0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Gecen posta bahsetmiştim zatten görümcem ve eltimden dün geleceklerdi bende temizlik yaptım bugünde bez ve sofra bezileri yıkadım çamaşır suyuna bastırıp ev mis gibi temizlik kokuyordu gorumcemde dışardan gelip ohh ev ilk defa temizlik konuyor dedi Eltimde güldü ben aileyle beraber yaşıyorum ve hergun temizlik yaparım onunla konuşmuyorum diye ortalığı karıştırıyor sizce ağzının payını nasıl vermeliyim

5 Cevaplar

+2 oy
(435 puan) tarafından
Kız sen temizliğin ne olduğunu bilirmiydinde kokusunu bilcen de ağzını açmaya kalkarsa bas tokadi eltine de dönüp ne guluyon ***** ağız diyip tokatla. Ay bacım içinizdeki manyağı ayaklandirin amaaan ölümlü dünya gözümüz açık gitmez en azından ama gerçi iş işten geçmiş o an yapacaktin bunu 
(435 puan) tarafından
Hayatnur bu dünya sessizler için çok zor. Bende bir dönem sessizdim baktım sessizliğimi kerizlige vurdular hizmetci oldum iyice deliligimi elime alınca kimsenin sesi çıkmadı
(253 puan) tarafından
Aslında sessiz değilim geçen boğazına yapışıp ne ayaksın dedim işte görmemezlikten geliyorum yaa patlıyor ondan yapıyor ses çıkarayım ki herşey benden bilinsin diye
(435 puan) tarafından
Kız iyi yapmışsın valla bak ben boğazına yapış dememistim benden manyaklari da varmış hskshsja
(17,651 puan) tarafından
Heee vay yilan vay o zaman uyma ona bosver
(253 puan) tarafından
Tabi kolay sinirlenmem sinirlendim mide gzm hiç birşey görmez
-Reklam-
0 oy
(2,736 puan) tarafından

:D Sen gelince ev bet kokuyor derdim ben

(253 puan) tarafından
Bide sürekli ben temizlerim evi onun odasını çekip atsam keşke leş ****** yaşamaz orda
0 oy
(318 puan) tarafından
Muhattap olmayarak onlara özel bişey yapmayarak
0 oy
(419 puan) tarafından
O gorumce bendede var hemde eltiyle ve kaynanada var basa cikamiyorum ucuylede kendi halerine biraktim ne hakeri varsa gorsunler 
(253 puan) tarafından
Yaa eltimle konusmuyduk kendisi konuştu konustugumuzu görünce kıskandı heralde
(419 puan) tarafından
Demekki vala uzk dur genede gorumcedende eltidende kimsden dost olmaz
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Vermedinmi daha ?
(253 puan) tarafından
Yok onunla konuşmuyorum takmadım sıritim sadece
(17,651 puan) tarafından
Bosver o bile yeter ona cevap olarak insanlari onemsemeyeceksin ha o anda bi cevap verseydin iyi olurdu ama sessiz kalmakta cevaptir anlayana
(253 puan) tarafından
Evde yokmuş gibi davraniyorum patlıyor herhalde
(17,651 puan) tarafından
Patlasin akli sira gorumcelik yapiyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,453 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Pikachui16 (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 506 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy