0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah nasip ederse ikinci çocuğum olucak. Bizimkisi sol tarafıma yemek yedikten sonra yatınca anaaam bir görün nasıl oynuyor içimde geriniyor mu ne yapıyor belli değil karnımın iki yanından da tekmeler baskılar iki tarafta aynı anda birde dışardan kızımla eşim öyle gülüyor ki anlatamaam sanırsın içimde iç savaş çıkmış yavass ve oğlum daha 8 9 haftamiz var çıkmana bu ne acele bu ne telaş yavrum :D salı da kontrolümüz var bakalım doktorumuz ne dicek bı arkadaşım çocuğu çok hareketli diye nst ye bile baglamamislar 2 sefer çekmişler bırakmışlar bakalım bizi ne zaman bağlamaya başlarlar :D

3 Cevaplar

0 oy
(2,257 puan) tarafından
33 oldum henüz nst olmadı daha bebisin hareketleriyle bir alakası yok ki, sancin varsa bağlarlar :) 
tarafından
Ben sezaryenliyim ondan doktorum erken nstye almaya başlayacağız seni demişti :))
(2,257 puan) tarafından
Aa, hadi hayırlısı olsun inşallah :)
tarafından
Vallaha öyle olsun bebeğim :))
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Benim bebiş de 27 haftalık oldu. Sağ tarafta duruyor maşallah çok hareketli bazen titriyor gibi bişiler oluyır.hıckırık falan değil.. Agladı mı ne yaptı karnımda anlayamadım tir tir titredi karnımda. 5 dk kadsr
tarafından
Titredigini nasıl anlıyorsun Allah aşkına :D
(3,551 puan) tarafından
Kız tuhaf oldugu için yazdım ya ben nerden bileyim. Niye titredi. Yana karnımı dwyayınca bildiğin içerde titredi. Karnım veya derim değil bebek titredi. Resmen bende şaşırdım
tarafından
Millet hıçkırdıgını bile hissediyor ben de tık yok :D sadece tekmeler dönmeler :D
(3,551 puan) tarafından
Hıçkırık tuttugunda sabit aynı yere aynı sn aralığında 3n az 10 kez vuruyor. Ordan anlıyorum hıçkırık tuttugunu. Döndüğünü bacakla mı vuruyor elle mi onu anlıyorum. Dün olan bendeki çok farklı bişidi. Karnımı yastığa dayadıpımda içimde oğluşum titredi resmen. Hani yattığım için de sadece ona odaklıydım. Suyu bile Bi değişik oldu. Anlamdım ilk defa oldu. Benim kızlar da da bende pek hissetmezdim ne yaptıklarını ama bunda herşeyini çözdüm artık. Genellikle gece uyanık. Sabah uyanık öğleden akşama kadar uyur. Birde tatlıya falan dayanamıyor.. Bişi yiyip içtiğimde deliye dönüyor.
0 oy
(2,444 puan) tarafından

Nst 35 haftadan sonra alırlar genelde bebeğin suyunda hereketlerinde bi sıkıntı yoksa :) benimki de sabah sağ tarafa toplanmış sağ taraf dağ gibi olmuş. Sırt üstü yatıyodum eşim nolmuş karnına diyor bi sevdi ki:D 23 haftalık bizimkide ama maşallah :))

(2,444 puan) tarafından
Çok şükür canım :) belkide her doktor farklıdır ben de kızımda erken alınmıştım biraz eşinde çürüme başladığı için :)
tarafından
Yok bacım bendede kızımda hiç sıkıntı yoktu normal doğum için 41 kadar beklediler 4 gün sancı çektim 5 gün sezaryen oldum :D
(2,444 puan) tarafından
Oyy bende 12 saat çektim ama kızım kakasını yapınca acil sezeryan :D
tarafından
Vallaha Allah canlarına zeval vermesinde nasıl isterse öyle dogsunlar :sd
(2,444 puan) tarafından
Amin öyle tabiki :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 136 göst.
0 oy
17 cevap 331 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu