0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (705 puan) tarafından
9 ay 22 günlük kızım. Şu dört gündür gece bu vakitlerde kalkip oyun oynamaya başlıyor. Uykusu bitmiscesine enerjik oluyor geri uyutmak saatlerimi alıyor. Sebebi ne olabilir. Sabretmeye çalışıyorum fakat insanlık hali sinirler bozuluyor illaki

6 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Seninki oyun oynuyor yine. Benimki ağlıyor sürekli ağlıyor. Böyle huzursuz çocuk olamaz. Hiçbir şeyle memnun olmuyor. Kafayı yememe az kaldı. Çok bunaldım.
(705 puan) tarafından
Benim kizimda bugüne kadar hep ağlayan yada sabaha kadar emmek isteyen bebekti. Birkaç gündür ne oldu bilmiyorum ama huy edindi. Gündüz yetmiyormuş gibi gece böyle yapmaları bunaltiyor gerçekten.
(272 puan) tarafından
Geceleri çok asabi olmaya başladım artık bazen  istemeden canını yakıcam diye korkuyorum. Çok yoruldum ama eşimde dahil kimseden hayır yok..düzeleceği yerde daha da kötüye gidiyor. Bana bu ağlama konusunda çok çektiriyor....
(705 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun. Seni çok çok iyi anlayabiliyorum
(272 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
uykuya erken mi yatırıyorsun kacta uyutuyosun 
(705 puan) tarafından
Uyku saati 20.30
Saati geçtiği zaman çok huysuzlaniyor
tarafından
günde kaç uyku yapiyo süreleri ne kadar canım çünkü erken uyuyor o yüzden de kalkiyor olabilir
0 oy
(20 puan) tarafından
Benimkide 2 gündür kalkıyor 2 saat oyun oynuyor.

Yeni uyuttum çok sıkıldım gerçekten 
(705 puan) tarafından
Gündüz oynadığı oyunlar yetmiyor :)
0 oy
tarafından
Enerjileri bitmiyor.
(705 puan) tarafından
Bitmiyor vallahi ya
0 oy
tarafından
Şuan sabahin 5i benim kizimda oynuyo kafayi yicem artk
(705 puan) tarafından
Ne istiyor bu bebişler ya
tarafından
Bizim uyumamamızı dinlenmemizi istiyolar :((((((
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Seninki yine iyi sayılır 3 ten beri sallıyorum en son doyurdum mama ve biberon reddi var çıldırmak üzereyim artık dün tam 6 saat salladım
(705 puan) tarafından
Ben sallamayi 7 aylikken kestim canım. Sallama durduğu an uyaniyordu ve sürekli salla salla artik uyku uyumak yoktu. Şimdi çok huysuzlanirsa ayağıma alirim onun dışında memede uyuyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 165 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esra125 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 479 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

384,853 soru

11,511,614 cevap

35,174 kullanıcı

...