0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Kizlar kaynanam esim 1 yasindayken kayinpederimden ayrilmis gitmis esimi o yasta birakip gitmis seneler gecti 31 sene sonra yanimiza gelmek istedi kabul ettik yanimiza aldik simdi olmuyoruz kaynanam 58 yasinda daha eli ayagi tutuyor oyle yasli degil ama cok galesiz herseyi benden bekliyor hamileydim ben o ilk geldiginde hamile halimle yemek yapardim bulasik yikardim ev supururdum de umursamazdi bi gun kizi geldi kahvaltiya tam 34 haftalk hamileydim unutmuyorum yakn zaman cunku ikiside oturdu ben kahvalti hazirladm serdim kaldirdim killarini kipirdatmadilar esim uvey kardesinin gelmesini istemiyor buraya ben ogun kaynanama oglun istemiyor benm bildgm yanlsim varsa aksam konusun dedim aksam esimle konustum arayi bulsnlar die esim kizdi hayr gelmeyecek kizin bu eve diye boyle demeside onceden konusmalarina engel oldu kaynanamin kizi her neyse ben sirf esimle konusup halledin dedim diye sonraki gun kiziyla telde beni cekistiriyorlardi kulaklarimla duydum yilanin basi gelin zaten diyor kaynanam sonra sordum kime dedin diye sana dedim ofkem kalkti dedi halbuki kotu niyetle demedim esime sadece ben yanls biliyosam aranizda halledin diye soyledim o yilanin basi dediginden beri ben sogudum iyice yuzunu goresim yok cocugum 3 aylik kucagina bile vermek istemiyorum nefret ediyorum gibi ne biliyim ya arkadaslarim geliyor oturmaya onlara diyormus iyi birini bulsam evlenecem olmuyor diye esim bugun konustu anne gidesin varsa seni zorla tutan yok bi caresine bakalim diye yok oglum boklu deynekle kovalasan gitmem seninle iyiyim ben diyor iyisin madem niye evleniyim ediyim diyosun kaynanamla aramda bi sorun oldugunda esime soylemem bi tartimamiz gecmisti eve fuzuli bisey almis bende kizdim sonra esime sikayet etti beni oturup sonra esim bana kizmadi diye tavir aldi inanamiyorum ya esim niye anneme oyle kizdin seslenme benm anam o dememis ee anaysa 31 senedir nerdeydi ben 5 senelk evliyim 6 sene olacak bu adam hastalandi herseyine kostum ama bu hicbise yapmadigi halde anne diyip basimizda gezdirmemizi bekliyor bide esimle uvey kardesi arasnda hep bi ayrim yapiyor kizina gelince o cock napti size diyor konu bize gelince siz soylesiniz boylesiniz diyor .. Herkes derdini anlatiyor ya bende anlatmak istedim bunaldim artik sizce ne yapmaliyim inanin abartmiyorum :-(

6 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kusura bakma ama hatayı eve kabul etmekle yapmışsınız. Gerekirse ayrı bi ev açılırdi ama aynı evde yaşamak kolay değil. Bile isteye kabul etmek de pek doğru olmamış galiba.
(40 puan) tarafından
Kendi basina yasiyordu agladi beni yaniniza alin hicbiseye karismam etmem diye aslinda kabul etmeyecektik cok aradi gunde 6 7 sefer ariyodu oglanla konustun mu getirecek mi beni ben yapamiyorum diye
(4,668 puan) tarafından
Bence mesafeni koy herkes yerini bilsin artık.
(40 puan) tarafından
Mesafemi koydum once anne derdim bisey oldgunda onunla paylasirdim simdi esimle mesela bisey konusuyoruz hemen soruyor noldu diye bende yok bise diyorum artik anne bile diyesim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnan birşey demiyorum gerçekten güzel kalbinden öpüyorum. Valla sen hep iyi ol. Maşallah.
(40 puan) tarafından
Gercekten dusuncen boyle mi bilmiyorum iyilikten yanami oluyum her defasinda aciyor icim
tarafından
Bu kadar iyi kalbe kötü ol demek yakışmaz, o kalbe de kötü olmak yakışmaz.. ama en büyük destekçin eşin şikayet etmeden onunda mutlaka fikrini almalısın bazı konularda.
(40 puan) tarafından
Yok ben hic sikayet etmiyorum kaynanam sikayet ediyor ben hep susuyorum yoksa evde cok kavgalar cikmisti cunku esimin arkasndan bi dolu kotu sozler soyluyor ben tabi soyledigi an kiziyorum soyleme diye ama soyluyo bunlari soylemiyorm hic evde yasanan tartismayida ayni sekilde cozemessem oyle soyluyorum
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Evine almayayım bir de pes elin kızı gelin evine alıyor eli ayağı tutarken yaptığına bak sen de akıllı ol eşin görsün gerçek yüzlerini 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Eski post nie yukarı cikmis
0 oy
(5,220 puan) tarafından
siz o karıyı evinize acıdınızda aldınız allahtan korkmayanda öyle yapar işte balık baştan kokar bacı yollayın gitsin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 191 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Busrayertan111 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 644 göst.
0 oy
48 cevap 1,069 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde MIKASAl (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.

379,607 soru