0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Merhaba kizlar  aorum cok bugun size)10 gun once kurtaj olundum 6 haftalik vakum aspirasiya ile  simdi az az lekelenme geliyor kahverengi bugun gittim ultrasona cok sukur icerde kirinti felan kalmamis   akinti 3 4 gune geçer dedi ama 3 ay hamile kalmazsan senin icin daha iyi dedi ama ben iatiyorum 1 kere ader olduktan sonra tekrar istiyom sizde hemen hamile kalan oldumu

11 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Poat tukari ciksin bayanlar belki bilen olur
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hemen hamile kalman senin icinde bebek icinde sknti olur çünkü rahmin kendini toplaması lazim 
(1,370 puan) tarafından
Anladım Canım:(sağol
0 oy
(734 puan) tarafından
Rahimin iyileşmesi sağlıklı bir gebelik için beklemelisiniz
(1,370 puan) tarafından
Tamam tesekkurler
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ben 3 ay sonra kaldim
0 oy
tarafından
Ben kürtajdan sonrakı ay adet oldum ve hamile kaldım bir sorun yaşamadım ve oglum şu an 8aylık
(1,370 puan) tarafından
Cok sevindim bende oyle dusunuyorum  aderden aonra hamile kalmayi
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben düşükten 1 ay sonra hamile kaldm. Şuan 6 aylık olduk 
(1,370 puan) tarafından
Allah sağ salim kucağiniza versin insallah
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben normalde hemen hamile kalırdım ama geçen sene 20haftalik erken doğumum oldu ve kürtaj oldum evet Dr en az 3ay başka bı Dr 6ay düşünme rahmin toparlansin die hem vücut için dedi bizde korunmadim hiç ama hamile kalamadim hemen 9ay sonra kaldım anca şuan 2bucuk aylık hamileyim inşallah sagsaglim kucağımıza aliriz
(1,370 puan) tarafından
Inaallah Canim Bende korunmayi dusunmuyorum Adetden sonra nezaman kısmet olursa insallah
0 oy
tarafından
rahmin kendini toplaması için en azından 2 ay beklenmeli diyorlar. doktorlar da 3 ay bekle diyor genelde ki gebelik sağlıklı geçsin bebek ve sizde herhangi bi risk olmaması için. benim arkadaşıma da öyle dedi o bekledi. kuzenim beklemdi hamile kaldı malesef 2. gebeliği de düşük oldu 3. de 2 ay ara verdi yine riskli geçiyor. doktor en az 3 ay bekle dedi ona da. kızdı.
(1,370 puan) tarafından
Allah yardimci olsun arkadaşınizn ben tahliller vericem  muaine oluncam daha  ader olduktan sinra istiyodum aslinda ama biyle diynce bilemedm
tarafından
en azından 2 ay bekle derim rahim kendini toparlar sağlıklı gebelik daha yüksek olur. valla bende düşük riski yaşadım hastanede kaldım çok zor Allah kimseye göstermesin. şimdi iyiyiz Allaha şükür
(1,370 puan) tarafından
Evet amin  sukur canim hep iyi olsun yorum için tesekkur ederim:)
tarafından
Allah razı olsun inşallah Allah sağlıkla istediğin de nasip eder.
(1,370 puan) tarafından
Amin☺♥️
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Mende 2ci hamileliyimde 8heftelik kurtaj oldum dogrusu uzun muddet isyemirdim

Qoruma qoruna 3ay sora hamile qaldim
(1,370 puan) tarafından
Nece qorunmusan qız:)))mende qorunmuyacam allah nevaxd qismet elese müailce aliram indi
0 oy
tarafından
Ben kürtaj değil düşük yaptım bı ay sonra gene hamile kaldım 
(1,370 puan) tarafından
Allah sag salim kucağiniza versin insallah
tarafından
Bir bucuk yasinda canım
(1,370 puan) tarafından
☺☺allah bağışlasın ozaman :)
tarafından
Allah razı olsun canım benim darısı sana inseallahhh
(1,370 puan) tarafından
İnşallahh cok sağol❣
0 oy
tarafından
Kürtaj oldum bir defa adet gordum sonrasında hamile kaldım hemen şimdi kızım bir yaşında çok şükür
(1,370 puan) tarafından
Cok sukur canim insallah kısmet okursa korunmayı dusunmuyorm bende bejliyorm peki kurtajdan kaç gün sonra  adet oldunuz ?ben 10 gun once kürtaj oldum hàla kahverengi akintim var dojtor normal dedi ama
tarafından
23 Eylul'de kürtaj oldum 9 Ekim'de adet gordum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
6 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 609 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

381,227 soru

11,412,599 cevap

34,956 kullanıcı

...