0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Bunları ağlıyarak yazıyorum 6 yıllık evliyim ailemle ayrı şehirdeyiz Birtane kızım var şimdi 2.sine hamileyim ama yapamıyorum ne zaman babamın evine gitsem dönmek cok zor oluyor gittim 10 gün kaldım dün gece döndüm sabahtan beri ağlıyorum onları cok özlüyorum lütfen bana iyi gelecek bişeyler söyleyin belki cok bencilce davranıyorum ama nefes alamıyorum kendime gelemiyorum Allah bankada herkese de sabir versin inşallah 

15 Cevaplar

+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Üzülme canim, hayattalarya sen ona bak. Sukret. Sende bir annesin seninde evlatlarin var, bunlar hayatin duzeni, gidip kaliyorsun en azindan bunu yapamayanlar napsin...
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bak yavrum Hepimiz yanlızız şöyle düşün gidebileceğin bi evin var ara sıra gidip görebiliyorsun en azından buda çok güzel ve iyi bişey şimdi hamilesin ve duygusallık çok fazla fazla var sende alışırsın insan neye alışmıyoki onada alışırsın 

(1,264 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
+1 oy
(1,772 puan) tarafından
Canım şükret ki sağ salim hayattalar en azından orda olduklarını biliyorsun öyle rahatlat kendini seni çok iyi anlıyorum annemin karşısına evlendim ilk zamanlar geceleri balkona çıkıp eve bakıp bakıp ağlardım evimi hiç benimseyememistim hala da senin gibiyim hep aklım babamın evinde ama artık bizde bi aile olduk 
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Aminnn aminn bnde aynı durumdayım 
(1,264 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah canım
0 oy
tarafından
Bence büyüyememek değil ben de öyleyim 2 yıllık evliyim aslında kolay adapte oldum farklı şehirdeyim ama bir gidip gelsem ağlıyorum annemi babamı kardeşlerimi görünce içim bir tuhaf oluyor özlüyorum doyamıyorum 
(1,264 puan) tarafından
Aynı durumdayım canım
0 oy
tarafından
Ben cok cabuk Alistim herkesin evi farkli oluyor artik gittimi rahat bile edemiyorum cocukla o derece
0 oy
(119,528 puan) tarafından
valla bende buyuyemedim
0 oy
(7 puan) tarafından
Öncelikle Allah sabır versin ama şöyle düşün yetim olanlar var ya da hiç ailesini tanımayan var bilmeyen var rabbine sığın esmaül hüsna çek hamilelikten dolayi aşırı duygusalsın inşirah suresini okumanı ayetel kürsi okumanı tavsiye ediyorum 
0 oy
tarafından
Aileni ozlemeni anlarım bende çok özlüyorum ..ama kendi ailen var artık .anneninde bir annesi vardı .smdi kendi ailesini kurdu..kendi hayatı oldu .kendi dertlerine düştü..bu böyledir..çocuğun doğduğunda da daha iyi anlarsn birasda hamileliktn fazla duygusal sin sanirim..
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben gittiğim de 3 günden fazla kalamıyorum. Evime gelmek için can atıyorum resmen. Herkes farklı işte. 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Evşne sönmen seni beden bu ladar çok yıpratıyor ailenle bu ev arasındaki fark ne senin için 
0 oy
(818 puan) tarafından
Ben 5 yil ayriydim cnm ailem uzaktaydi bi evin icinde bi ben bi oglum bi eşim özlem varmiydi vardi evet cok zirlandim baslarda ama inanki alistim hatta kendi evime ailme o kadar alistim ki simdi annemlerin evinde uzun sure kalamiyorum evimi ozluyorum ve inanki şu an annemlere o kadar yakinim ki ust katimda oturuyolar haftada bi kac kez cikiyorum sadece evini sev evinde mutlu oldugunu hisset ve surekli kendine burasi benim evim benim yuvam ben burada mutluyum de 
0 oy
tarafından
Ben aileme 8 saat mesafe ye gelin geldim ek olarak ev üstüne gelin geldim :] ama sana diyeceğim ağlamak hiç bir şeyi değiştirmiyor değiştirmez de sadece kendini hırpalarsın kendine bi uğraşı bul kafanı dağıtacak bir hobi tavsiyem işe yarıyor :) 
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Bu hayatta Her zaman sukredecek seyler vardir canim. Bazı insanlar gurbete bir omur alışamaz bazıları daha dayanıklıdır. Ama bu kendini yıpratacak derecesine gelmemeli. Cunku senin bi evladın var artı hamilesin. Bu günlük yaşantını etkileyeceği icin evlatlarını etkileyecek biliyosun ve bir anne icn 1.sirada evlatları gelir. Kendini pozitif yönde motive etmelisin. Rabbim hayirli omurler versin yıne  görüşürsünüz. 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende genelde öyle oluyorumda sebebi eşimle aram kötü o yüzden senin neden acaba

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 774 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
23 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 566 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,743 cevap

34,975 kullanıcı