0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Uzun yazmışım kusura bakmayın:angel:

Geçen kaynanamgilin evini temizlerken koltukları kaldırdık  altlarını süpürüp siliyordum bu eski çekmeceli koltuklar varya çekiyorsun yatak oluyor onlardan

Çıkarmıştık çekmecesini altını süpürüyordum

Altındaki demirlerden bi naylon geçirilmiş ve düğüm atılmıştı aldım çıkardım 

Anne bu ne kız burda dedim bu naylonun ne işi var burda dedim kim bağladı bunu burayı dedim

Oda korktu bi telaş yaptı kız ne bilim bu ne burda yoktu böyle bişey dedi kim yapacak dedi o demirden nasıl geçirmişler de bağlanmış oraya dedi

Valla bilmiyorum bildiğin aradan geçirilmiş düğümlenmiş dedim valla hiç bilmiyorum ki kızım felan yaptı durdu düşündü iyice yok dedi aklıma bişey gelmiyor dedi

Bu koltukları ben 10 15 sene oldu alalı dedi hepte kaldırır silerim süpürürüm yok  öyle bişey  dedi

Koltuğun altı baya tozlanmıştı ben süpürürken ama naylon pek tozlu değildi bide uzun zamandır dursa naylon bi şekilde kötü olur yani felan dedim

Yok yok bu yeni gibi dedi uzun zamandır olması imkansız dedi olsa görürüm felan dedi

Neyse işte bende anne ben çok korkarım böyle şeylerden dedim valla bende çok korkarım dedi neyse ben götür yak bari dedim yak gitsin dedim oku üfle dedim öyle yap ama dedim tamam öyle yapim dedi kayınpederim geldi ona anlattık oda anlam veremedi ne olduğunu anlamadık

Naylonla oluyor mu bu işler kızlar ya bide 2 evleri var bu 2.evleri buraya gelen giden olmaz giren çıkan olmaz yani böyle bişey yapailecek biri de yok bildiğimiz kadarıyla ama şüpheyr düştük yine de 

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bi hocaya götürüm hemen kafaniza göre atıp yakmayin
(2,792 puan) tarafından
Valla o an düşünemedik canım temizlik telaşıyla yaktık gitti
-Reklam-
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Yakmasaydiniz keske suya falan atsaydiniz
(2,792 puan) tarafından
Ne bilim ortadan kalksın diye o anki şeyle yaktık
0 oy
tarafından
Hemen yakmayın 
(2,792 puan) tarafından
Kız yaktık valla o anki şeyle
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Adet kanıyla büyü yapıldığını duyduğum günden sonra herşry den yapılır diye düşünüyorum 
(16,507 puan) tarafından
Öyle valla minnoş
(120,115 puan) tarafından
kiz nur post basligindaki siyah emoji bende nedne yok senin tlf marka modeli ne selmos sende varmi
(16,507 puan) tarafından
Bendede sıyah gözüküyor
Bende yok koz o emoji
(2,792 puan) tarafından
Telefon eski benim kız 6 senelik kjhfsfk
Samsung galaxy j7 prime
0 oy
bacim yakilmaz suya atilmasi lazim eve giren cikan kim var 
(2,792 puan) tarafından
Kız ne bilelim o anki şeyle yaktık yaa suda yokki öyle akan biyer nereye atacaktık gerçi
Yok ki o eve giren çıkan
0 oy
(7,936 puan) tarafından
O eski koltuklarda oluyor canım. Bence fark etmemiştir daha önce
(2,792 puan) tarafından
Yeniydi ama naylon hiç farketmemiş olsa orda dura dura şryolmaz mi
Bide kaynanam çok titizdir farketmemesi mümkün değil ya iğne deliğine kadar girişir temizlik yaparken
(7,936 puan) tarafından
Bilmiyorum da bizimde vardı da o koltuklardan. Naylon hep olur onlarda
0 oy
(669 puan) tarafından
Olur cnm olur her şekil yapar  çekemeyen insan naylonun üstünde başka bişe varmıydı sadece naylonmu 
(669 puan) tarafından
Hocaya bi götürseydiniz keşke içiniz rahat ederdi
(2,792 puan) tarafından
Sadece düz bi naylondu şeffaf üstünde ne yazı ne çizik hiç bişey yoktu  tanıdığımız bildiğimiz öyle hoca da yokki elden çıksın diye o anki şeyle yaktık valla
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Naylonla yapilmaz :D buyuk ihtimalle koltuklar getirildigin de acarken olmustur ayriyeten kaynananin evinin anahtari birisinde yoksa kim gelip kolutugu kaldirip,bir de naylon baglayacak
(2,792 puan) tarafından
Ama 15 senelik koltuklar kaynanam çok temiz iğne deliğine kadar girişir temizlik yapacağı zaman onu görmemesi imkansız bide naylon yeniydi
(6,202 puan) tarafından
O zaman kaynananin onu oraya baglani gormemesi de imkansiz.Naylonla yapilan bir buyu yok olsa bile icerisinden bir dua vs cikardi onu gectim onu oraya baglayan kisinin misafir olmasi lazim Misafirde kaynananin onunda koltugu kaldiracak hali yok
(2,792 puan) tarafından
Ay bilemedik ya bizde ona şaşırdık zaten ama yaktık gitti naylonu bi korkmadık değil yani

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 353 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 257 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde filizzz (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 437 göst.
0 oy
16 cevap 851 göst.

385,252 soru