0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Kizlar bi.kere paylasmistim bazilari inanmiyordu. Neyse . Drdiyim gibi esimin is yerinde doktor bir.kadin esime musallat oldu. Esim beni cok seviyor. Ona yuz vermiyor. Kadim Hemde evli kendisi. Kadin yapisdi yani. Esime saat almis. Esim kabul etmedi tabii ki.Neyse esime is yerine hediyye gondericem. Icine bir not yazdiricam. Sizce nasil guzel romatik bir weyler yaza bilirim? Esimde etkilensin. 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sende ki rahatlık herkesi mezara sokar 
(74 puan) tarafından
Kocam bi sey yapmiyor zaten.  Her wey sac baw yolmakla hall olmaz ki.
tarafından
Kız kesin bunun eşimde suçlu ondan böyle rahat alan razı bndaa veren razi bana öyle geldi
tarafından
Sende sağol aşkoo:)❤️❤️❤️
tarafından
Kız Leman onun kocasjna söyleyin ozaman eğer eşinde suçsuz da yada senin esinmi seni kiskandrmaya calisiyo kadinami çamur atyo kiz
(864 puan) tarafından
Kız saçını başını yolma git herkesin ortasında yaptıklarını anlat niye benim kocama askıntı oluyosun de rezil et
-Reklam-
+1 oy
tarafından

7 tane eşin mi var :blink:

(74 puan) tarafından
Kiz ne 7si. 1ni zar zor idare ediyorum. Elik deymiw))))
tarafından
Biliyorum ya şaka yapıyorum :D
+1 oy
(5,314 puan) tarafından
Hayatımızda ayağımıza takılan bir sürü dikenler ve çalılar olucaktır ama biz bu yolla bunalrı göze alarak  geldik hayat boyunca bu çalı ve  dikenleri birlikte süpürmek dileğiyle  
(74 puan) tarafından
Arsizlar iwte. Kendi eslerine sayqisi olmayan kendilerine saqisi olnayan hemcinslerine sayqisi.olmayan kadinlar onlar
(5,314 puan) tarafından
Yani kuzum şimdi buna ben ne cevap vereyim sözü mü beğenmedin sözün altına o kişilere laf mı çarptın :):)
(74 puan) tarafından
Yani esime musallat olan kadinlar var ya onlari diyorum canm. Tum kadinlar adina. Esime ask itiraf ediyor sonra.esinin resmini hesabinda paylasiyir. Ne kadar ahlaksizca. Zavalli esi
(5,314 puan) tarafından
Eşin o mesafeyi ciddi anlamda vermediği sürece  öyle bir kadın o hakkı kendinde bulur   eşiniz biraz sert olmalı
0 oy
tarafından

7esim derken abooo biz biriylen basa cikamiyoz :D

(74 puan) tarafından
Kiz elim deymis
tarafından
Kiz anladim takiliyom zaten bebisim

bide senin orda kendini gostermen lazim esinin yanina git giderkende kek yap kadin seni gorsun ayagini denk alsin gerekirse cirkeflik yapmanı oneriyirum cunku bazi yollu kadinlar bundan anlar
0 oy
(1,929 puan) tarafından
1 kere vermez 2 kere vermez 3. Ye mutlaka verir kadın kuyruk sallarsa erkek mutlaka gider sen baya rahat rahat anlatıyorsun bu kadar rahat olma allah muhafaza yaniii
(74 puan) tarafından
O iwten cikacak esim.onun.yuzunden zaten. Burda rahat yazdigima bakma normalde baska her wey
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Hediye yerine direk kendin git rezil et bemce en guzel hediye:))
(74 puan) tarafından
Yok oyle yapamam ki. Esimden cok eminim. Asla ona yuz vermez. Sakinliyim biraz o.yuzdrn. ama hediye gobdericem.nota ne yazsam etkili
(1,370 puan) tarafından
Ben odunngillerden olduğum için romantik cumleler kuramam màlasef:)
0 oy
tarafından
Kız doktor dinlemem saçını başını yolarim
(74 puan) tarafından
Cok isterim ama bazi sebeplerden tutuyorum kendimi. Ve esime sayqimdan
0 oy
(6,683 puan) tarafından
Canim necesen?mence hediyevi ozun apar
(74 puan) tarafından
Yxwiyam can sen necesen?Axi yoldawim gece simene gedir. Men gece evden cxa bilmerem axi. Ona gore kuriyerle gonderecem
(6,683 puan) tarafından
Mende belede ölürem istiden..he eledirse kuryerle gonder..ne almisanki?
(74 puan) tarafından
Kiwilerin seceveyi bir wey. Qewey qutudu icinde Cerezler ve icinde visqiler. Sadece ne.not yazm bilmirem
(6,683 puan) tarafından
He anladim valla mende ele xos sozler demeyi bacarmiram :)
0 oy
tarafından
Eşin ne iş yapıyor ki 
(74 puan) tarafından
Hastanede calisiyor. Sizin dilde ne denir bilmiyorum yani hemsirelerin erkek iwcisi olanindan. Kadinda doktor
tarafından
Anladım canım insan içinde kadına bir şey diyemiyorsun madem adresini bul evini falan ya oraya git rezil et ya da numarasını bul ara rezil et asla kabul etme böyle bir şey zaten erkeklerin gururu okşaniyor kadınların onlara ilgi göstermesi
0 oy
(864 puan) tarafından
Gidip kadınla konuş bence hediye göndermekle fln uğraşma maşallah sabır taşısın senin yerine kendimi koydum gider o kadını orda rezil ederdim. 
0 oy
(968 puan) tarafından
Kadina kendini gostermek icin adama niye hediye aliyorsun adamida havaya sokuyosun ki giderim kadina sen hayirdir saat ne alaka derim hadsiz ben sinirlendim
0 oy
(119,777 puan) tarafından
sen daha o kadini gidip girtlatmadinmi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 195 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 759 göst.
11 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 964 göst.
12 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 558 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,462,951 cevap

35,054 kullanıcı

...