o hainliği yapaçak olan adam durmaz...hiç bir şekilde hem de
(344 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım allah şeytana uydurmasın inşallah benimki bir kez uydu namazında niyazında adamdı hiç konduramazdım ona herkes duyunca şok oldu kimse benim aldatıldığıma inanamadı öyle bir adamdı oldu işte o yüzden herkese şüphe ile yaklaşıyorum valla hastalık hastası oldum iyice
(849 puan) tarafından
Allah sabır versin canım çok zordur düşüncesi bile berbat birşey ben asla yapmaz diyemem insanoğlu beşer şaşar arkadaşım da çok yapardı hep derdim bak içinde olan adam 7/24 takipte etsen yapar boşver ALLAHLA kendi arasında derdim hep şüphe duyardı araştırdı dedikledı sonun da yakaladı hissetti belki de bilmiyorum ama ne bilim bana çok saçma geliyor yok hesap aç yok gizli gizli takip ett amaaan nerde sürekli takip edecem arada bakarım telefonuna ne var ne yok diye o kadar Allah var eşim de asla telefonumu eline almaz 7 yıldır hayatım da hiç görmedim
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kız bende hiç bisey kullanmıyorum face değil de instagram açmak istiyorum aslında ya 
tarafından
Ben instagram dan anlamıyorum da face yi çok severdim sırf girmemin sebebide dedikodu sayfalarıydı allah affetsin:)
(1,250 puan) tarafından
He yap yap sonra Allah affetsin :Dd
tarafından
Ama ne dedikoduydu kizz napayım vskit gecmiyodu ahaa şimdi hiç daha gecmiyo
tarafından
Ben dün istegram actim eşim normalde kizar ses etmedi
tarafından
Hayret nasıl kızmadı giii
0 oy
tarafından
2008 den beri kullaniyorum okey cok oynardim bende ilkten iyiydi de şimdi bildigin akrababook oldu suyu çıktı iyice 
tarafından
Akrababok mu hahayyyy:))))
tarafından
700 e yakin arkadasim var tanimadigimi eklemem hepsi tanidik eskiden sadece arkadaslarim vardi keyifliydi simdi halalar dayilar amcalar yengeler esimin sulalesi donduruyorum arada aciyorum :)
tarafından
Heee evet bizimde bütün Çorum halkı facede sanki bk var arkadaş tanımadık kişi yokdu orda gerçi halende öyledirde
tarafından
bide 60 yasindakiler kullaniyor kendi halam 70 yasinda facebook whatsap kullaniyor kayinvalidemin dayısı ekleyince faceden dedim yeter ne bu :)
tarafından
Oooo o yaşda birde vay beee bizden gençler mübarek :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gelinler  toplandık rengarenk gelinler vs vs ben sildim face eskisi kadar guzel degil
tarafından
Hahayyy sendemi ordaydın neler neler vardı dimi konular felaketti :)
(12,777 puan) tarafından
Tabi baya guruplar vardi itiraf ediyorum vs
tarafından
Evet evet bende hepsi vardı ama sevmediğim guruplar olunca hep siliyodum
(12,777 puan) tarafından
Evet sildim face instagram yetiyo
0 oy
tarafından
Facebookta hic oyle gruplara katılmadım bazen syfa acik oluyo attugn her yorum görülüyor. Bi ara kizlarsoruyor a bakıyodm bi de burası iste
tarafından
Bendede yok zati açmam da hani merak ettim eskisi gibimi acaba diye
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Instagram yeterli facebook kullanmiyorum uzun zamandır 
tarafından
Ben şimdi hiçbirini kullanmıyorum zaten bitek faceydi instagram vardıda anlamiyodum pek ondan
0 oy
(439 puan) tarafından
Instagramda bi sayfa var itiraf yern türkiye dye gir oku şooook şoook olursunn
(439 puan) tarafından
Daha neler neler var canım ağzın acık okuyosun . Tükiyeyi b.o.k götürüyo
tarafından
Öyleymiş ne yazikki
(849 puan) tarafından
Anam iyiki de kullanmıyorum bu ne gi böyle ben kendi kabugum da çok mutluymusum
Dünyanın çivisi çıkmış ama bu sapıtmış topluma bir helak gelir yakındır Allahın gazabı  tisikkirler kocacima:))
tarafından
Utanmasam bende teşekkür edecemde edemiyom maleseff :)
(849 puan) tarafından
Niye kız bende yüzüne etmem tabi kendini bişey sanar :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Yillaaarrdir facebook kullanmiorm bi zamanlarin msn si yerini facebooga kaptirdi facebokta yerinii instagrama kaptirdj bn instgram ve twetter hesabim var oda aktf kullnmiom 2  3 syda bipodt paylasiorum o kadr  cocugum dogdu daha bi post atmadm hemen twet atan post atanlardan deglm dosyal medyada..en  aktf oldgm yer bura :)
tarafından
Benimde bir burası varr burdanda gece geç olunca çıkıyorum facebook yüzünden tartisdık zaten açmamda asla da merak ettim hani önceden çok aktifdi şimdi demekki pabuç dama atıldı facenin
(2,351 puan) tarafından
Face dede babanne ruhi oldu bnm dedem feln kullnio mesela kaynanam feln :)
tarafından
Hahayy dedoslarin ninelerin uğrak mekanı oldu desene :)
(2,351 puan) tarafından
Evt ole oldu
0 oy
(185 puan) tarafından
Bende var gelinler toplandık her konu yu soruyorlar gerçekten de face de istegram da var istegramı sadece bebek yapıp satıyorum onun için kullaniyorum face ye günde 1 kere ya bakıyorum ya bakmıyorum buraya daha çok takılıyorum :)))
tarafından
Burası daha güzel bence faceye önceden çok twkılirdim ben dediğin gibi aşırı konular var orda tabi simdi nasıl bilmemde acmamda hani eskisi kadar aktifmi acaba dedim
(185 puan) tarafından
Hala ayni cnm tüm gelinler orda :)
tarafından
Yok yaaa daha girmem girememde istesemde eşim çok kıskanç laf ediyodu sürekli burdanda haberi yok gece çıkıyorum burdanda :)
(185 puan) tarafından
Eee bu uygulama da ne varki zaten hep kadın erkekler de kıskançlık yapacak yer arıyor :)
tarafından
Amannn kuru kuru kabak del del boğazına tak demişler işde
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kocamla ortak hesap acik duruyo ama ayda 1 aklima gelirse girerim bide bildirim gelince dikkatimi cekerse o kadar
tarafından
Ben kullanmiyorum esimde kullanmıyo tuşlu telefonu var onun elindekini ben aldım
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Face nin miladi bitmiş ki twitter ve instagram kullanıyor daha çok 
tarafından
Yorumların çoğu öyle haketen zati kullanmiyomda eskiden cok fenaydi
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Face eskisi gbi aktif dgl canim millet istigramdan cikmiyor :)
tarafından
İnstagram demekki daha bir revaçda
(2,130 puan) tarafından
Vardi istigramim sifremi unuttup yeniden actim onuda unuttum dahada acmadim :))) ora daha aktif sanirim

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 665 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
2 cevap 180 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu

380,320 soru