0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
 Hayırlı günler hanımlar inşallah iyisinizdir. Sorum şu ki eşimle severek evlendik yaklasık 10 aydır evliyiz. Ailesi nişanımdan evliliğimize kadar burnumdan getirdi..Eşim askeri personel.. nişanlıyken babası bana küfür ederdi telefonuna cevap vermediğimde eşşeoglueşşek derdi ve kaynanamın p.ç oldugunu söylerdi nişanımdaki altınları aldılar sonra eşyayı ikinci el kırık şekilde masa koltuk yırtık halı şeklinde bana sormadan  eşimi dinlemeden eşya almıs onada tamam düğünüm oldu altınlarımi yine istediler verdim sonra evimize geçtik babası iki kızıyla evime geldi bunlar sanırım ortak ve benim haberim yok. Evime eşya aldım onun hesabını yapiyordu babası yatak odasını bile ikinci el almış dolap kapaği kafama düştü değiştirdik eşimle yeni aldık ona bile problem yaptı babası.. sonra evime girer girmez direk yatak odama girdi dolaplarımı karıstırdi ben utancımdan odama giremedim eşime kaş göz yaptim oda çamaşırımı kaldırmıs odamdan.. sonra babası kahvaltı sofrasındaken babamın manyak oldugunj söyledi hakarwt etti aileme.. mutfakta yemek yaparken arkam dönük şekilde duruyorum adam oturup beni izliyodu  sonra sabır çektim.. yemeğimi herşeyimi yapiyorum kızlar eşim demeden suyunu önüne koyardım.. her neyse eşim nöbetten döndü sabah babasıds erkenden kalkmıs bizde az geç uyandık mutfagıma girmiş bana diyoki sen git yat uyu ben yapiyorum nasılsa senin işini ve bunu 4 kez gidip gelip tekrar etti sonra kahvaltısını koydum eşime midem ağriyo dedm odama gidicem dedm kapi kolları sallaniyordu evin o yere düştü kapi örtülüncr sonra adam hakarwt etti sen kimsin kapiui yüzüme kapiyorsun diye babamı arayip beni babama şikayet etti ortalıgı karıstırdı intihars kadar sürüklendim hastanelik oldum babası yalan ettiğimi düşündü annesini aradi babamı yanına çağır diye annesi ellere ne diyim dedi eşim de sakin şok da bu olaylar karsısında 5 gün yemek yemedim odamdan çıkmadım.. eşim işe giderken insallah tez zamanda bu kızdan kurtulursunda arkadasımın kızını alırım dedi daha öncede yatak odası aldık diye bana *** dedi ve oglumu üzersen o kızı alcsm dedi sonra annem geldi hiç bişe olmamıs gibi davranşyo adam çıldırdımm ben yani kızlar şimdide mehirimi aldı babası rızam olmadan yuvamıda bozmaya devam ediyo üzerine on koyup anlatiyo eşimde ailesine toz kondurmuyo ben karımı seviyorum diyemiyo ailesine ve ailesi ona başka benim aileme baska anlatiyoki yalanci oldugu ortaya çıktı ailesinin yuvamı yıkmaya calisiyo ama iki kızı var işte düşünmüyo yarını kızlar ben ne yapim  ve babası evime geldiğinde oğlumu görmeye geldim demedi altınlarımı almaya geldim dedi ve 60 bin borcumuz oldugunu bile bile benim rizam olmadan mehirimi aldı hakkımıda helal etmiyorum ama eşim odun gibi ailesine kör olmuş napmam lazım

14 Cevaplar

+1 oy
(313 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Büyük konusmiyim ama nasıl bu insanlara katlaniyosunuz nasil o adamlara koca diyorsunuz kendinizi nasıl bu kadar ezdirebiliyorsunuz bu kadar küfürü hakareti görmezden gelipde o insanlarla aynı ortamda oluyosunuz hayret ediyorum ya kocan koca degil ailesi aile değil ne bekliyorsun ki kuzum kendine yazık günah ya olan sana oluyo uzuldum adında 
(7 puan) tarafından
Allah razı olsun yorumunuz için teşekkür ederim bol dua bekliyorum sizden hakkımda hayırlısı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynana da beter. 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Boşaman lazım tek yapman gereken bu
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ya ailenin evine gidiceksin eşinin aklı başına gelirse amenna eğer hala annem ailem derse de o zaman çok ama çok üzgünüm kendini kurtar derim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben katlanamazdım boşardım net

0 oy
(119 puan) tarafından
Canım onun ailesi varsa senin de ailen var 
0 oy
tarafından
Canım senin esin bulunmaz hint kumaşı mi kayinbabam yatak odama girip karıştırdı diyorsun ne oluyor derim hâlâ çıkmıyorsa defol derim daha eşimde mal değneği gibi babasını izliyor ses çıkarmıyorsa eşyalarımı alır ben o evden giderim daha 10 aylık evliymissin mide bulandırıcı şeyler yapıyor kayinbaban daha susacak misin 10 ay için ne intihara sürüklenicem ya Allah beni bu beyinsizler için mi yaratmış sanki der çeker giderimm
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Arkadaş sendede ne sabır varmış hatayı ilk başta yapan sensin vermeyecektin altınlarını verdiğin için yüz bulmuş devamında getirmiş lafıni sözünü esirgeme o nasıl sana oğluma arkadaşımın kizini alırım diyorsa ver lafı yapostir suratına kocan mi kızacak kızarsa kızsın onada yapıştır lafı al kocani karşına adam akıllı konuş tamam anası babasıdir ama bu kadarda ileri gidilmez oda kasirtimak mehrini almak nedir ya 
0 oy
(60 puan) tarafından
Kəndini kurtar kuzu tek çare bu gibi .Boşan Allah yardımcınız olsun
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Gerçekte ya kayinbabanin psikolojisi bozuk ya eşinin

Noluyo hop yani,babama küfür edecek odamı mahremimi karıştıracak,abuk subuk konuşacak kelle kesen kel hacimi

Önce eşini uyar baktın yine sesi çıkmıyor çağır aileni bi konuşsunlar yok yine aynıysa çek git baba evine
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için ortak biyerde ben ailem ve gelirlerse onun ailesi konusulacak hepsi ama eşim babasından korkuyor ne dediği belli değil
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Sende suç. Daha nisanliyken ne olduğunu belliymiş adamın sen kabul etmişsin. Hic ağlama o yüzden. Okurken cinlerim tepeme çıktı en baştan susar taviz verir ya da kabul edersen şimdi yaptığı her şeye göz yummak zorundasın 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim anlamadigim sen niye susuyorsun, odana girerken, burasi bizim ozelimiz baba cikarmisin neden demiyorsun, mehirinin yerini nasil biliyorda aliyor, helal etmiyorum alamazsin enden demiyorsun. Okurken ben sinir oldum, neden bu kadar alttan aliyorsunuz? Bana hakaret edecek, aileme dil uzatacak, kimseyi dinlemem paralar kovarim o evden. Siz susmaya devam ettikca daha cok caniniz yanar kusura bakma canim. O kocana diyecek sozuk yok, biraz erkek gibi davranmayi ogrenemediler
(7 puan) tarafından
Ben neler yaptım neler masaya yumrugumu vurdum adamı evden kovdum ama eşim hep sustu hep
(6,978 puan) tarafından
Esinide kov o zaman, bence yeterince tepki yok ortada olsa nasil surekli evine girip cikabilir, mehrini nasil alabilir. Cik git babanin evine
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sabır tasimisin mubarek
(7 puan) tarafından
Ve onca olaya rağmen sabırsızmışım
(9,247 puan) tarafından
Kim dedi
(7 puan) tarafından
Eşim salağı
0 oy
tarafından
Daha çok yeni evlisin cnm..nisanliyken böyleydi niye aynı evde oturmayı istedim..ömür böyle geçmez cnm..çocuk yoksa kaç kurtar kendini en baştan ciddi söylüyorum..on aylık.boyleyse daha bunun ileriki zamanları var.. çocuğun.oldugunda ne yapacaksın..o adamla o evde.yasanmaz..seni ezdiren.kocayada koca denmez..ben kimseye boşan demem ayrılsa.demem.hele.cocuk.varken ama.yoksa.eeger çocuğun bisiyler.yap baştan..sonradan çok post açarsın göz yaşın durmaz..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 568 göst.
0 oy
23 cevap 597 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 534 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hirasu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 818 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu