0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kizlar bebeğim kakasını çok rahat yapiyodu gaz problemimiz yoktu iki gündür acayip derecede sıkıntı cekiyo kakasını zor yapiyo yardım edin napmam lazım ilk bebegim bilmiyorum napcagmi tek bakıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından

Biogaia öneririm 

Bebeklerin huyları fizyolojik özellikleri değişebiliyor meme veriyorsan yediklerinden gaz geçmiştir 
(389 puan) tarafından
Yedikleri me çok dikkat ediyorum atak dönemi olabilir mi atak donemiyse geçer mi yani normale döner mi
(7,654 puan) tarafından
33 günlük bebekte niye atak dönemi olsun ki biogaia alabilirsiniz bağırsak düzenleyici icerisinde bağırsak icin yararlı probiyotikler var
(389 puan) tarafından
Uygulama kullanıyorum orda 5 haftalık bebekte atak dönemi olur yaziyo o yüzden sordm .  Teşekkürler öneriniz için :)
-Reklam-
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Karnını sıcak tut, masaj yap karnına, ayaklarını karnına doğru ittirme hareketleri yap. Bunları nasıl yapacağının bi sürü videosu var youtubeda. İzlersen rahatlarsınız inşallah.

He bi de normalde yoktu birden oldu dediğin için yediklerin etkilemiş olabilir. Yediğine içtiğine dikkat et, gaz yapmayacak şeyler tüket. Her yemekte kimyon kullan. Kimyon rezene çayı içebilirsin 
(389 puan) tarafından
Evet rezene çayı günde 2.3 bardak içiyorum yediklerime de dikkat ediyorum 2 gündür çok huysuz
(11,060 puan) tarafından
Üşüttü belki karnını sıcak tut ve dediğim hareketleri yap bebeğine canım
(389 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tmm :)
(11,060 puan) tarafından
Rica ederim:)
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah bebekler genel olarak günün belli saatlerinde çok ağlarlar bu 1 aylıkken 40 günlükken filn başlar korkma sakin kal bu normal bi durum

Şimdi bebeğinin sırtı senin karnına gelecek şekilde bacağının üst kısmından tutarak tıpkı çömelme pozisyonu gibi tutarak gezdirmeyi dene bu şeklide gaz çıkartması kolaylaşır
(389 puan) tarafından
Evet yapıyorum ama gazi varken ağlarken kendini sıkıyor yapamiyorum
(389 puan) tarafından
Birde aynı saatlerde ağlaması ne zaman biter peki
tarafından
3 yada 4 aylık olduğunda tamamen bitiyor
(389 puan) tarafından
Teşekkürler
tarafından
Rica ederim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Biogaia probiyotik ve nurse harveys gaz damlasını öneririm ama her gün aynı saatlerde verin gaz damlasını 
0 oy
(539 puan) tarafından
Zeytinyağı içir bir cay kaşığı her gün birde karnını saat yönünde ovala bu sıralar gazi yoğun olucaktir 5.hafta atagi
(389 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elif222222 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Busra2607 (304 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...