0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar kızım  1 hafta sonra tam 9 aylık olacak 12 kilo 300 gram boyu 74 cm çocuk doktoru çok kilolu dedi tahlil yaptı temiz çıktı emziriyorum mama vermedim ek gıda alıyor ama öyle çok vermiyorum doktor endokrin bölümüne git yine dedi  ne yapacağımı şaşırmış durumdayım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana bile 9kilo için nerdeyse 1yaşındakı çocugun kilosuyla aynı demişti boyu kilosu en üst sınırda diye 7.5aylikken şimdi 9ayına yeni girdi
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Gerçekten fazla yanlış mi yazdın diye 2 kere okudum. 10 aylik 9 bucuk kilo benim bebegim ve gelisim çizgisi ustunde yaşıtlara gore. 

Git bakalım doktora belki bi rahatsızlığı vardir cocugun.
tarafından
Valla canım kan değerleri normal cikti
(1,950 puan) tarafından
Belki genetiktir canim ya.
Boyu uzun çünkü demek ki ailede var.
tarafından
Valla canım bilmiyorum ya birden bu kiloya gelmediği her ay 1 kilo alıyor birden olsa tamam dicemde
(1,950 puan) tarafından
Masallah cocuga yedigi yarıyor...
Allah korusun minigi
0 oy
(3,420 puan) tarafından
Benim oğlmda 5 gün sonra 9 doldurcak daha aşıya gitmdk dua ediom önce sağlıklı snrada 10 kilo olmş olsun çnkü kızım 27 aylık 10 kilo çok üzülüyrm Allahın izniyle sizdede sorun yoktr tabi tahlileri ihmal etmeyin içinizin rahat etmesi açısından
(3,420 puan) tarafından
Bu arada komşunun kızı kayıtlarda obez geçio maşallahı var bi sıkntı olmadı biraz fazla yiyo sadece annesi yediklerini azalttı
0 oy
tarafından
Valla bizde 9 aylıkken 11kilo 400gramdık doktorumuz genetik dedi sütün güzel yarıyo demisti ek gidada alıyodu  bi sorun oldugundan kilo alımi deil bence  beslenmeyle alakali 1yaşina gelince zayiflar merak etme
tarafından
Tahlilleri normal çıktı canim bende boyleymisim kucukken
tarafından
Bemce bi sorun olduguna deil genetiktir bebeginde bi huzursuzluk varmi yada hareketleri nasıl onlari takip et bi sorun yoksa normaldirbaska doktorlara danisinyada
tarafından
Yok canım huzursuzluk felan
0 oy
(1,120 puan) tarafından
İhmal etme tahlilleri falan kilosu çok fazla bebeğinin 
tarafından
Tahlil yaptık normal yine başka yere götür dedi
(1,120 puan) tarafından
Dr dinle burdaki insanlar senin çocuğunu bilemez ilerde yanlış bir şey olur pişman olursun
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Canım sakın götürme benim bebeğim de kiloluydu götürdüm bana diyor ki 1 yaş kilosunda ee dedim ne yapcaz bise yapmiycaz dedi dalga geçer gibi yalandan çocuktan kan alıp perişan ediyorlar kilosu çok normal benim kızım da 10 kilo 9 aylık bu ara diş dönemi yemiyor baya zayıfladı daha iriydi vercek o kiloyu o zaman da zayıflıyor diye uzulcen
tarafından
Senin bebeğinde bir rahatsızlik çıkmadi diye onda da çıkamayacak değil ki. Ha umarım yoktur ama var ise hiç bir bebeğin günahına girme bence. Doktor görse buna doktor karar verse çok daha sağlıklı olur
(1,772 puan) tarafından
Haklısın
tarafından
Tahliller normal yine başka bir bölüme götür dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 465 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.