0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ay kizlaaar farklı bir uygulama daha indirdim ben detaylı bilgi veriyor diye kız 3-5 kişi her önüne gelene kendi fikirlerini empoze etmeye çalışıyor resmen. Yazık kadının birinin ikinci evliligiymis mutsuzmus falan bende güzel güzel uzun uzadıya yazdım işte eşinizle ilgilenin vs vs hatırlayamadım şimdi tam olarak çok uzundu ki onu da silmişler hangisinin zoruna gittiyse :wassat: yazdığım ve olay çıkardıkları cümle de şu " çocuğunuzu eşiniz gelmeden uyutun " öncesinde de birbirinize vakit ayırmak için yazmışım. Çocuğun babasıyla vakit geçirmeye hakkı yok muymus , babası çocuğunu görmesin miymiş resmen saldırmışlar , şok oldum. Dedim ben ne diyorum bunlar ne diyor hani demesem birbirinize vakit ayırmak için diye hak vereceğim hepsine ama okuduklarını da anlamıyorlar. Tek tek cevap verdim çıktım uygulamadan bir de kendilerini destekletmeye çalışıyorlar kendileri ne derse o olsun kafasindalar. Allah eşlerine sabır versin. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Klavye delikanlıları cahiler işte burda da var öyle akıl hocalığı yapan birileri  :D

tarafından
Happy mom canım
tarafından
Ahahaha orayı biliyorum çok gerizekalilar var çok değişik yer ya orası:d
tarafından
Hesabı silemedim sjsjsjsjsj sinirden çıkış yap dedim çıktım m,al gibi şifreyi de bilmiyorum :Dd
tarafından
Ahahahaha kız bari hepsine sövüp öyle çıksaydın:D
tarafından
Yüz yüze olsam soverim de yorumda yapamıyorum :D çok nadir yani sjsjsjsjsj
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Dedigin uygulama elikaysa coh haklisin zeka sorunlari var :D
tarafından
Yok bacım happy mom , bilgi açısından daha çok bilgi veriyor ama sohbet yerinde böyle dengesizler var bir de kendini haklı çıkarmaya çalışıyorlar toveb Ya Rabbi
(6,204 puan) tarafından
Ayyy tamam tamam :D
tarafından
Amaaan ben kadına iyilik olsun diye yazdım böyle oldu. Çıkış yapmasaydim iyiydi şifreyi bilmiyorum kaldı öyle hesap sjsjsjsjsj
0 oy
tarafından
Birbirlerine vakit ayırmak için babanın çocuğuyla vakit geçirebileceği tek zamanı feda etmek sence de acımasızca değil mi ? Ha haftada bir gün falan tabi ki neyse ama hergun için diyorsan üzgünüm ama sana katılmıyorum
tarafından
Onların ne üslupla söylediğini bilemeyeceğim. Ama eğer kınar gibi yazdilarsa ayıp. Dediğim gibi herkesin yöntemi, önceliği, aile durumu vs farklıdır.
tarafından
Resmen saldırdılar üslup falan yok hak getire sjsjsjsjsj kendimi savana da açık alanda kalmış ceylan yavrusu gibi hissettim o derece
tarafından
:))) baya sinirlendirmisler belli :) aman boşver herkes kendi karakterini konuşturuyor aslında. Fikir ayrılığı tabi ki olacak olmaması tuhaf ama işte üslup çok önemli
(24 puan) tarafından
Canım boşver fazla etkilenmişsin anlaşılan herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değildir. Görüşler cok göreceli. Ben kocama vakit ayırcam diye uğraşmıyorum mesela çünkü bi şekilde ortak paydada buluşuyoruz.
tarafından
Fikir ayrılığı olacak ki neyin doğru neyin yanlış olduğu ayırt edilecek ama dediğin gibi üslup önemli ve bizim insanımız da üslup sıfır ( kız sakin sakin açıklama yaptım bir de o kadar sjsjsjsjsj)
0 oy
tarafından

O sadece oralara özgü bişey değil ki burdada fazlasıyla var zaten onlardan 

tarafından
Kız yine buradakilere açıklayınca anlıyorlar :D
0 oy
(8,542 puan) tarafından
En nefret ettiğim insan tipi 
tarafından
Farklı görüşlere kapalılar bende dinlerim bana uymasa bile derim ki demek ki a kişisi b kişisi bunu bu şekilde yapıyor kendince doğrudur olabilir. Hepimizin bunu yapması gerekiyor bence
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Bende nefretttt ediyorum 
tarafından
Açık görüşlü olmak gerek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 296 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kaplanbebek1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 324 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 207 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...