0 oy
948 göst.
Aile kategorisinde (813 puan) tarafından
Kızlar bugün ablamlara gittik, bilmeyenler vardır ben boşanma aşamasındayım eşim beni aldattığı için, oğlumda 10 aylık şuan. Babası hep babam babam diye severdi bugün ablamlarda eniştemde çocuklarını babam diye sevdi oğlum durup uzun uzun baktı. Çok üzüldüm öyle bakınca gözlerim doluyodu toplarladım hemen kendimi biliyorum güçlü durmak zorundayım ama dayanamadım. 

Babasını görmesine karışmayacağım tabiki ama adamda öyle bi bağlılık yok her görüş gününde gelirmi ondan bile emin değilim ki babasına güvenmiyorum alıp götürmesine izin verirmiyim onu bile bilmiyorum. 

Acaba baba yokluğunu ne zaman hissetmeye- sorgulamaya başlar ? Sorarsa ben nasıl cevaplamalıyım çok zor bi durum kızlar annemlere geleli 10 gün falan olcak daha şimdiden ben oğlumun babası yüzünden babasız büyüyeceğine üzülüyorum. 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh öyle o uzun dalmalar varya iliklerime kadr hissetim annem 10 ay kadr  yoktu babamda baskasiyla evliydi iskence yapiyordu bize birnin cocugunu sevdiğini görürken 9 yaşındaki halimle ağlardım ve biliyormusun ellerimi hep birbirine doluyordum yani bagdac yapiyordum insanlar bana kiziyirdu niye yetim gbi duruyorsun elelrini birbirinden çek teyzem birgun agladi böyle yapma diye yapmamaya çalışıyordum ama olmuyordu surekli düşünürdüm 

Allah sana bol bol sabir versin bacim icim doluydu kusura bakma...
(813 puan) tarafından
Önemli değil canım benim Allah seninde yardımcın olsun
Amin çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsn canm . 

Benin kayinvalidemin yaptigi yalnisi sen yapma canm anlataym sana . 

Eşim 3 kardez en kucuk kardesi şuan 7 yasinda en kücük kaynin dogdugunda p.zevenk kayin pederm bütün takilan altinlari paralari evde ne varsa aliyo kaciyo sırra kadem basıyo ertesi ay benim nişanim olucakti bana takilcak olan altinlarda dahil aldi kacti adam daha sonra kayinvaludem boşanma davasi acti cocugada sanada nafaka vermicrm dedi kayinvalideme istemedigine dair imza attirdi oturduklari ev 2ye bölündü kayinpederm kendi ev hakki olan parayi istedi benim eşimde ödedi daha neler neler canm . Şuan kaynim 7 yasinda babasi ona 1 bez 1 mama 1 kiyafet bile almadi ama kayinvalidem o adam bozuntusuyla cocugunu telefonda konusturuyo adam cocugunu dusunseydi doğali 1 hafta olan bebegi birakmaz nafakasinuda verirdi herneyse canm kücük kaynim hala bqbam gelicek gözüyle bakiyo eşim ve diger kaynim babalariyla 7 sneeden beri konusmuyolar . Ben 7 yasinfa olqn kaynim8 psikologa goturdm ve kadin dediki evet bi baba profili var ama yaptiginix cok hatalar var dedi hala eve gelecek gozuyle bakiyo babasini dedi ama babasi hic gelmicek . Sen sen ol canm psikologdan destek almadan cocuguna aciklama yapma 
(813 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım kaynınada
Evet psikoloğa gitmeyi düşünüyorum zaten ilerde şuan daha çok küçük 10 aylık
Ben tekrar birleşmeyi falan düşünmüyorum zaten en başta midem almaz
Yüzüne bakınca bile midem bulanıyodu geldiğim gün şimdi herkesin haberi oldu akrabaların falan çocuk için tekrar deneyemezmisin gibisinden birşeyler diyorlar ama kestirip atıyorum hayır diye
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Ben kendim bizzat babasız büyüdüm tabi benim durumum farklıydı ben 3 yaşındayken babam vefat etmis ama durum suki 34 yasindayim hala baba diyenlere dönüp birdaha bakmışımdır cocuklarim bile baba derken fırtınalar kopar içimde rabbim yardımcın olsun kuzum cok zor onu soyleyebikirim
(813 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
İnşallah çok aramaz yokluğunu oğlum
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Kıyamam bebise ya :( vicdansız adam ne denir bilmiyorum bu aldatma olayı o kadar sık karşılaşıyoruz ki çevremizde burda da duyuyoruz Allah kadına da erkegede akıl fikir ahlak nasıp etsin  :(
(813 puan) tarafından
Amin canım
Bide aldattığı kişide yakın olunca daha çok can yakıyor
0 oy
tarafından
Ne üzülüyorsun inan hiç ozlemiyorlar babaları akillarina  bile gelmiyor sen iyi davran dedesi var bosversene 
(813 puan) tarafından
Evet babam çocuklarla ilgilenemez pek ablamında 3 tane var ama oğluma daha bir ilgi gösteriyor çok şükür
Oğlum babama baba diyordu bundan önceki gelişimde
0 oy
tarafından
Benimse kizim 9 aylik ve benide esim aldatti bende boşanma asamasindayim Rabbim bizlere sabie versin ama kotu ortamda buyumektense boyle buyumesi en hayirlisi kizimin babası yoklugunu belli etmiyor ama hep arar sorar ihtiyaci varsa karşılar ben o konuda yani kizim şanslı 
tarafından
Babalik yapmiyosa sende kizina hem anne hem baba olacaksın benim annemde babamda ayrilar hemde ben 6 yasindayken bosandilar babam hic aramaz etmezdi ac kaldik cok onun yüzünden kumar oynuyordu iste simdi2. Evlilini yaptı basina gelmedik kalmamis Allah büyük ama annemiz bizi cok guzel buyuttu sende evladina oyle olcaksin
tarafından
Pardon canim oğluna
(813 puan) tarafından
Abisi olmasa bizde aç kalırdık
Altlı üstlü oturuyorduk kaynımla alışverişimizi onlar yapıyordu
Son ayda ablası yapmıştı
Ben annemgilde kendimi kimseye muhtaç hissetmiyorum en azından zaten oğlum biraz büyüsün emmeyi bezi bıraksın çalışırım
tarafından
Aynen oyle hic bir kadin bi âdama muthac değildir
(813 puan) tarafından
Aynen öyle canım
Annemler çalışma diyor zaten bana ama ben çalışıp oğlum için biraz para biriktirmek istiyorum
Hem evede destek olurum gerek yok deselerde oğlumla bende dahil 5 kişi babamın maaşına bakıyo
0 oy
(181 puan) tarafından
Hem aldatms hem kumri varmış böyle adamda şiddet de olur bi gün yapacak bir şey yok siz en doğru kararı vermişsnz ayrılan her annenin babanın çocuğu sağlıksız büyümuyor benim annem babam çok kavga ederdi olan arada bize olurdu keşke ayrı olsalardı böyle olacağına bazen boşanmak gerçekten çok daha iyi siz güçlü pozitif olursaniz baba yokluğunu da en az düzeyde hisseder babası ne kadar kötü de olsa sakin ona kotulemeyin nötr olun ve imkanınız varsa bir çocuk psikologu ile görüşün bu süreçte. Burda baba evine sigamayip geri dönen çok insan var güçlü olun lütfen bir kadın tek başına da mutlu huzurlu olabilir ev tutup çalışıp bi şekilde yaşayabilir 
(813 puan) tarafından
Yok şuan anlamıyo daha ama yinede yanında babasıyla ilgili kötü bişey demiyorum ailemde demiyo
Ben zaten oğlum öyle bir evde büyümesin diye aldım boşanma kararını kendim için değil
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Eşiniz hiç pişmanlık belirtisi göstermiyormu evladı için 
(813 puan) tarafından
Yok göstermiyo
(5,314 puan) tarafından
Anladım ozaman evladınız vakti geldiğinde pedegog eşiliğinde anlatmaslısınız
(813 puan) tarafından
Evet öyle yapıcam inşallah
0 oy
tarafından
Yaaa kıyamam ben ona yaa