0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Idrar yolu enfeksiyonundan 3gun yatış yaptık hastaneye gunduzden beri serum antibiyotik veriliyo bi kac kez uyandı surekli uyuyo uyandıramasam uyanmiycak hic emzirmekte zor oluyo damar yolu cıkmasın diye surekli elini tutuyorum emzirmeli miyim serumdan besleniyo mu napıyım bilemedim hemsirelerde hic bisey demedi 

5 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Emzir ama yinede hemsireye sor hemsire hatti yok mu ara  yada kat gorevlisine sole bi hemdireyi yonlendirsin
(2,172 puan) tarafından
Hemsire varda emziriyim sarılık olmasın acıkır mı dedim uyanirsa emzir dedi uyanmazsa sekeri duserse diye korkuyom uyanmiyo hic
(2,351 puan) tarafından
Uyandikca emzir birde uyanmadginda saat tut 2 saat maksimum 3 saat sonra uyandir uyandiramiorsan ayak topuk kismi var ya iraya hafif bastirarak kasi uyanior bebek  bebek hemsiresi ogretmisti banada bebegi uyandiramamistm cagrdm ole uyandrmisti
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Emzr canım senin sütun şifa olck ona emzr bolca  bunla geçmiş olsun  dedim sabh bebek emerken bile agliyosa sıkıntı dye. Bunla geçmiş olsun  rabbim bol şifa versin  Allahım korusun meleği 
(2,172 puan) tarafından
Evet kuzum derdi varmış bebegimin cok kotu oldum herkes körpe olur o kadar aglar diyodu bende bilmedigimden duruyodum hata bende cok sukur gecte olsa geldik
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım emzir tabi şifa olur insallah
(2,172 puan) tarafından
Sagol canim emziyorum bol bol insallah
0 oy
(26 puan) tarafından
Bol bol emzirin.. Sütünü doğal antibiyotik kesinlikle daha çabuk toparlanmasına yardımcı olur emzirme zamanı serumu çıkartıp tekrar taktırabilirsiniz çok zorluyorsa hemşirenizle paylaşın lütfen.. 
(2,172 puan) tarafından
Serum degilde damar yolu zor bulundu inceymis cikarsa bida takacaklar yine cani yanacak yine agliycak diye kolunu hic oynatmiyoz
(26 puan) tarafından
Yok demek istediğim sadece serum hortumunu takıp çıkardıkları yer var ya orası tabiiiki siz daha iyi bilirsnz Rabbim Şafi ismiyle şifa versin...
(2,172 puan) tarafından
Anladim canim sagolasin insallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah canım çok geçmiş olsun ya :(( yavrum benim demek ondan ağlıyormuş sürekli kıyamam benim büyük kızımda enfeksiyon geçirdi of çok zor günlerdi rabbim biran evvel sağlığına kavuşmasını nasip etsin serumdan da besleniyor ama sen yinede emzir sütün en güzel.ilac ona rabbim şifa versin inşallah ❤
(2,172 puan) tarafından
Sagol canim Allah razi olsun insallah bi an once gecerde bida olmaz cok zormus kolundan damar bulamadilar delik desik ettiler :( sagdim biberonla verdim almiyo emziriyorum
tarafından
Kıyamam:( küçücük kollarını verene kurban olurum allahım şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mutsuz biri (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Figennn (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 347 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 354 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

379,652 soru

11,364,787 cevap

34,841 kullanıcı

...